Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Stropné svietidlá pre deti

Deti sú, na rozdiel od vystúpení, extrémne náročnými zákazníkmi, v ktorých sa ľahko nezmestia chute. Z tohto dôvodu je priestor pre batoľa často výzvou pre rodičov. Výber nábytku a doplnkov by sa mal riadiť niekoľkými dôležitými aspektmi - funkčnosťou, bezpečnosťou, ako aj záujmami nášho dieťaťa. Jedným z najdôležitejších prvkov detskej izby je osvetlenie, ktoré má obrovský vplyv na náladu v miestnosti.

Centrálny bod miestnosti - závesné svietidlá pre deti

Každé dieťa vo svojej izbe trávi veľa času. Často v ňom zostáva od rána do večera, takže je dôležité, aby bol celý deň dobre osvetlený. Od rána do skorého popoludnia máme problém s našimi hlavami, pretože v tejto hodine je prístup k prirodzenému svetlu, ale keď je tma, je potrebné použiť umelé osvetlenie. Centrálnym bodom každej miestnosti sú závesné svietidlá pre deti, ktoré osvetľujú celú miestnosť. Sú perfektné počas večernej hry, pretože každý prvok interiéru je dokonale viditeľný.

Závesné svietidlá pre detskú izbu - ako si ich vybrať?

Výber osvetlenia pre detskú izbu nie je ľahká úloha, pretože vhodné závesné svietidlo by malo spĺňať niekoľko dôležitých kritérií. Jedným z nich je intenzita osvetlenia - lepšie svetlo bude lepšie pre presnejšie aktivity. Tiež by ste mali venovať pozornosť veku dieťaťa. Správne svetlo pre deti je také, ktoré nebolí vašim očiam. Miestnosť by mala byť tmavá, čo poskytuje dieťaťu pohodlný spánok. Významným faktorom je aj farba osvetlenia. Svetlo s teplým tieňom uprednostňuje odpočinok a chladná farba robí dieťa nadšeným pre akciu, a preto by mala naša voľba závesného svietidla padnúť na tú, ktorá dáva teplé svetlo.

Stropné svietidlá pre detskú izbu, ktoré stimulujú predstavivosť

Deti milujú, keď sa okolo nich deje veľa. Farebné tvary a rozprávkové postavy sú niečo, čo určite zaujme ich pozornosť. Pri výbere stropného svietidla pre detskú izbu by sme mali vziať do úvahy farebné a zaujímavé modely, ktoré budú stimulovať predstavivosť nášho dieťaťa. Stojí tiež za zváženie, o čo sa vaše dieťa zaujíma a čo rád robí vo svojom voľnom čase. Týmto spôsobom bude výber správnej lampy oveľa jednoduchší. Pre chlapcov budú ideálnym vzorom lampy v tvare obľúbenej hračky, ako napríklad auto alebo lietadlo. Dievčatá sa budú zaujímať o osvetlenie s tematikou princezných alebo rozprávkových zvierat. Univerzálny vzor, ktorý upúta pozornosť každého batoľa, visí farebné balóny. Voľba závesných svietidiel pre detskú izbu je naozaj veľká, preto si každý malý človek nájde ideálny model pre seba.

Ak ste rodič, určite chcete, aby bolo vaše dieťa vychované v teplej a útulnej atmosfére. Výzdoba izby pre batoľa je mimoriadne dôležitá otázka, pretože v tejto miestnosti najviac času trávia najmladší. Postarajte sa o dobré osvetlenie detskej izby, ktorá bude nielen funkčná, ale bude mať aj pozitívny vplyv na vývoj a predstavivosť vášho dieťaťa.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Ako osvetliť detskú izbu Children lamps

Aj keď osvetlenie domu a jednotlivých miestností veľa problémov nenarobí, povestné „schody“ môžu začať pri výbere toho správneho svetla pre detskú izbu, kde zohráva osobitnú úlohu. V našej kategórii Svietidlá pre deti zameriavame všetky najzaujímavejšie modely svietidiel určené špeciálne pre naše deti.

Stropné svietidlá pre deti