Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Svietidlá

Svietidlá Pri výbere osvetlenia by sme mali venovať pozornosť rôznym úrovniam osvetlenia, jeho použiteľnosti a funkčnosti. Podlahové lampy umožňujú meniť charakter miestnosti hraním svetiel. Pomocou nich môžeme ľahko poskytnúť našim interiérom dvojrozmernosť a urobiť zo surového úradu útulné miesto na čítanie knihy s šálkou teplého čaju. Umiestnenie do miestnosti pre tínedžerov vám umožňuje dať možnosť vyjadriť svoje názory individuálnym výberom tvaru, veľkosti a farieb lampy. Odtiene stojacích svietidiel sa dodávajú v mnohých tvaroch, od jednoduchých, geometrických tvarov až po zaoblené, jemne hotové postavy. Pri výbere stojacej lampy stojí za to venovať pozornosť prispôsobeniu tvaru tvaru lampy centrálneho osvetlenia. Výber lampy v zaujímavej farbe, ktorá odrezáva od steny, získavame a osvetľujeme a úžasný dekoratívny prvok, ktorý na našich hostí robí veľký dojem.

Svietidlá pre obývaciu izbu

Nadčasová musí mať v každej obývacej izbe určite stojaci lampu. Každý z nás chce, aby jeho obývacia izba stopercentne odrážala jeho charakter a chuť. Stojacia lampa pre obývaciu izbu je najlepším spôsobom, ako sa vyjadriť pomocou osvetlenia ako prvku nielen prísneho osvetlenia priestoru, ale aj zdobenia nášho domova. Rozmanitosť a široký výber zosilňovačov pre obývaciu izbu nám dáva nekonečné množstvo možností osvetlenia a dekorácie. Venujte pozornosť štruktúre a materiálu, z ktorého je tienidlo vyrobené. Ak ozdobíme našu obývaciu izbu v špecifickom štýle, nezabudnite, že materiál, z ktorého je tienidlo vyrobený, sa nelíši od témy obývačky. Stále častejšie môžete nájsť odvážne spojenia, napr. Lampy v štýle art deco stojace v obývačke v škandinávskom štýle, alebo moderné, surové lampy v romanticky zariadených izbách.

Lacné stojace lampy

Základný mýtus o stojacích lampách je ten, ktorý hovorí, že to stálo šťastie. No, nie! V našom obchode nájdete lacné stojace lampy , vedľa ktorých nikto nebude míňať a lacno, pomôžu vám osviežiť už vyzdobený interiér. Nízka cena nám umožňuje meniť osvetlenie bez toho, aby sme sa vystavili veľkým nákladom. Veľmi často po určitom čase z renovácie si uvedomujeme, že niečo chýba, alebo aura prevládajúca v miestnosti nie je to, čo sme chceli. Pozývame Vás na prehliadku nášho sortimentu a určite nájdete niečo vhodné pre Vás a vaše portfólio.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Fabbian Illuminazione osvetlenie cubetto plafon

Spoznajte výrobcu dokonalého osvetlenia Fabbian alebo choďte priamo do ponuky žiaroviek Fabbian dostupnej v obchode - kliknite sem

Spoločnosť Fabbian Illuminazione bola založená v roku 1961. Postupom času si výrobca získal reputáciu a rešpekt na svetelných trhoch po celom svete. V ponuke výrobcu sú moderné žiarovky vyrobené z najkvalitnejších komponentov a navrhnuté tými najkreatívnejšími dizajnérmi. V súčasnosti sa značka Fabbian predáva v Európe a Ázii prostredníctvom podnikových obchodov a sprostredkovateľov a jej sesterské spoločnosti pôsobia na trhoch v USA a Hongkongu.

Podkrovné interiéry Priemyselné potrubné svietidlo

Pozývame vás, aby ste si prečítali o interiéroch v industriálnom štýle alebo si okamžite prezreli kategóriu žiaroviek v štýle industrial.

Netradičné sú interiéry v industriálnom štýle. Vďaka tomu prevzali mnoho sŕdc a fantázie dizajnérskych majstrov. Surový, minimalistický a pocitovo chladný. A napriek tomu sa vám môžu páčiť.

Ak oceníte pozoruhodné riešenia a cítite sa dobre, keď vás obklopujú objekty, ktoré vyzerajú ako z inej éry, alebo rešpektujete aktívny chlad a elegantný minimalizmus, je návrh interiéru v industriálnom štýle tou najvhodnejšou voľbou práve pre vás!

Rustikálne interiéry Rustic floor lamp

Rustikálne osvetlenie a rustikálny štýl

Prečítajte si o trende interiérového dizajnu, ktorý je tento rok najmódnejší, alebo sa pozrite, čo sme si pre vás pripravili v kategórii rustikálne lampy.

Rustikálny štýl - nedávno veľmi módny. Mnoho architektov ju zavádza do svojich projektov. Veľa ľudí čerpá inšpirácie z internetu, upravuje alebo dotvára vaše interiéry v rustikálnom štýle. Charakteristika tohto štýlu je zložitá. Vplyv mnohých dizajnérskych trendov navyše spôsobil, že sa definícia rustikálneho štýlu v priebehu rokov zmenila a zmenila.

Čo spôsobilo, že tento zdanlivo skromný architektonický trend si získal srdcia toľkých ľudí a získal si veľa priaznivcov? Zaujíma vás, čo je to rustikálny štýl? Začnime od začiatku.

Svietidlá