Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Nábytkové doplnky

Nábytkové doplnky

Ak hľadáte originálne doplnky pre svoj interiér, nenájdete lepšie miesto! V našom obchode nájdete štýlové dekorácie a módne doplnky , a to všetko bez toho, aby ste opustili svoj domov! Nič nemôže vyplniť váš priestor tak, ako správne vybrané doplnky! Vytvorte vo svojich interiéroch jedinečnú atmosféru a popustite uzdu svojej fantázii! Naše výrobky vám pomôžu, zdôrazňujú estetiku vášho interiéru a stimulujú zmysly.

Vešiaky - čo majú visieť ... nech visia!

Už žiadne hromady oblečenia nahromadené na posteliach, stoličkách alebo chaoticky zabalené v skriniach! U nás dostanete v každej šatníku alebo šatníku to, čo potrebujete. Nechajte svoje interiéry upratané bez zbytočného úsilia! Prezrite si našu ponuku a vyberte si, čo potrebujete, a postaráme sa, aby sa váš balík s novými vešiakmi dostal k vám čo najskôr!

Dávkovače mydla - čisté potešenie!

Ponúkame praktické a krásne kúpeľňové doplnky ako sú dávkovače mydla . Malé detaily dodávajú interiéru pôvab a zároveň spríjemňujú každodenné bežné činnosti, ako je umývanie rúk. Prezrite si našu ponuku dávkovačov mydla a rozhodnite sa, ktorý sa najviac hodí do vašej kúpeľne!

Vonné sviečky - cítiť atmosféru ...

Vôňa vonných sviečok vás a vašich hostí dokonale naladí, spojí váš domov s eleganciou a teplom a vôňa vznášajúca sa v spálni vráti príjemné spomienky. Vyberte si svoju obľúbenú vôňu alebo nájdite niečo zvrátené! Zvýraznite svoju osobnosť arómou, ktorá naplní váš domov! Vyrobte darček pre seba alebo niekoho, koho milujete, a relaxujte pri teple a vôni našich sviečok!

Nástenné hodiny - čas pre hodiny!

V našej ponuke nájdete aj štýlové a módne nástenné hodiny , ktoré doplnia vaše aranžmány a bezchybne ukážu čas! Medzi hodinami, ktoré sú k dispozícii v našej ponuke, určite nájdete tie, ktoré hľadáte! Mnoho módnych návrhov už čaká na zavesenie na vašu stenu a zdobenie vášho domova!

Príslušenstvo - Recenzie na výrobky


Kovový stojan na kvety LUX stojan na kvety 80x60cm čierny box LOFT
10. Október 2022
Kvetinový záhon zjavenie!!!

Kovový stojan na rastliny METALLO 80cm čierny LOFT
11. September 2022
Odporúčam, záhon pevne vyrobený.

Kovový stojan na kvety CUBO čierny podkrovný box 80x60cm
13. August 2022
Odporúčam, záhon je naozaj skvelý!!!

Kovový stojan na kvety na štyri kvety METALLO 112cm čierny LOFT
06. August 2022
Milujem kvety a tento záhon je ako vystrihnutý z desiatky! kvalita je prvotriedna.

Kovový stojan na kvety CUBO čierna krabica LOFT 60x80x30cm
06. August 2022
Kvetinový záhon je zjavenie, pevne a starostlivo vyrobený. odporúčam

Nábytkové doplnky