Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Vonkajšie stojace lampy

Vonkajšie stojace lampy

Vonkajšie stojace lampy

Máte krásnu záhradu, ale neviete, ako ju osvetliť? V ideálnom prípade ideálnym riešením môžu byť stojace lampy inštalované pred domom. Vonkajšie osvetlenie by sa malo používať aj pri vchode do garáže alebo na verande pred plotom okolo objektu. V ponuke nášho obchodu si môžete vybrať medzi zariadeniami, ako sú záhradné svietidlá, stojace vonkajšie svietidlá alebo svetelné gule na špeciálnej elevácii (noha). Osvetlenie prispôsobené očakávaniam a vonkajšiemu priestoru vám umožní vyzdvihnúť krásu rastlín rastúcich na záhrade alebo osvetliť vchod do domu.

Čo stojí za to vedieť o externých stojacích lampách?

Pred zakúpením externého stojanového svietidla by ste mali vziať do úvahy silu a odolnosť zariadenia voči meniacim sa poveternostným podmienkam. Vonkajšie osvetlenie by malo byť vybavené objektívom s vysokým stupňom krytia IP. Hodnota určuje odolnosť zariadenia voči vonkajším faktorom, vrátane prachu, vody a zrážok, ako aj nárazov, napríklad štrkom alebo krupobitím. Optimálne externé svietidlá s krytím IP41 a viac budú optimálne. Napríklad zariadenia s krytím IP44 sú odolné voči cudzím predmetom s priemerom 1,00 mm a vyšším, ako aj proti dažďu a striekajúcej vode. Je tiež vhodné venovať pozornosť materiálu vonkajšej záhradnej lampy. Osvetľovací stĺp pre záhradu, vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, bude odolný voči dažďovým a teplotným skokom. Vďaka LED žiarovke bude zariadenie efektívne a šetrí elektrickú energiu a náklady spojené s používaním zariadenia.

Aké osvetlenie a kde je najvhodnejšie?

Na príjazdovej ceste alebo v záhrade bude pôvodne prezentovaná záhradná lampa s vitráží. Zariadenia majú zvyčajne nastaviteľnú výšku, ktorá môže byť prispôsobená potrebám priestoru alebo prúdu. Záhradné svietidlá osvetlia viac priestoru. Stojí za to ich využitie pre veľké záhrady s vysokou a bujnou vegetáciou. Ideálnym riešením pre stredne veľké povrchy bude stojaca lampa s loptou. Osvetľovací prvok je umiestnený na plošine s rôznymi výškami. Obchod Lunares ponúka stojace svetelné gule na vysokom stĺpe 70, 100 alebo dokonca 150 cm. Zaujímavým návrhom je aj záhradná lampa Suma Leo 3 v modernistickom štýle. Prístroj má jedinečný vzhľad a môže sa stať jedinečnou dekoráciou, pretože je vyrobený výlučne na objednávku. Ak vám záleží na diskrétnom vonkajšom osvetlení, ktoré neprekáža výhodám záhrady a nenaruší vzhľad celého objektu - lampa na státie stojace na lampu Suma splní vyššie uvedené očakávania. Zariadenie vyrobené v modernom štýle as jednoduchým tvarom trubice nebude v očiach hostí. Pomôže však osvetliť vaše bezprostredné okolie. Vonkajšia záhradná lampa sa ľahko hodí medzi vegetáciu alebo záhradnú techniku. Osvetľovací stožiar Linea Led sa tiež stane diskrétnym svetelným zdrojom mimo. Jednoduchý a moderný tvar záhradnej lampy však možno použiť ako dekoratívny prvok.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Záhradné osvetlenie - aranžmány a rady Garden

Aké lampy do záhrady zvoliť? Sú nákladné na prevádzku? Ako naplánovať nakupovanie? S podrobnosťami vám povieme niečo o zariadeniach na osvetlenie záhrady. Navrhneme vám, ako ich môžete použiť, aby ste potešili svoju nádheru!

Vonkajšie stojace lampy