Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Tvaroval som stoly

Tvaroval som stoly

Základom každej pracovne alebo študovne je pracovný stôl , ktorý sa hodí k charakteru miestnosti a často je to kus nábytku, pred ktorým trávite dlhé hodiny. Je nenahraditeľný pri organizácii pracoviska a pomáha sústrediť pozornosť na danú úlohu a navyše dopĺňa interiér.

Čo treba brať do úvahy pri výbere písacieho stola?

Najdôležitejšou vlastnosťou, ktorá charakterizuje vhodný stôl, je jeho prispôsobenie používateľovi. Nájdenie pracovného stola, ktorý umožňuje pohodlnú a ergonomickú prácu, nebude mať v budúcnosti žiadne problémy s chrbticou, takže ide o dlhodobú investíciu do zdravia a pohody. Funkčné stoly vybavené zásuvkami výrazne uľahčia triedenie potrebných dokumentov a udržiavanie poriadku. V závislosti na tom, či v práci používate prenosný počítač, počítač, tlačiarne a ďalšie predmety, sa stôl môže líšiť veľkosťou plochy stola a prítomnosťou ďalších skriniek.

Do akých interiérov sú vhodné jednoduché pracovné stoly?

Veľké kancelárie a interiéry získajú profesionálny charakter umiestnením jednoduchých stolov do centrálneho bodu, ktorý zameriava pozornosť osoby vstupujúcej do miestnosti. Takýto kus nábytku napriek svojej jednoduchosti zvyšuje estetiku okolia, ale vyžaduje si aj väčšiu starostlivosť - kopa neusporiadaných dokumentov a nečistôt či škrabancov určite každému padne do oka a nezanechá najlepší dojem. Umiestnenie stola o stenu zase ušetrí cenné miesto v malej miestnosti.

Škandinávsky štýl - biele stoly

Svetlý a minimalistický nábytok dlho dobýval poľské byty. Podporuje ich módny dizajn, funkčnosť a elegancia a interiéry nimi zdobené získavajú vrelú a rodinnú atmosféru. Prítomnosť bieleho stola v kancelárii alebo pracovni miestnosť rozjasní a dodá jej moderný a profesionálny charakter.

Klasické drevené písacie stoly

Je ťažké nájsť materiál, ktorý by viac súvisel s prírodou ako drevo. Spojený s noblesou a eleganciou, dodá interiéru rustikálnu notu. Aj keď sa drevený nábytok často spája s tradíciou, nezaškodí ho používať v avantgardnejších úpravách. Pracovné stoly vyrobené z dreva môžu byť hlavným prvkom miestnosti, okolo ktorého sa vyberajú ďalšie kusy nábytku, ktoré dopĺňajú usporiadanie miestnosti. To, čo rozhoduje o ich obľúbenosti, je skutočnosť, že drevené dosky nielen dobre vyzerajú, ale aj ich kvalita zaručuje dlhodobý komfort používania.