Doprava zdarma od €100
Viac ako 42 000 produktov
{{ aa_name() }}

Koloniálne lampy

Koloniálne lampy

Klasicizmus a exotika - koloniálny štýl

Koloniálny štýl sa vyznačuje prirodzenými, pohodlnými a elegantnými interiérmi. Najčastejšie sa nachádza vo Veľkej Británii, Ázii a Afrike. Exotické africké štýly kombinovať s tradičnými anglickými prvkami. Mnoho ľudí spája koloniálny štýl s minulosťou, je to však vďačný štýl, ktorý dizajnéri oceňujú.

Čo charakterizuje koloniálny štýl?

V koloniálnom štýle hrajú dôležitú úlohu materiály ako bambus, ratan a exotické drevo. Pre izby v koloniálnom štýle sa odporúča osvetlenie s množstvom svetelných bodov.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Fabbian Illuminazione osvetlenie cubetto plafon

Spoznajte výrobcu dokonalého osvetlenia Fabbian alebo choďte priamo do ponuky žiaroviek Fabbian dostupnej v obchode - kliknite sem

Spoločnosť Fabbian Illuminazione bola založená v roku 1961. Postupom času si výrobca získal reputáciu a rešpekt na svetelných trhoch po celom svete. V ponuke výrobcu sú moderné žiarovky vyrobené z najkvalitnejších komponentov a navrhnuté tými najkreatívnejšími dizajnérmi. V súčasnosti sa značka Fabbian predáva v Európe a Ázii prostredníctvom podnikových obchodov a sprostredkovateľov a jej sesterské spoločnosti pôsobia na trhoch v USA a Hongkongu.