Doprava zdarma od €100
Viac ako 65 000 produktov
Kôš:
{{ basket.value_before_discount | currency }} ({{basket.quantity}}) (prázdny)
Kôš:
{{ basket.value_before_discount | currency }} ({{basket.quantity}}) (prázdny)
{{ aa_name() }}

Svietidlá pre mládežnícku miestnosť

Svietidlá pre mládežnícku miestnosť

Mládežnícke lampy na učenie a odpočinok

Každý z nás potrebuje na správne fungovanie svetelnú energiu. Vďaka svetlu sa cítime viac motivovaní konať, necítime sa unavení a staráme sa o naše oči. Výber správnej farby alebo intenzity žiaroviek je mimoriadne dôležitý a závisí od účelu lampy.

Jedným z najdôležitejších prvkov osvetlenia tínedžerov je v prvom rade stôl. Je to s ním, že naše dieťa strávi niekoľko hodín denne tým, že robí domáce úlohy alebo venuje čas na učenie. Stolná lampa by mala byť umiestnená oproti ruke, ktorú píše teenager - pre pravákov na ľavej strane a pre ľavákov na pravej strane. Dôležitým prvkom je vzdialenosť svetelného zdroja od samotného stola, ktorý by mal byť ideálne okolo 40 cm. V ideálnom prípade perfektne fungujú stolné lampy s možnosťou nastavenia výšky alebo polohy žiarovky.

Hneď po nástupe do práce sú relax a oddych veľmi dôležité. To je dôvod, prečo stojí za to premýšľať o izbe vedľa postele alebo pohovky do izby pre teenagerov. Malé bodové svietidlo s mäkkým svetlom, ktoré je užitočné pre čítanie, bude fungovať perfektne.

Horné osvetlenie mládežníckej izby

Horné svietidlo by malo osvetľovať celú miestnosť. Vysoké miestnosti budú kontrolované lampami a lustrami na dlhých kábloch s možnosťou nastavenia a veľkých odtieňov. Avšak v nízkych miestnostiach dokonale zapadajú do všetkých typov plafondov a tzv. reflektory. Svietidlá so svetlými odtieňmi dodajú teplú farbu svetla.

Ako rodičia venujeme maximálnu pozornosť funkčnosti a použiteľnosti pri usporiadaní interiéru. Pre mladých ľudí je najdôležitejší módny dizajn. Pri výbere osvetlenia by sme mali venovať pozornosť, ale lampy pre mládež mali zaujímavý výkon a zapadali do súčasných trendov. Týmto spôsobom bude náš teenager veľmi spokojný so zaujímavou úpravou svojho kráľovstva.

Spotlight a dekoratívne miesto pre teenagera

Okrem použiteľnej strany, kde si vyberáme potrebné osvetľovacie prvky v tínedžerskej izbe, je tu aj dekoratívna strana. Malé, farebné lampy alebo nočné lampy v rôznych tvaroch potešia oko a dopĺňajú charakter mladého muža. Tento typ osvetlenia navyše minimalizuje negatívne účinky svetelných kontrastov.

Dnešná mládež vedie cez internet bohatý život. Zaujímavé je, že tienidlá alebo celé lampy budú vyzerať zaujímavo na fotografiách, ktoré mladí ľudia radi zdieľajú so svojimi priateľmi a dobré osvetlenie zlepší kvalitu fotografie.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Fabbian Illuminazione osvetlenie cubetto plafon

Spoznajte výrobcu dokonalého osvetlenia Fabbian alebo choďte priamo do ponuky žiaroviek Fabbian dostupnej v obchode - kliknite sem

Spoločnosť Fabbian Illuminazione bola založená v roku 1961. Postupom času si výrobca získal reputáciu a rešpekt na svetelných trhoch po celom svete. V ponuke výrobcu sú moderné žiarovky vyrobené z najkvalitnejších komponentov a navrhnuté tými najkreatívnejšími dizajnérmi. V súčasnosti sa značka Fabbian predáva v Európe a Ázii prostredníctvom podnikových obchodov a sprostredkovateľov a jej sesterské spoločnosti pôsobia na trhoch v USA a Hongkongu.

Podkrovné interiéry Priemyselné potrubné svietidlo

Pozývame vás, aby ste si prečítali o interiéroch v industriálnom štýle alebo si okamžite prezreli kategóriu žiaroviek v štýle industrial.

Netradičné sú interiéry v industriálnom štýle. Vďaka tomu prevzali mnoho sŕdc a fantázie dizajnérskych majstrov. Surový, minimalistický a pocitovo chladný. A napriek tomu sa vám môžu páčiť.

Ak oceníte pozoruhodné riešenia a cítite sa dobre, keď vás obklopujú objekty, ktoré vyzerajú ako z inej éry, alebo rešpektujete aktívny chlad a elegantný minimalizmus, je návrh interiéru v industriálnom štýle tou najvhodnejšou voľbou práve pre vás!

Svietidlá pre mládežnícku miestnosť