Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Prehľad stojanov na kvety - interiérové inšpirácie a trendy na rok 2022 Kovový stojan na kvety na štyri kvety METALLO 112cm čierny LOFT

Informujte sa o typoch záhonov, overte si, kde ich možno umiestniť a aké kvety sa v nich budú cítiť dobre.

Navrhnite si svoje osvetlenie pomocou programu Lunares Dizajnové osvetlenie s funkciou Lunares

Aby sme splnili očakávania našich klientov, ponúkame službu spočívajúcu vo výbere svietidiel v súlade s očakávaniami klienta. Kontaktujte nás, popíšte svoje potreby čo najširšie a my vyberieme osvetlenie a pripravíme ponuku so špeciálnou zľavou.

Typy pleťových masiek - akú masku si zvoliť? Nosenie pleťovej masky

Podľa nedávnych odporúčaní vlády je každý povinný zakrývať si ústa a nos na verejnosti. Ochranné masky sú účinnou prekážkou aerosólov, a tým významne znižujú riziko šírenia vírusu. Ich účinnosť však závisí od mnohých faktorov - typu pleťovej masky, správneho používania a dodržiavania základných hygienických pravidiel. Zistite viac o typoch a vlastnostiach ochranných masiek a oboznámte sa s ponukou bavlnených masiek dostupných v našom obchode.

Ako odstrániť tapetu? Odstraňuje sa tapeta zo steny

Móda pre farebné tapety sa raz vráti, raz pominie. Pri ňom prichádza čas buď na prilepenie materiálu na stenu, alebo odstránenie tapety. A zatiaľ čo prvá etapa práce z uvedených príkladov, tj lepenie tapiet, je celkom príjemná, tapety nie sú úplne odstránené. Ako sa vysporiadať s odstránením tapety zo steny? Tu je náš sprievodca. Prejdete s ním ďalšími fázami práce: krok za krokom.

(Ne) ľahký výber žiaroviek - čo treba brať do úvahy pri nákupe svetelných zdrojov? Segula

Už roky sme zvyknutí na klasické žiarovky. Dlhodobo sú však široko dostupné aj iné svetelné zdroje, ktoré majú veľa výhod a rozhodujúcu výhodu oproti klasickým žiarovkám. Sú efektívnejšie a spotrebúvajú menej energie. Čo by sme mali venovať pozornosť pri výbere žiaroviek? Aké parametre sú dôležité?

Ako naplánovať osvetlenie kúpeľne Osvetlenie kúpeľne

Osvetlenie je prvkom, ktorý dopĺňa dizajn interiéru. Okrem praktickej funkcie pomáha osvetlenie vyjadriť v interiéri požadovaný štýl a navodiť príjemnú atmosféru. Pred usporiadaním interiéru by ste mali starostlivo naplánovať rozloženie žiaroviek. Kam idete umiestniť základné osvetlenie? Aké dekoratívne osvetlenie bude vyhovovať vášmu interiéru? Aké parametre by mali mať žiarovky? Najmä osvetlenie kúpeľne si vyžaduje výber vhodných žiaroviek, ktoré sú vodotesné a zaručujú bezpečné použitie.

Koľko lúmenov vyprodukuje 500 W halogénová žiarovka? Halogénová dekoratívna žiarovka eco 12,5 cm 28 W

Pred zakúpením alebo výmenou 500 W halogénových žiaroviek alebo pracovných svetiel je ich svetelný tok jedným z dôležitých faktorov, ktoré je potrebné zohľadniť. Je to tak preto, lebo svetlo silne súvisí s jasom halogénových žiaroviek. Všeobecne platí, že výkon rovnakého typu žiarovky rastie so svetlom, a teda aj jeho jas.

Tento článok poskytuje základné informácie o 500 W svetelnom toku halogénových žiaroviek.

Tipy a nápady pre vonkajšie osvetlenie Bega

Vonkajšie osvetlenie je dnes viac nevyhnutnosťou ako luxusom. Vonkajšie osvetlenie je k dispozícii vo všetkých tvaroch a veľkostiach, takže má veľa rôznych aplikácií. Bez ohľadu na to, či chcete doplniť dekoráciu svojho domu, alebo sa pokúsite zvýšiť úroveň osvetlenia v celom dome, vonkajšie osvetlenie vám môže pomôcť.

Osvetlenie ako prvok dopĺňajúci dizajn interiéru Fabian

Osvetlenie je často prvkom, ktorý dopĺňa interiérový dizajn. Je dôležité myslieť na svoje osvetlenie a starostlivo ho naplánovať. Kam idete umiestniť základné osvetlenie? Kde si chceš dnes večer prečítať? Kam by malo byť umiestnené okolité osvetlenie? Okrem splnenia praktických potrieb pomáha osvetlenie vyjadrovať požadovaný štýl interiéru.

5 krokov k vytvoreniu a osvetleniu lúky vo vašej záhrade Sada záhradných gúľ v kvetoch

Vytvorte vo svojej záhrade malý raj pre včely, vtáky a hmyz!

Vytvorením lúky s poľnými príjmami v záhrade môžete pozvať nových členov domácnosti - ježkov, vážok, vtákov a včiel. Tento typ podstavca poteší nielen oči sýtosťou farieb, ale vytvorí aj životný priestor pre rôzne druhy zvierat.

