Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Detské nástenné svietidlá

Svietidlá pre detskú izbu

Svietidlá pre deti sú jemné, malé svietidlá, ktoré sa montujú na stenu a patria do tzv. Sekcie. dekoratívne a podporné osvetlenie.

Ideálne sa hodí na miesta, kde nie je príliš veľa miesta, napríklad na umiestnenie stojacej lampy. Nástenné svietidlá pre deti sa ukázali byť dobrým riešením aj vtedy, keď nie je potrebné silné osvetlenie.

Svietidlá pre deti detská lampa nočné lampičky pre deti

Detské svietidlá ako dobrý zdroj svetla

Nástenné svietidlá poskytujú mäkké a jemné svetlo, ktoré vám nebolí. Svietidlá pre deti namontované nad posteľou dokonale rozptýlia tmu a dajú sa použiť ako nočné lampičky - ideálne na čítanie.

Ktoré svietidlo na stenu pre dieťa si vybrať?

Svietidlá zo sekcie svietidla môžu smerovať svetlo nahor alebo nadol. Ich odtieň môže byť priehľadný alebo mliečny. Stenové svietidlo môže dať svetlo zatvorené alebo otvorené. Ak chcete vytvoriť subtílne osvetlenie - odporúčame zvoliť si sviečky s mliečnym odtieňom alebo nepriehľadné.

Oči novorodencov sú veľmi chúlostivé, preto by ste si mali vybrať také svietidlá, ktoré nedávajú silné, do očí bijúce svetlo, ale sú jemné a jemné - v tejto situácii Vám odporúčame použiť široký výber nástenných svietidiel s nepriehľadným tienidlom. Farby takéhoto svietidla by mali byť jemné - pastelové, svetlé. Staršie deti a študenti sú plný energie a využívajú ju predovšetkým na spoznávanie sveta okolo nich.

Osvetlenie vo svojej miestnosti by malo byť inštalované dostatočne vysoko, aby nedošlo k jeho poškodeniu alebo poškodeniu. Svetlo vyžarované svietidlami v izbe dospelého dieťaťa by malo byť jasné. V našom obchode nájdete mnoho modelov svietidiel s motívmi zo sveta rozprávok atraktívnych pre naše Malé deti. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s ponukou nástenných svietidiel pre deti

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Ako osvetliť detskú izbu Children lamps

Aj keď osvetlenie domu a jednotlivých miestností veľa problémov nenarobí, povestné „schody“ môžu začať pri výbere toho správneho svetla pre detskú izbu, kde zohráva osobitnú úlohu. V našej kategórii Svietidlá pre deti zameriavame všetky najzaujímavejšie modely svietidiel určené špeciálne pre naše deti.

Detské nástenné svietidlá