Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Rohy pohovky

Rohy pohovky

Gauč je dôležitejší ako televízor

Gauč je najdôležitejším kusom nábytku v byte a pravdepodobne najpoužívanejším. Slúži na relaxáciu a trávenie času s rodinou alebo hosťami. Preto by jeho výber mal byť dobre premyslený a prispôsobený našim potrebám. Niekedy stačí jednoduchá čalúnená pohovka v našej obľúbenej farbe, inokedy je lepší veľký kútik s funkciou spánku. A čo je pre vás dôležité, pokiaľ ide o gauč?

Sú zákruty pohodlnejšie?

zákruty pohodlnejšie? Pravdepodobne to priamo závisí od zvoleného modelu, jeho mäkkosti, výšky operadla alebo použitých materiálov. Ale vieme niečo iné. Rohy poskytujú oveľa viac priestoru na sedenie alebo ležanie. Sú tiež lepšie na viacčlenné rodinné stretnutia alebo večierky s priateľmi. Náš pes ocení aj veľký kútik, kde nájde svoj kúsok priestoru, aby si mohol pokojne ľahnúť.

Univerzálne rohové sedacie súpravy s funkciou spánku

Pri rozhodovaní o kúpe rohu pre dom alebo byt stojí za zváženie roh s funkciou spánku, ktorý umožní prenocovať neočakávaným hosťom alebo rodine, ktorá nás navštívi. Tento typ pohovky má najčastejšie výklopný prvok a najmenej jednu alebo dve veľké nádoby na posteľnú bielizeň. Osvedčí sa v často navštevovaných domoch, kde ako hostiteľ od nás niekedy bude vyžadovať, aby sme svojim hosťom poskytli pohodlné ubytovanie. Ponúkame moderné a tradičné zákutia, ktoré by mali uspokojiť rôzne chute a očakávania.

Sedacie súpravy do obývacej izby

Kľúčovým nábytkom v obývacej izbe alebo obývacej izbe je pohovka . Väčšinou si jeho veľkosť vyberáme v závislosti od veľkosti danej miestnosti. Gauč ako stred nášho voľného času by mal byť vyberaný starostlivo. Dobrým riešením sú rohové pohovky , prípadne s funkciou spánku. Moderné rohy nájdete zakončené rôznymi materiálmi. Nezáleží na tom, či si vyberieme čalúnený roh velúr alebo žakár, zakaždým môžeme počítať s bohatosťou dostupných farieb alebo vzorov.