Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Provensálske lampy

Provensálske lampy

Provensálsky štýl - idylická vnútorná klíma

Provencal štýl, ako názov napovedá pochádza z pôvabnej Provence - južné Francúzsko. Kamenné chaty, chuť dobrého vína, hektáre kvitnúcej levandule a vôňa tymiánu nás privádzajú k tomu, aby sme ju preniesli do nášho interiéru, aby sme cítili atmosféru tejto idylickej klímy. Osvedčený štýl prináša do našich domovov harmóniu a vytvára príjemnú atmosféru. Preto, ak sa rozhodnete pre tento štýl vo vašej domácnosti, mali by ste mať na pamäti použitie odtieňov farieb ako žltá, biela, béžová a zelená. Nezabudnite pridať nejaké levanduľa príslušenstvo do vášho interiéru.

V osvedčených interiéroch osvetlenia hrá veľkú úlohu aj napriek tomu, že v týchto regiónoch je veľa slnečného svitu. V týchto interiéroch je najlepšie vybrať stropné svietidlá, krištáľové lustre alebo kovové lustre v starom francúzskom štýle. Tiež musí mať nástenné svietidlá. Svetlo by malo byť teplé a náladové. V našej predajni nájdete celý rad teplých svetiel, ktoré môžete inštalovať vo vašej miestnosti.

Provensálske svetlá - Recenzie na výrobky


04. Apríl 2018
Vážim si tento obchod a budem ich služby využívať viackrát, pozdravujem pána macieja, majiteľa, s ktorým som hovoril o lampách.

04. Apríl 2018
Krásna lampa, veľmi príjemná atmosféra v obývacej izbe.

04. Apríl 2018
Lampa bude sprevádzať moje novonarodené dieťa, ďakujem za pomoc pri výbere správneho modelu. odporúčam aga.

04. Apríl 2018
Nákup tejto položky je senzačným rozhodnutím

04. Apríl 2018
Tovar mi dorazil veľmi rýchlo aj napriek tomu, že teraz je sezóna nákupu lamp, odporúčam.