Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Koloniálne lampy

Koloniálne lampy

Vzory v koloniálnom štýle vyžadujú dobré a kompetentné osvetlenie. Pri výbere osvetľovacích zariadení sa musíte spoliehať na štýl. Do interiéru budú vhodné závesné žiarovky, klasické nástenné a stolné žiarovky, sklenené lustre a kovové tienidlá. Koloniálne osvetlenie kombinuje vlastnosti európskeho, ázijského a afrického dizajnu. Pri výrobe sú použité prírodné materiály ako oceľ a vysokokvalitný materiál. Lampy vyzerajú zaujímavo a sú vhodné do kuchýň, jedální, salónikov a hosťovských miestností reštaurácií a kaviarní.

Závesné koloniálne lampy

Závesné stropné žiarovky prevzali z koloniálneho štýlu také vlastnosti, ako sú: stabilné formy, niektoré modely majú stropné žiarovky v geometrickej forme: kocky, kvádre, lichobežníky, valce atď. Koloniálne žiarovky sú štylizované ako svietniky. V niektorých modeloch závesných žiaroviek sú žiarovky vo forme sviečok, takže môžu vytvárať romantickú atmosféru.

Príklady koloniálneho stropného osvetlenia

Hnedá a béžová stropná lampa z dreva, ocele a PVC zodpovedá črtám koloniálneho štýlu a vyznačuje sa originálnym dizajnom. Konštrukcia takejto žiarovky s 3 zdrojmi svetla umožňuje jej použitie v obývacej izbe, jedálni, spálni a hale. Usporiadanie svetelných zdrojov umožňuje jeho praktické rozptýlenie a dosiahnutie adekvátneho osvetlenia aj veľkej miestnosti. Stropná lampa je ideálna pre izby v dome v koloniálnom štýle.

Stropné závesné svietidlo v koloniálnom štýle vo farbe bieleného duba je dokonalou kombináciou ocele, dreva a skla. Použitie 3 svetelných zdrojov vám umožní presvetliť veľkú obývaciu izbu a stredne veľkú spálňu alebo chodbu.

Koloniálne stojace lampy

Koloniálne stojaté osvetlenie je celkom tradičné, ale má niektoré zvláštnosti. Pri výrobe lámp kombinujú oceľ, sklo alebo drevo. Horné a spodné svetlo vyzerá inak. Tienidlo vyrobené z hrubého materiálu alebo zo skla môže byť biele, hnedé alebo béžové. Ale hlavnou vecou je, že výsledok bude komplexný a harmonický.

Príklady koloniálnych stojacích žiaroviek

Stojacia lampa s dvoma zdrojmi svetla na rôznych úrovniach z ocele, dreva a matného skla, z ktorých sú vyrobené tienidlá. Tento typ koloniálneho osvetlenia vyzerá skvele v obývacej izbe, spálni a jedálni. Inštaláciou žiarovky vo farbe bieleného dubu môžete miestnosť presvetliť a dodať jej jedinečnú útulnosť a eleganciu.

Koloniálna stojanová lampa s jedinečným tvarom základne a tienidlom z tmavého materiálu zvýrazní vlastnosti tohto štýlu a bude jeho verným akcentom. Lampa s jedným zdrojom svetla sa nachádza v spálni a malej obývačke.

Koloniálna lampa stojaca na stole alebo nočnom stolíku v béžovej a hnedej farbe, ktorej tienidlo je vyrobené z materiálu vloženého do dreveného rámu a podopreté tromi oceľovými nohami. Celé to vyzerá veľmi originálne a bude to nielen perfektne osvetľovať stôl v miestnosti pre mládež alebo kancelárii, ale bude to aj neobvyklá dekorácia.

Koloniálne osvetlenie - nástenné svietidlá

Krásna koloniálna nástenná lampa vo farbe wenge, ktorej štruktúra je založená na dreve a oceli, zdobená tienidlom z opálového skla obdĺžnikového tvaru, vytvorí pútavé osvetlenie obývačky, spálne, haly a jedálne. Nástenná lampa s jedným zdrojom svetla v takom efektnom prevedení uspokojí vkus ľudí, ktorí chcú do svojho bytu zaviesť koloniálne usporiadanie.

Kombinácia koloniálneho a moderného štýlu je dobrým nápadom na vytvorenie celkovej harmónie v byte. Nástenné svietidlo vo forme lichobežníka v hnedej a béžovej farbe, vyrobené z ocele a materiálu najvyššej kvality, prinesie do obývačky, spálne a chodby eleganciu a pohodlné pocity.

Všetky uvedené typy koloniálneho osvetlenia môžu vytvárať komplexné kompozície. Dizajn závesných, stojacích a nástenných lámp vytvára zaujímavé zostavy, ktoré odrážajú vlastnosti koloniálneho štýlu.

Koloniálne svetlá - Recenzie na výrobky


04. Apríl 2018
Vážim si tento obchod a budem ich služby využívať viackrát, pozdravujem pána macieja, majiteľa, s ktorým som hovoril o lampách.

04. Apríl 2018
Krásna lampa, veľmi príjemná atmosféra v obývacej izbe.

Stolná lampa Beige E27 1 x 60W
04. Apríl 2018
Krásna lampa! alan.

04. Apríl 2018
Klasická lampa, hodí sa do každého interiéru, odporúčam. gerald.

04. Apríl 2018
Svietidlo, ktoré stojí za to odporučiť a ktoré bude vždy v móde, lepšie ako iné

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Fabbian Illuminazione osvetlenie cubetto plafon

Spoznajte výrobcu dokonalého osvetlenia Fabbian alebo choďte priamo do ponuky žiaroviek Fabbian dostupnej v obchode - kliknite sem

Spoločnosť Fabbian Illuminazione bola založená v roku 1961. Postupom času si výrobca získal reputáciu a rešpekt na svetelných trhoch po celom svete. V ponuke výrobcu sú moderné žiarovky vyrobené z najkvalitnejších komponentov a navrhnuté tými najkreatívnejšími dizajnérmi. V súčasnosti sa značka Fabbian predáva v Európe a Ázii prostredníctvom podnikových obchodov a sprostredkovateľov a jej sesterské spoločnosti pôsobia na trhoch v USA a Hongkongu.

Koloniálne lampy