Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

LED svetlá

LED svetlá

Moderný životný štýl, ktorý kladie dôraz na vzdelávanie a intelektuálnu prácu, znamená, že je potrebné stráviť veľa času pri stole, čítaní, písaní alebo práci na počítači od detstva. Tento model je extrémne náročný na zrak. Kancelárska práca je jednou z najdôležitejších príčin civilizačných chorôb súvisiacich so zdravím očí. Existuje progresívny počet ľudí, ktorí sú v stále mladšom veku nútení používať okuliare, nie z dôvodu vrodených vád, ale získaných. Veľa pacientov bojuje s chronickou konjunktivitídou alebo jednoducho s očnou námahou.

Jedným z hlavných dôvodov je slabá pracovná hygiena. Kľúčom k ochrane zdravia očí je predovšetkým zabezpečenie riadneho osvetlenia počas práce alebo štúdia. Čítanie, či používanie počítača s nedostatočne silnými svetelnými zdrojmi rýchlo vedie k vývoju defektov vzoru. Preto k vám prichádzame s ponukou osvetlenia, ktorá nie je len štýlovým prvkom interiéru, ale predovšetkým dokonale plní svoju funkciu.

ponuka

V našej ponuke nájdete široký výber osvetľovacích zariadení určených na použitie na stôl, skriňu alebo stôl. Ponúkame výrobky s rôznymi štýlmi Mnohí z nich používajú tradičné žiarovky. Odporúčame však najmä LED lampy pre prácu alebo štúdium. Poskytujú neutrálnu, zdravú farbu očí. Je veľmi dôležité, aby dióda bola dostatočne silná, aby správne osvetlila celú pracovnú plochu - zvyčajne stoly, pričom neublížia vašim očiam. Tento typ osvetlenia má ďalšie výhody, medzi nimi predovšetkým energetickú účinnosť. Hoci náklady na samotnú diódu sú vyššie ako v prípade tradičnej žiarovky, prevádzka generuje oveľa menšie účty. A predsa hovoríme o zariadeniach, ktoré sa intenzívne používajú pri každodennom používaní. LED lampy sú tiež šetrné k životnému prostrediu vďaka väčšej trvanlivosti a eliminácii používania ekologicky škodlivých materiálov.

Univerzálne použitie, ako napríklad: led lampy na batérie

Stáva sa, že potreba vyžaduje dobrý zdroj svetla na niekoľkých rôznych miestach, aj keď vôbec nie, napríklad keď po práci v kancelárii pôjdeme do obývačky na odpočinok s knihou. Nákup niekoľkých zariadení zahŕňa náklady, zatiaľ čo prevíjanie káblov je ťažkopádne. To je dôvod, prečo vyhovujeme vašim potrebám s ponukou LED batérií. Toto riešenie zaručuje pohodlie a mobilitu a možnosť ich použitia všade tam, kde je potrebný zdroj svetla.

Malé LED svetlá

Pri výbere zariadení pre stôl alebo stôl je potrebné zvážiť niekoľko problémov. Po prvé, veľkosť. Malé LED lampy ušetria miesto v pracovnom priestore, ale musia mať dostatočný dosah na osvetlenie celého požadovaného priestoru. Z rovnakého dôvodu by sa mala venovať pozornosť aj možnosti regulácie. Stojí za to vybrať si vhodné konštrukčné riešenie. Jeden, v ktorom dióda nie je nadmerne nedbanlivý s tienidlom alebo tieňom. Je to špeciálna výzva, rovnako ako v prípade lustra alebo nástennej lampy, vybrať ten správny produkt pre dieťa. Nemalo by byť príliš jemné, náchylné k náhodnému poškodeniu. Samotná žiarovka by mala byť neprístupná alebo by mala byť chránená proti opareniu. Nakoniec, rovnako ako lampa určená pre dospelých, je potrebné venovať pozornosť dizajnu tak, aby sa zariadenie zmestilo do interiéru a páčilo sa mu.

LED svetlá