Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Barové stoličky

Barové stoličky

Kožené barové stoličky pre štýlové interiéry

Barové stoličky sú veľmi dôležitým prvkom mnohých interiérov reštaurácií a kaviarní. Samozrejme, nechýbajú v mnohých domácich kuchyniach a jedálňach. Hodia sa do rôznych aranžmánov, takže ľahko zapadnú do klasického, podkrovného a veľmi avantgardného interiéru.

Stoličky čalúnené prírodnou kožou alebo ekokožou pôsobia mimoriadne elegantne. Hladko zapadnú do štýlových interiérov a poskytnú výnimočné pohodlie pri sedení. Mäkká koža pokrývajúca sedadlo a prípadne operadlo je účinným pútačom pozornosti. Efekt bude ešte zaujímavejší, ak sa tento typ materiálu skombinuje s drevom. Barové stoličky drevo a koža vnesú do každého interiéru veľa tepla a štipku luxusu. Najlepšie sa predstavia v priestoroch zariadených v klasickom štýle a v akomkoľvek inom štýle odkazujúcom na prírodu.

Kuchynské stoličky s látkovým čalúnením

Nemenej elegantné pôsobia aj barové stoličky so sedadlami potiahnutými módnou látkou. Živé, pastelové farby sa hodia do modernejších interiérov. Funguje dobre aj v študentských krčmách a kaviarňach. Kvalitná a odolná tkanina môže byť veľmi príťažlivá. Ľahko sa čistí a je odolný voči nečistotám. Takéto barové stoličky silno vymedzujú interiér a vytvárajú mimoriadne útulnú atmosféru.

Moderné barové stoličky - fenomenálny dizajn a zaujímavé povrchové úpravy

Plastové barové stoličky sa najčastejšie používajú v avantgardných interiéroch. Plastové barové stoličky sú mimoriadne všestranné, pretože sa dajú štýlovo prispôsobiť každému typu stolovej dosky. Čo sa týka farebnosti, také barové stoličky majú skutočne čo ponúknuť. Barové stoličky si môžete vždy zvoliť priehľadné, pretože potom máte istotu, že budú dokonale ladiť s pozadím.

K avantgardným riešeniam patria aj kovové taburetky, ktoré môžu mať fantazijné tvary. Na druhej strane asketická forma kovových barových stoličiek nájde domov v podkrovných a minimalistických interiéroch.

Kuchynské stoličky v mnohých zaujímavých verziách

Háčikovia môžu odpočívať na jednej stabilnej podložke alebo na troch alebo dokonca štyroch nohách. Mnoho ľudí si vyberie barové stoličky iba so sedadlom, iní s pohodlným operadlom a lakťovými opierkami. A čo viac, pre maximálne pohodlie sedenia si môžete zvoliť aj taburetky s oporou nôh. Barové stoličky sa navyše môžu otáčať okolo svojej osi. Na rozdiel od zdania, hojdacia funkcia zaujme nielen tých najmenších.

Samozrejme, mali by ste pamätať na to, že barové stoličky musia zodpovedať štýlu interiérového dizajnu. V prípade priestorov je však najdôležitejší profil činnosti. Iné stoličky budú umiestnené v kaviarni v retro štýle a iné v anglickej reštaurácii.