Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Stropné svetlá

Stropné osvetlenie - ktoré si zvoliť?

Moderné interiéry sa vyznačujú mimoriadnym štýlom a svetlom, ktoré napĺňa celú miestnosť. Podľa toho, aký efekt chceme dosiahnuť, odporúčame rôzne druhy stropných svietidiel. Začneme vyberať lampu tak, že ju zladíme so štýlom existujúceho usporiadania. Podľa veľkosti miestnosti sa rozhodujeme, ktoré svetelné zdroje miestnosť optimálne osvetlia. Malo by sa overiť najmä ich množstvo, výkon a teplota farby. Ponuka našej predajne zahŕňa rôzne druhy osvetlenia vrátane žiaroviek vybavených žiarovkou aj integrovaným LED svetlom. Určite sa dá nájsť osvetlenie do každého interiéru.

Stropné svietidlo je závesné, stropné alebo možno lustrové?

V našich domovoch sú rôzne typy miestností, kde bude fungovať rôzne stropné osvetlenie. Ak má vybraná miestnosť väčšiu plochu, stojí za to zvoliť stropné svietidlo vo forme lustra. Stropné plafondy sa stanú riešením pre nízku miestnosť. Moderné svietidlá majú integrované energeticky úsporné svetelné zdroje LED. Závesné žiarovky sú riešením pre vysoké aj štandardné izby. Vďaka možnosti nastavenia napájacieho kábla môžeme ľahko prispôsobiť dĺžku svietidla na vybrané miesto. V našom obchode nájdete populárne rámy.

Moderné stropné žiarovky - aké riešenie bude fungovať v našej domácnosti?

Každá izba vyžaduje iný produkt. Obývacia izba je miesto, kde je zvyčajne konferenčný stolík a relaxačná zóna. Na takom mieste nájde uplatnenie závesné stropné svietidlo, ktoré svoje svetlo sústredí nad stôl. V spálni máme úplnú slobodu. Podľa jeho výšky a veľkosti môžeme zvoliť závesné lampy, plafondy alebo lustre. Interiéroví dekoranti vytvorili pomerne zaujímavé riešenie pomocou závesných lámp v spálni, umiestnených nad nočnými stolíkmi, na oboch stranách postele. Takto namontované stropné svietidlo dodá charakter. Stropné svietidlo je ako stvorené pre chodby, pretože nezaberá veľa miesta, ale dokonale osvetľuje úzke priestory. Stropné žiarovky budú fungovať v každom interiéri. Okrem klasických, dekoratívnych modelov ponúka náš obchod lampy na „špeciálne úlohy“. Takéto osvetlenie sa vyznačuje ďalšími funkciami, ako je premenlivá farba svetla alebo vysoký stupeň ochrany IP. Do kúpeľne sa perfektne hodí stropné svietidlo odolné proti striekajúcej vode. Všetky informácie o vybranom osvetlení a ich cene sú viditeľné na produktových kartách. Ak chcete získať ďalšie informácie o vybranej ponuke alebo ochote objednať, obráťte sa na pracovníkov nášho obchodu.

Kde kúpiť zaujímavé závesné lampy?

Hľadáte výrobky s originálnym štýlom, neobvyklými funkciami alebo s priaznivou cenou? V našom obchode máme množstvo produktov pre zákazníkov s rôznymi potrebami. Naša ponuka sa neustále rozširuje o nové modely žiaroviek a výrobkov pre dom a záhradu. Odporúčame vám navštíviť ďalšie kategórie nášho obchodu, aby ste zladili žiarovky s existujúcim usporiadaním vo vybraných miestnostiach. Ak potrebujete viac informácií o vybranom produkte, neváhajte nás kontaktovať. Mnoho modelov žiaroviek má možnosť vyrobiť konštrukčné prvky v inej farbe alebo zvoliť iný materiál obloženia. Môžeme teda vyrobiť lampu na špeciálne prianie zákazníka. Stropné žiarovky sa dajú ľahko prispôsobiť už vytvorenej kompozícii. Stropné žiarovky sú nadčasovým riešením. Pri rozhodovaní o ich kúpe si môžeme byť istí, že nám budú slúžiť mnoho rokov.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Rustikálne interiéry Rustic floor lamp

Rustikálne osvetlenie a rustikálny štýl

Prečítajte si o trende interiérového dizajnu, ktorý je tento rok najmódnejší, alebo sa pozrite, čo sme si pre vás pripravili v kategórii rustikálne lampy.

Rustikálny štýl - nedávno veľmi módny. Mnoho architektov ju zavádza do svojich projektov. Veľa ľudí čerpá inšpirácie z internetu, upravuje alebo dotvára vaše interiéry v rustikálnom štýle. Charakteristika tohto štýlu je zložitá. Vplyv mnohých dizajnérskych trendov navyše spôsobil, že sa definícia rustikálneho štýlu v priebehu rokov zmenila a zmenila.

Čo spôsobilo, že tento zdanlivo skromný architektonický trend si získal srdcia toľkých ľudí a získal si veľa priaznivcov? Zaujíma vás, čo je to rustikálny štýl? Začnime od začiatku.

Stropné svetlá