Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Závesné svietidlá

Závesné svietidlá

Závesné a stropné žiarovky sú navrhnuté pre akýkoľvek moderný interiérový dizajn. A to všetko je spôsobené širokou škálou úloh, ktoré je možné vyriešiť s ich pomocou: je to hlavné osvetlenie priestoru, ktoré zdôrazňuje funkčnú oblasť a výzdobu interiéru.

Závesné žiarovky vysokej kvality

Závesné žiarovky budú zdrojom vysoko kvalitného osvetlenia v súkromnom dome, byte alebo na chate. Zariadenia tohto typu poskytujú mäkké rozptýlené svetlo a poskytujú pohodlné podmienky, keď relaxujeme po pracovnom dni.

Závesné žiarovky sú k dispozícii v niekoľkých verziách. Najbežnejšie sú klasické riešenia. Závesné žiarovky v klasickej verzii sú výškovo nastaviteľné. Môžu sa hodiť do akejkoľvek miestnosti bez ohľadu na jej veľkosť. Verí sa, že čím vyšší je strop, tým dlhšie by malo byť osvetlenie pozastavené.

Ďalší rozdiel je v dizajne a kompozičných riešeniach. Existujú lakonické modely, originálne zavesené lustre s farebnými tieňmi a ozdobnými tvarmi a funkčné zdroje bodového a zónového osvetlenia. V závislosti od dizajnu sú vhodné na inštaláciu do spálne, obývačky, haly alebo kancelárie. Ideálnymi príkladmi sú napríklad závesné krištáľové žiarovky

Závesné žiarovky - príklady

Závesná lampa okamžite upúta pozornosť hostí svojim štýlovým dizajnom. Ušľachtilá štruktúra vám umožní použiť model takmer v každom interiéri. Poskytne dostatok svetla a dá sa ľahko namontovať.

Závesná lampa je dizajnérsky výrobok vyrobený v najlepších tradíciách high-tech štýlu. Od 80. rokov 20. storočia tento trend vyjadruje prestíž. Tento štýl sa vyznačuje prítomnosťou prísnej geometrie a kovových častí.

Funkčné stropné žiarovky

Vstup do miestnosti by mal byť príjemným zážitkom. Svetelné kompozície zohrávajú dôležitú úlohu pri vytváraní príjemného dojmu a ak použijete nástenné svietidlo, môžete očakávať úspech.

Multifunkčné stropné svetlá majú mnoho výhod:

  • Rozlišujú sa podľa pôvodných a neštandardných foriem-štvorcových, okrúhlych, oválnych, závitových, trojuholníkových
  • Umožňujú vám organizovať pohodlné životné podmienky
  • Používa sa ako pohodlné podsvietenie
  • Zdobené kvetinovými prvkami, vzorovanými prekrytiami, drevenými detailmi, neobvyklými vzormi a úžasnými textúrami
  • Môže vytvárať optimálnu úroveň osvetlenia v symbióze s inými svietidlami
  • Zaručujú ekonomickú spotrebu energie a pôsobivú životnosť.

Použitím inovatívnych riešení a kreatívneho prístupu dizajnérov sú modely stropných svietidiel novými riešeniami na zdobenie spálne, haly, obývačky alebo kuchyne. Ceny stropných žiaroviek zároveň umožňujú zvýšiť výber kupujúceho.

Stropné žiarovky - príklady

Stropná lampa sa stane dobrým doplnkom hlavného osvetlenia. Vzhľadom na vysokú kvalitu spracovania a používanie moderných technológií vo výrobe bude dlho potešiť svojim atraktívnym vzhľadom. Hlavnými výhodami sú slušná kvalita a nízka cena.

Stropná lampa ozdobí každý domov. Model známeho talianskeho výrobcu nenechá ľahostajných znalcov krásnych a originálnych interiérových predmetov. Lampa poskytuje rovnomerné rozloženie svetla v celej miestnosti.

Lacné závesné žiarovky

Ceny závesných žiaroviek sú jedným z hlavných faktorov pri výbere správneho riešenia. Závesné modely sú všestrannou možnosťou vhodnou pre každú izbu. Dnes výrobcovia ponúkajú obrovský výber takýchto modelov za rôzne ceny.

Lacná závesná lampa sa neodlišuje kúzlom od ostatných modelov a vďaka svojmu štýlovému dizajnu okamžite upúta pozornosť hostí. Ušľachtilá štruktúra vám umožní použiť model takmer v každom interiéri. Poskytne dostatok svetla a dá sa ľahko namontovať.

Lacné stropné žiarovky

V poslednej fáze dokončovacích prác je čas vybrať si osvetľovacie zariadenia. Niekedy sa stane, že v tomto období, po veľkých investíciách do opráv niektorých majiteľov, začnú hrať významnú úlohu náklady na osvetlenie. Preto je najoptimálnejším východiskom v takejto situácii nákup lacných stropných žiaroviek.

Lacné stropné svietidlo sa tiež vyznačuje dobrou kvalitou a dokonalým dizajnom. Model z kovu a skla je vhodný do interiérov v klasickom štýle. Stupeň krytia je štandard IP20, preto zariadenie nemožno používať vo vlhkých a znečistených oblastiach. Výberom stropnej žiarovky získate útulné svetlo.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Módna spider lampa predstavujúca loftový štýl Podlahová lampa Spider

V izbách zariadených v podkroví by mali byť vhodné dekoratívne prvky. Steny v drsnom stave, odkryté vedenie alebo potrubie je potrebné doplniť vhodnou formou osvetlenia. Podkrovné interiéry zvýrazní módna spider lampa, ktorá - okrem dekoratívnej funkcie - bude dokonalá ako centrálny zdroj svetla. Zariadenie by sa malo používať nielen v miestnostiach v podkrovnom štýle. Spider lampa sa tiež nachádza v priemyselnom a modernom štýle.

Fabbian Illuminazione osvetlenie cubetto plafon

Spoznajte výrobcu dokonalého osvetlenia Fabbian alebo choďte priamo do ponuky žiaroviek Fabbian dostupnej v obchode - kliknite sem

Spoločnosť Fabbian Illuminazione bola založená v roku 1961. Postupom času si výrobca získal reputáciu a rešpekt na svetelných trhoch po celom svete. V ponuke výrobcu sú moderné žiarovky vyrobené z najkvalitnejších komponentov a navrhnuté tými najkreatívnejšími dizajnérmi. V súčasnosti sa značka Fabbian predáva v Európe a Ázii prostredníctvom podnikových obchodov a sprostredkovateľov a jej sesterské spoločnosti pôsobia na trhoch v USA a Hongkongu.

Podkrovné interiéry Priemyselné potrubné svietidlo

Pozývame vás, aby ste si prečítali o interiéroch v industriálnom štýle alebo si okamžite prezreli kategóriu žiaroviek v štýle industrial.

Netradičné sú interiéry v industriálnom štýle. Vďaka tomu prevzali mnoho sŕdc a fantázie dizajnérskych majstrov. Surový, minimalistický a pocitovo chladný. A napriek tomu sa vám môžu páčiť.

Ak oceníte pozoruhodné riešenia a cítite sa dobre, keď vás obklopujú objekty, ktoré vyzerajú ako z inej éry, alebo rešpektujete aktívny chlad a elegantný minimalizmus, je návrh interiéru v industriálnom štýle tou najvhodnejšou voľbou práve pre vás!

Závesné svietidlá