Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Police

Police

Knižnice - vaša vlastná domáca knižnica

Polica je nevyhnutným nábytkom v domácnosti každého milovníka čítania. Na jeho policiach si môžete zariadiť domácu knižnicu s románmi, sprievodcami a zväzkami básní. Takáto knižnica môže byť umiestnená v mnohých miestnostiach - v obývacej izbe, kancelárii, spálni alebo dokonca v miestnosti pre mládež. Vystavenie vašich obľúbených predmetov bude nepochybne príjemné pre oči a tiež dodá miestnosti zaujímavý dekor.

Kovový regál - nielen pre špajzu?

Regály vyrobené z kovových materiálov sú cenené pre svoju spoľahlivosť. Ich sila je tiež ich výhodou, pretože sa ani pri veľkej váhe ľahko neohýbajú. Preto sa často vyberajú do takých miestností ako špajza, pivnica alebo dielňa. Osvedčia sa však nielen na uskladnenie konzerv alebo nástrojov. Surová povaha tohto nábytku môže byť dokonalým doplnkom módnych interiérov v loftovom štýle.

Moderná priemyselná knižnica

Pri pokračovaní témy asketického dekoru, ktorému dominuje kovové kovanie, nemožno nespomenúť police v priemyselnom štýle . Ich štruktúra zahŕňa aj oceľové prvky, ale police sú vyrobené z dreva. Tieto police kombinujú tradičnú formu s náznakom modernistického šarmu, a preto sa hodia do mnohých rôznych miestností. Na police sa zmestia nielen knihy, ale aj ozdobné prvky, rodinné suveníry alebo malé črepníkové rastliny.

Drevená knižnica do každého interiéru

Napriek širokej ponuke možností sú klasické drevené police stále jedným z najobľúbenejších. Sú vynikajúcou ponukou nielen pre nadšencov tohto odolného materiálu, ale pre všetkých, ktorí hľadajú nadčasový a pevný nábytok. Drevené police sa hodia do domácej kancelárie ako miesta na dokumenty, aj do obývacej izby, kde môžu prezentovať vychytávky zbierané v priebehu rokov. Môžete si vybrať nábytok jednoduchých, tradičných tvarov, ako aj neštandardnejších.

Police