Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Rustikálne lampy

Rustikálne lampy

Rustikálny štýl

je to viac o životnom štýle ako o zdobení vecí. Ukazuje všetku jednoduchosť každodenného života, ctí si tradície, drsnosť, ručné práce a nábytok všetkého druhu. Tento štýl je ľuďom taký drahý, pretože je absolútne nenáročný a skromný.

Prečo to funguje: Pohodlný, domácky a veľmi osobný štýl je určite pre skutočný život. Teplé farby, jemné látky, polohovacie kreslo, ktoré vás pozýva sadnúť si a natiahnuť nohy. V skutočnosti je tento interiérový dizajn schopný vyjadriť osobnosť oveľa jasnejšie než ktorýkoľvek iný štýl. Hlása večné hodnoty, čo znamená, že bude vždy moderný. Rustikálne osvetlenie je všeobecný koncept, pretože tento štýl úzko súvisí s inými smermi, ako je škandinávsky a provensálsky.

Rustikálne žiarovky do obývačky

Svetlo je funkčný a dekoratívny nástroj v interiérovom dizajne. Úspešne vybraný model, typ a štýl žiarovky, a čo je najdôležitejšie, jeho správne umiestnenie pomáha dosiahnuť rôzne efekty: vizuálne zväčšiť priestor, skryť chyby steny, vytvoriť intímnu atmosféru v miestnosti, zdôrazniť detaily interiéru a mnoho ďalších.

Rustikálne osvetlenie v obývacej izbe môže hrať veľkú dekoratívnu úlohu a stojí za to zamerať sa na lustre, ktoré sa stanú jasným prízvukom tohto štýlu. Dokonalým príkladom je závesná rustikálna lampa z preglejky, stojí za to vedieť, že interiéry zdobené v tomto štýle používajú hlavne prírodné materiály. Steny miestnosti sú najčastejšie drevené alebo pokryté obložením, taká lampa dokonale zapadne do usporiadania obývačky. Lampa s jedným zdrojom svetla bude fungovať v malej obývačke, vďaka možnosti nastavenia výšky svetelného bodu. Táto funkcia bude perfektne fungovať v jedálni a veľkej kuchyni.

V obývacej izbe je potrebné dodatočné osvetlenie, ktoré môžu poskytnúť rustikálne nástenné svietidlá. Drevené nástenné svietidlá s jemným opálovým krytom žiarovky budú dokonalým doplnkom k závesnému svietidlu a spoločne zaistia správne osvetlenie obývačky. Kombinácia dreva, kovu a skla funguje v akomkoľvek štýle, ale rustikálny smer má túto kombináciu obzvlášť rád. Pohodlie, honba za všetkým prírodným robí tento štýl tak blízkym ľuďom, ktorí chcú ukázať blízkosť k prírode, praktickosť jednoduchého dizajnu a túžbu po pohodlí.

Dom vo vidieckom štýle má tradične vysoké stropy, takže vhodné budú veľké lustre. Svietidlá vo forme sviečok prinášajú do interiéru harmóniu, pokiaľ je svetlo teplé a mäkké. Táto lampa sa bude perfektne hodiť k krbu. Rustikálna závesná lampa s 5 svetelnými zdrojmi so žiarovkami napodobňujúcimi jemný plameň je jedinečným odrazom tohto štýlu. Okrem obývačky môže byť takýto luster inštalovaný aj v spálni. Nástenné svietidlá v rovnakom usporiadaní budú perfektnou kombináciou prírodného rustikálneho štýlu.

Rustikálne osvetlenie jedálne a spálne

Jedáleň a kuchyňa vyžadujú osvetlenie nad stolom alebo pracovným priestorom, preto pri zvažovaní nákupu osvetlenia stojí za pozornosť rustikálna stropná lampa zavesená s jedným zdrojom svetla. Unikátny dizajn lampy s eliptickým tvarom vo farbe prírodnej brezy sa vyznačuje prístupom k prírode a funkčnosťou.

Takýto prvok dekorácie doplní jedinečnú atmosféru útulnosti a tepla v rustikálnej jedálni alebo spálni. Estetický efekt a odkaz na vybrané štylistické usporiadanie pritiahne pozornosť a záujem členov domácnosti a hostí. V podobnom prevedení si môžete vybrať béžovú rustikálnu stolnú lampu, ktorá sa vyznačuje jednoduchosťou a harmonicky ladí so stropným osvetlením a interiérom spálne. Drevo obklopujúce mliečnobiele tienidlo predstavuje hlavné črty ekologického trendu, taká lampa na stole alebo na nočnom stolíku potvrdí dobrý výber osvetlenia.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Rustikálne interiéry Rustic floor lamp

Rustikálne osvetlenie a rustikálny štýl

Prečítajte si o trende interiérového dizajnu, ktorý je tento rok najmódnejší, alebo sa pozrite, čo sme si pre vás pripravili v kategórii rustikálne lampy.

Rustikálny štýl - nedávno veľmi módny. Mnoho architektov ju zavádza do svojich projektov. Veľa ľudí čerpá inšpirácie z internetu, upravuje alebo dotvára vaše interiéry v rustikálnom štýle. Charakteristika tohto štýlu je zložitá. Vplyv mnohých dizajnérskych trendov navyše spôsobil, že sa definícia rustikálneho štýlu v priebehu rokov zmenila a zmenila.

Čo spôsobilo, že tento zdanlivo skromný architektonický trend si získal srdcia toľkých ľudí a získal si veľa priaznivcov? Zaujíma vás, čo je to rustikálny štýl? Začnime od začiatku.

Rustikálne lampy