Doprava zdarma od €100
Viac ako 65 000 produktov
Kôš:
{{ basket.value_before_discount | currency }} ({{basket.quantity}}) (prázdny)
Kôš:
{{ basket.value_before_discount | currency }} ({{basket.quantity}}) (prázdny)
{{ aa_name() }}

Osvetlené zrkadlá

Osvetlené zrkadlá

Malo by byť súčasťou výbavy každého domu zrkadlo?

Odpovedáme mimoriadne rýchlo, že: áno. Je to nevyhnutná vychytávka alebo, ak chcete, doplnok, ktorý dobre poslúži nielen na chodbe, ale aj v spálni, pri toaletnom stolíku, v kúpeľni a v šatníku. Zrkadiel nikdy nemôže byť dosť a prečo im venujeme toľko času pri zariaďovaní interiéru?

Zrkadlo na chodbe, nevyhnutný prvok každého domu

Steny na chodbe by mali byť upravené tak, aby v maximálnej miere plnili svoju funkčnú funkciu. Na jeden z povrchov môžete pripevniť vešiaky na kabáty alebo do výklenku umiestniť šatníkovú skriňu na oblečenie a topánky. To však nemení skutočnosť, že opačná stena by mala byť vyhradená pre zrkadlo. Čím zaujímavejší model zvolíme, tým krajšie zvýrazní interiérový dizajn, dominantný štýl a častejšie mu budú venovať pozornosť hostia. Pamätajte, že chodba je prvou miestnosťou, do ktorej pozvete každého návštevníka - urobte dobrý dojem.

Osvetlené zrkadlo - kde to bude fungovať?

Všade, kde je počas denných hygienických postupov nevyhnutná dokonalosť a dobrá viditeľnosť, mali by sme myslieť na inštaláciu osvetleného zrkadla. Je to pohodlná a zároveň veľmi moderná možnosť, ktorá bude plniť svoje funkcie pri líčení alebo holení vlasov na tvári. Osvetlené zrkadlo veľmi dobre odráža svetlo, perfektne zdôrazňuje moderný štýl a vybrané dlaždice. Uvidíte, ako sa oblasť pri umývadle zmení na nádherné miesto pre každodenné domáce SPA procedúry.

Make-up zrkadlo - zaujímavá dekoratívna a praktická možnosť

Ak sa radi maľujete alebo sa tomu venujete profesionálne, musíte si k toaletnému stolíku zvoliť správne vyrobené zrkadlo na líčenie. Osvetlenie vám umožní urobiť dokonale tenkú čiaru na viečku, maskare a farebných perách ako nikdy predtým. Každý prvok tváre bude dostatočne viditeľný, aby vždy vyzeral bezchybne.

Nemáte radi nudu? Vyberte si dekoratívne zrkadlo pre domáce usporiadanie

Kruhové zrkadlá, v bohatom ráme alebo v špecifickej farebnej schéme, sú v poslednej dobe veľmi módne. Mnoho nových modelov je tiež originálnych zrkadiel boho a v provensálskom štýle. V tejto kategórii určite nájdete perfektný produkt pre vás a váš interiér.

Osvetlené zrkadlá