Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Modernistické lampy

Modernistické lampy

Moderný štýl - pôsobivý, jemný i geometrický

Mnoho ľudí spája moderný štýl ako surový, studený a chýba mu detail. toto však nie je pravda. Dekoratívne prvky v modernom štýle existujú len preto, že sú zjednodušené, jemné a majú geometrický tvar. Interiéry moderného štýlu očaria minimalistických fanúšikov. Ak si poriadne zariadite moderný interiér, bude to vyzerať absolútne úžasne. Okrem toho sa nikdy nedostane z módy.

Osvetlenie v modernom štýle interiéru

V modernom štýle interiérového osvetlenia hrá kľúčovú úlohu. Moderné osvetlenie je veľmi pôsobivé, pretože geometrické a fantázické tvary sú veľmi pútavé. Moderné štýlové lampy sú najčastejšie vyrobené z plastu, chrómu alebo hliníka. V našom internetovom obchode máme celý rad moderných svietidiel, z ktorých si určite vyberiete.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Fabbian Illuminazione osvetlenie cubetto plafon

Spoznajte výrobcu dokonalého osvetlenia Fabbian alebo choďte priamo do ponuky žiaroviek Fabbian dostupnej v obchode - kliknite sem

Spoločnosť Fabbian Illuminazione bola založená v roku 1961. Postupom času si výrobca získal reputáciu a rešpekt na svetelných trhoch po celom svete. V ponuke výrobcu sú moderné žiarovky vyrobené z najkvalitnejších komponentov a navrhnuté tými najkreatívnejšími dizajnérmi. V súčasnosti sa značka Fabbian predáva v Európe a Ázii prostredníctvom podnikových obchodov a sprostredkovateľov a jej sesterské spoločnosti pôsobia na trhoch v USA a Hongkongu.

Modernistické lampy