Doprava zdarma od €100
Viac ako 42 000 produktov
{{ aa_name() }}

Plafondy

Plafondy

Stropné svetlá - univerzálny svetelný zdroj

Stropné svetlo je zvyčajne centrálnym bodom vnútorného osvetlenia. Mali by sme si vybrať tvary a veľkosti tak, aby svetlo osvetľovalo celú miestnosť. Stropné svetlá poskytujú rovnomerne rozptýlené svetlo. V nich je možné nainštalovať jeden alebo niekoľko svetelných zdrojov.

Stropné svetlo - jedna lampa veľa možností

Stropné svietidlá môžu byť voľne inštalované v kúpeľniach, chodbách a vo veľmi vysokých priestoroch. Tieto svetlá, ktoré sú veľmi neutrálne, neukladajú štýl usporiadania a nezasahujú do vnútorného priestoru. Strop Svetlá sú najčastejšie okrúhle - môžu byť štvorcové alebo obdĺžnikové.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Fabbian Illuminazione osvetlenie cubetto plafon

Spoznajte výrobcu dokonalého osvetlenia Fabbian alebo choďte priamo do ponuky žiaroviek Fabbian dostupnej v obchode - kliknite sem

Spoločnosť Fabbian Illuminazione bola založená v roku 1961. Postupom času si výrobca získal reputáciu a rešpekt na svetelných trhoch po celom svete. V ponuke výrobcu sú moderné žiarovky vyrobené z najkvalitnejších komponentov a navrhnuté tými najkreatívnejšími dizajnérmi. V súčasnosti sa značka Fabbian predáva v Európe a Ázii prostredníctvom podnikových obchodov a sprostredkovateľov a jej sesterské spoločnosti pôsobia na trhoch v USA a Hongkongu.

Podkrovné interiéry Priemyselné potrubné svietidlo

Pozývame vás, aby ste si prečítali o interiéroch v industriálnom štýle alebo si okamžite prezreli kategóriu žiaroviek v štýle industrial.

Netradičné sú interiéry v industriálnom štýle. Vďaka tomu prevzali mnoho sŕdc a fantázie dizajnérskych majstrov. Surový, minimalistický a pocitovo chladný. A napriek tomu sa vám môžu páčiť.

Ak oceníte pozoruhodné riešenia a cítite sa dobre, keď vás obklopujú objekty, ktoré vyzerajú ako z inej éry, alebo rešpektujete aktívny chlad a elegantný minimalizmus, je návrh interiéru v industriálnom štýle tou najvhodnejšou voľbou práve pre vás!

Plafondy