Doprava zdarma od €100
Viac ako 65 000 produktov
Kôš:
{{ basket.value_before_discount | currency }} ({{basket.quantity}}) (prázdny)
Kôš:
{{ basket.value_before_discount | currency }} ({{basket.quantity}}) (prázdny)
{{ aa_name() }}

Zapustené svietidlá

Zapustené svietidlá

Zapustené svietidlá - funkčné ploché osvetlenie

Stále viac ľudí rozhoduje o inštalácii vstavaných svietidiel do bytu, ktoré fungujú ako účinný zdroj svetla. Široká ponuka tohto typu výrobkov vám ideálne vyhovuje potrebám členov domácnosti a charakteru interiéru. Môžete sa rozhodnúť pre modely s veľkým priemerom alebo malé príslušenstvo, ktoré bude pôsobiť ako jemné body rozjasnenia v miestnosti

Zapustené stropné svietidlá a interiérový dizajn

Renomovaní výrobcovia tohto typu osvetlenia spĺňajú očakávania každého zákazníka - tak z hľadiska funkčnosti, ako aj estetických hodnôt. Ľahko si môžete vybrať svietidlá, ktoré sa hodia do klasického usporiadania, napríklad pri výrobkoch s povrchovou úpravou starožitného zlata alebo starožitnej medi. Tento štýl bude obsahovať aj varianty inšpirované floristickým dizajnom. Moderný byt môže byť vybavený minimalistickým kovaním, v ktorom dominuje geometrický dizajn. Rozmanitosť sa týka nielen tvaru, ale aj farieb, ktoré sa často vyznačujú nezvyčajne nastavenými farbami. Originálnou alternatívou pre čierne, biele, zlaté a transparentné svietidlá môžu byť modely v modrom, zelenom alebo červenom odtieni, ktoré pomáhajú oživiť interiérový dizajn.

Funkčné zapustené svietidlá nielen do bytu

Zapustené svietidlá sú veľmi praktickým riešením osvetlenia, preto sú skvelou voľbou, okrem iného, pre komerčné nehnuteľnosti. Dokonale sa nachádzajú v hoteloch, penziónoch a reštauráciách. Stojí za to venovať pozornosť mobilným modelom, ktoré môžu byť dokonale nasmerované na konkrétnu oblasť. Súčasťou ponuky sú aj vonkajšie zapustené svietidlá prispôsobené na montáž do steny, stropu alebo podlahy. Sú to modely odolné voči vonkajším faktorom vrátane nepriaznivých poveternostných podmienok. Výrobcovia navrhujú kovania, ktoré sa líšia podľa typu svetelného zdroja. Pre amatérov energeticky úsporných riešení budú modely poháňané modernými LED diódami veľkým prínosom.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Fabbian Illuminazione osvetlenie cubetto plafon

Spoznajte výrobcu dokonalého osvetlenia Fabbian alebo choďte priamo do ponuky žiaroviek Fabbian dostupnej v obchode - kliknite sem

Spoločnosť Fabbian Illuminazione bola založená v roku 1961. Postupom času si výrobca získal reputáciu a rešpekt na svetelných trhoch po celom svete. V ponuke výrobcu sú moderné žiarovky vyrobené z najkvalitnejších komponentov a navrhnuté tými najkreatívnejšími dizajnérmi. V súčasnosti sa značka Fabbian predáva v Európe a Ázii prostredníctvom podnikových obchodov a sprostredkovateľov a jej sesterské spoločnosti pôsobia na trhoch v USA a Hongkongu.

Podkrovné interiéry Priemyselné potrubné svietidlo

Pozývame vás, aby ste si prečítali o interiéroch v industriálnom štýle alebo si okamžite prezreli kategóriu žiaroviek v štýle industrial.

Netradičné sú interiéry v industriálnom štýle. Vďaka tomu prevzali mnoho sŕdc a fantázie dizajnérskych majstrov. Surový, minimalistický a pocitovo chladný. A napriek tomu sa vám môžu páčiť.

Ak oceníte pozoruhodné riešenia a cítite sa dobre, keď vás obklopujú objekty, ktoré vyzerajú ako z inej éry, alebo rešpektujete aktívny chlad a elegantný minimalizmus, je návrh interiéru v industriálnom štýle tou najvhodnejšou voľbou práve pre vás!

Zapustené svietidlá