Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Predsieňové lampy

Predsieňové lampy

Lampy do chodby

Hala je miestnosť, ktorá má spravidla malú plochu. Z tohto dôvodu sa k nim niekedy správame zanedbane, čo je veľká chyba. Je to interiér, ktorý naznačuje našim hosťom, ako vyzerá zvyšok domu, a preto by mal byť našou výkladnou skriňou. V jej zariadení určite pomôže vhodné osvetlenie haly. Rovnako ako ostatné interiéry, aj predné svetlá by mali dobre vyzerať a poskytovať správne množstvo svetla. Voľba osvetlenia závisí od plochy haly a od toho, či má prístup k prirodzenému svetlu. Hala je zvyčajne tmavá miestnosť, pretože v nej nie sú žiadne okná. V tomto interiéri stojí za to vytvoriť útulnú atmosféru a povzbudiť vás, aby ste použili zvyšok domu. Lampy do haly so stmievačom sú v poslednej dobe veľmi obľúbené. Sú dobrou voľbou pre ľudí, ktorí sa snažia šetriť energiou. Nezabudnite, že svetlo v hale by malo byť teplé, aby sa čo najviac podobalo prirodzenému dennému svetlu. Konkrétny výber závisí od našich preferencií. V moderných, minimalistických bytoch stojí za to zamerať sa na moderné osvetlenie haly. V klasických interiéroch však určite budú fungovať klasické závesné žiarovky do chodby alebo luster do predsiene, štylizovaný ako starožitnosť.

Náš obchod ponúka

Obchod Lunares.pl ponúka veľa možností osvetlenia. V našej ponuke môžete ľahko nájsť vysnené osvetlenie haly . Preto stojí za to vedieť, ako ich vybrať do veľkosti miestnosti. V malom interiéri môže stačiť jeden svetelný zdroj. Závesná lampa do haly bude pre túto úlohu perfektná. Závesné svietidlo s bielym tienidlom dostupné v našom sortimente sa hodí do elegantných, tradičných bytov. Osloví aj milovníkov minimalistického interiéru. Malú plochu môže presvetliť aj halový strop - napríklad dvojramenný strop . Na druhej strane veľká sála potrebuje viac svetla. Ak bojujeme s nízkymi stropmi, oplatí sa nasadiť si halogénové očko . Samozrejme, nie jeden, ale niekoľko, rozumne umiestnených - v závislosti od celkovej dĺžky interiéru. Zaručuje správne osvetlenie bez optického zmenšovania priestoru. Môžete si tiež vybrať súpravu, vďaka ktorej bude hala útulná a elegantná. Závesná lampa Aladyn a nástenná lampa Alladyn pomôžu zariadiť strednú alebo veľkú sálu. Závesné svietidlo je určené na osvetlenie miestnosti zhora, zatiaľ čo nástenné svietidlá do haly je možné namontovať na vybrané miesto na stenách. Budú fungovať, najmä ak je v hale zavesené zrkadlo. V takejto situácii stojí za to umiestniť jednu nástennú lampu vľavo a druhú vpravo, aby ste zaistili symetrické osvetlenie zrkadla. Ako vidíte, vzhľad chodby je možné ľahko upraviť výberom správneho osvetlenia. Nezabúdajme na tento interiér, pretože je výkladnou skriňou celého domu a nabáda vás, aby ste využili aj jeho zvyšok.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Fabbian Illuminazione osvetlenie cubetto plafon

Spoznajte výrobcu dokonalého osvetlenia Fabbian alebo choďte priamo do ponuky žiaroviek Fabbian dostupnej v obchode - kliknite sem

Spoločnosť Fabbian Illuminazione bola založená v roku 1961. Postupom času si výrobca získal reputáciu a rešpekt na svetelných trhoch po celom svete. V ponuke výrobcu sú moderné žiarovky vyrobené z najkvalitnejších komponentov a navrhnuté tými najkreatívnejšími dizajnérmi. V súčasnosti sa značka Fabbian predáva v Európe a Ázii prostredníctvom podnikových obchodov a sprostredkovateľov a jej sesterské spoločnosti pôsobia na trhoch v USA a Hongkongu.

Podkrovné interiéry Priemyselné potrubné svietidlo

Pozývame vás, aby ste si prečítali o interiéroch v industriálnom štýle alebo si okamžite prezreli kategóriu žiaroviek v štýle industrial.

Netradičné sú interiéry v industriálnom štýle. Vďaka tomu prevzali mnoho sŕdc a fantázie dizajnérskych majstrov. Surový, minimalistický a pocitovo chladný. A napriek tomu sa vám môžu páčiť.

Ak oceníte pozoruhodné riešenia a cítite sa dobre, keď vás obklopujú objekty, ktoré vyzerajú ako z inej éry, alebo rešpektujete aktívny chlad a elegantný minimalizmus, je návrh interiéru v industriálnom štýle tou najvhodnejšou voľbou práve pre vás!

Predsieňové lampy