Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Svietidlá

Svietidlá Pri výbere osvetlenia by sme mali venovať pozornosť rôznym úrovniam osvetlenia, jeho použiteľnosti a funkčnosti. Podlahové lampy umožňujú meniť charakter miestnosti hraním svetiel. Pomocou nich môžeme ľahko poskytnúť našim interiérom dvojrozmernosť a urobiť zo surového úradu útulné miesto na čítanie knihy s šálkou teplého čaju. Umiestnenie do miestnosti pre tínedžerov vám umožňuje dať možnosť vyjadriť svoje názory individuálnym výberom tvaru, veľkosti a farieb lampy. Odtiene stojacích svietidiel sa dodávajú v mnohých tvaroch, od jednoduchých, geometrických tvarov až po zaoblené, jemne hotové postavy. Pri výbere stojacej lampy stojí za to venovať pozornosť prispôsobeniu tvaru tvaru lampy centrálneho osvetlenia. Výber lampy v zaujímavej farbe, ktorá odrezáva od steny, získavame a osvetľujeme a úžasný dekoratívny prvok, ktorý na našich hostí robí veľký dojem.

Svietidlá pre obývaciu izbu

Nadčasová musí mať v každej obývacej izbe určite stojaci lampu. Každý z nás chce, aby jeho obývacia izba stopercentne odrážala jeho charakter a chuť. Stojacia lampa pre obývaciu izbu je najlepším spôsobom, ako sa vyjadriť pomocou osvetlenia ako prvku nielen prísneho osvetlenia priestoru, ale aj zdobenia nášho domova. Rozmanitosť a široký výber zosilňovačov pre obývaciu izbu nám dáva nekonečné množstvo možností osvetlenia a dekorácie. Venujte pozornosť štruktúre a materiálu, z ktorého je tienidlo vyrobené. Ak ozdobíme našu obývaciu izbu v špecifickom štýle, nezabudnite, že materiál, z ktorého je tienidlo vyrobený, sa nelíši od témy obývačky. Stále častejšie môžete nájsť odvážne spojenia, napr. Lampy v štýle art deco stojace v obývačke v škandinávskom štýle, alebo moderné, surové lampy v romanticky zariadených izbách.

Lacné stojace lampy

Základný mýtus o stojacích lampách je ten, ktorý hovorí, že to stálo šťastie. No, nie! V našom obchode nájdete lacné stojace lampy , vedľa ktorých nikto nebude míňať a lacno, pomôžu vám osviežiť už vyzdobený interiér. Nízka cena nám umožňuje meniť osvetlenie bez toho, aby sme sa vystavili veľkým nákladom. Veľmi často po určitom čase z renovácie si uvedomujeme, že niečo chýba, alebo aura prevládajúca v miestnosti nie je to, čo sme chceli. Pozývame Vás na prehliadku nášho sortimentu a určite nájdete niečo vhodné pre Vás a vaše portfólio.

Svietidlá - Recenzie na výrobky


Stojatá lampa IRMA č. 1236/5
13. December 2018
Ohromujúca podlahová lampa, ktorá sa prispôsobí každému interiéru - výhodnejšia ako v iných obchodoch

Moderná provensálska stojaca lampa MARCEL
16. Október 2018
Stojí za to odporučiť riešenie na príjemné osvetlenie domu - výhodnejšie ako v iných obchodoch

Klasická anglická stojatá lampa PIKSEL
16. Október 2018
Vynikajúca stojaca lampa, vytvára neobvyklú atmosféru, odporúčam tento obchod

Moderná stojacia lampa SZTALUGA DARK WOOD
04. Október 2018
Stojí za to odporučiť svietidlo, ktoré bude vždy módne

Moderná čierna stojaca lampa CELINA
02. Október 2018
Skvelé riešenie pre fantazijné osvetlenie domu

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Fabbian Illuminazione osvetlenie cubetto plafon

Spoznajte výrobcu dokonalého osvetlenia Fabbian alebo choďte priamo do ponuky žiaroviek Fabbian dostupnej v obchode - kliknite sem

Spoločnosť Fabbian Illuminazione bola založená v roku 1961. Postupom času si výrobca získal reputáciu a rešpekt na svetelných trhoch po celom svete. V ponuke výrobcu sú moderné žiarovky vyrobené z najkvalitnejších komponentov a navrhnuté tými najkreatívnejšími dizajnérmi. V súčasnosti sa značka Fabbian predáva v Európe a Ázii prostredníctvom podnikových obchodov a sprostredkovateľov a jej sesterské spoločnosti pôsobia na trhoch v USA a Hongkongu.

Podkrovné interiéry Priemyselné potrubné svietidlo

Pozývame vás, aby ste si prečítali o interiéroch v industriálnom štýle alebo si okamžite prezreli kategóriu žiaroviek v štýle industrial.

Netradičné sú interiéry v industriálnom štýle. Vďaka tomu prevzali mnoho sŕdc a fantázie dizajnérskych majstrov. Surový, minimalistický a pocitovo chladný. A napriek tomu sa vám môžu páčiť.

Ak oceníte pozoruhodné riešenia a cítite sa dobre, keď vás obklopujú objekty, ktoré vyzerajú ako z inej éry, alebo rešpektujete aktívny chlad a elegantný minimalizmus, je návrh interiéru v industriálnom štýle tou najvhodnejšou voľbou práve pre vás!

Rustikálne interiéry Rustic floor lamp

Rustikálne osvetlenie a rustikálny štýl

Prečítajte si o trende interiérového dizajnu, ktorý je tento rok najmódnejší, alebo sa pozrite, čo sme si pre vás pripravili v kategórii rustikálne lampy.

Rustikálny štýl - nedávno veľmi módny. Mnoho architektov ju zavádza do svojich projektov. Veľa ľudí čerpá inšpirácie z internetu, upravuje alebo dotvára vaše interiéry v rustikálnom štýle. Charakteristika tohto štýlu je zložitá. Vplyv mnohých dizajnérskych trendov navyše spôsobil, že sa definícia rustikálneho štýlu v priebehu rokov zmenila a zmenila.

Čo spôsobilo, že tento zdanlivo skromný architektonický trend si získal srdcia toľkých ľudí a získal si veľa priaznivcov? Zaujíma vás, čo je to rustikálny štýl? Začnime od začiatku.

Svietidlá