Škandinávske osvetlenie Konan stojacia lampa biela / červená- biela / biela E27 60W

Aby sme získali úplne iný vzhľad, použijeme škandinávsky trend v interiéri. Z hľadiska osvetlenia to znamená svietidlá s minimalistickým dizajnom, jemnými farbami a vyrobené z dreva a kovu. Ak zvolíte tento štýl osvetlenia a použijete ho v našom ružovom prostredí so svetlošedou pohovkou, okamžite uvidíte odlišnú atmosféru, ktorú vytvára.

Kovové žiarovky - ideálna voľba pre akýkoľvek interiér Podkrovná kovová lampa

Normy v oblasti osvetlenia a interiérového dizajnu sa menia rovnako ako štandardy vo svete módy. Nemusíte však slepo sledovať sezónne sa meniace trendy, ak si však šikovne vyberiete druh a spôsob osvetlenia vo svojich interiéroch.

Farba roku 2020 od Duluxa - mätovo sivá - dokonalý základ pre experimenty s osvetlením! Mätová zelená ako pozadie

Rovnako ako osvetlenie v miestnostiach, aj farby majú veľký vplyv na našu pohodu - môžu zvýšiť energiu, upokojiť a vzbudiť nostalgiu. Mätová šedá je svieža a upokojujúca farba, ktorá vám dá dobrú náladu a upokojí vaše zmysly, a je dostatočne univerzálna na to, aby sa stala jedinečným pozadím pre každú lampu!

Osvetlenie prípojníc Bodové svetlo prípojnice Quattrobi

Odolná a pevná konštrukcia, jednoduchá a rýchla montáž, funkčnosť a veľká flexibilita pri vytváraní a úprave osvetlenia prípojníc sú najdôležitejšie vlastnosti tohto inovatívneho systému. Dnes sa pokúsime vysvetliť, čo je to železničný systém, kde sa používa a aké funkcie má

Girlanda na vianočný stromček ako vonkajšie osvetlenie Girlanda-smrek

Pýtate sa, ako si zariadiť domov, záhradu, terasu alebo balkón na nadchádzajúce vianočné sviatky? Dokonalým spôsobom, ako vytvoriť svetelnú výzdobu, vykúzliť úžasnú, hrejivú atmosféru a podčiarknuť kúzlo Vianoc, je použitie záhradných žiarovkových girlandov. Sú odolné voči zimným poveternostným podmienkam a sú veľmi účinné.

Ako si správne zvoliť stolnú lampu? Lampa loftowa

Svietidlo umiestnené na stole alebo pripevnené v blízkosti pracoviska ovplyvňuje účinnosť činností a koncentráciu. Zle zosúladené osvetlenie spôsobí, že sa vaše oči rýchlo unavia, spôsobia bolesti hlavy a dokonca aj nevoľnosť. Svetlo by nemalo byť príliš intenzívne alebo príliš slabé. Mali by ste tiež vziať do úvahy charakter práce a využitie pracovnej stanice - či už budeme sedieť za stolom iba počas štúdia alebo možno niekoľko - niekoľko hodín denne.

Módna spider lampa predstavujúca loftový štýl Podlahová lampa Spider

V izbách zariadených v podkroví by mali byť vhodné dekoratívne prvky. Steny v drsnom stave, odkryté vedenie alebo potrubie je potrebné doplniť vhodnou formou osvetlenia. Podkrovné interiéry zvýrazní módna spider lampa, ktorá - okrem dekoratívnej funkcie - bude dokonalá ako centrálny zdroj svetla. Zariadenie by sa malo používať nielen v miestnostiach v podkrovnom štýle. Spider lampa sa tiež nachádza v priemyselnom a modernom štýle.

Záhradné osvetlenie - aranžmány a rady Garden

Aké lampy do záhrady zvoliť? Sú nákladné na prevádzku? Ako naplánovať nakupovanie? S podrobnosťami vám povieme niečo o zariadeniach na osvetlenie záhrady. Navrhneme vám, ako ich môžete použiť, aby ste potešili svoju nádheru!

Možné problémy pri inštalácii záhradných lôpt Sada záhradných loptičiek

Svetelné gule sú fantastické dekorácie, vďaka ktorým bude vaša záhrada vyzerať ako z rozprávky. Na trhu sú k dispozícii solárne a tradičné gule pripojené ku káblu poskytujúcim prístup k elektrine. Aj keď je takéto záhradné osvetlenie originálne a stáva sa čoraz populárnejším, jeho montáž môže byť zložitá. Uvádzame možné problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť počas inštalácie tohto typu žiarovky.

Solárne gule - názory a rady Modrá solárna lampa

Budú solárne gule účinne osvetľovať záhradu cez deň aj v noci? Môžem v nich vymeniť žiarovky? Predstavujeme vám informácie o použití solárnych gúľ. Poradíme vám tiež, ako zvoliť správne osvetlenie, aby ste si intenzívne svetlo užili dlho!

Solárne gule - prežijú zimu? Dlhodobý test Sada solárnych gúľ

Solárne žiarovky napájané solárnou energiou sú dokonalým riešením pre všetkých, ktorí sa chcú starať o životné prostredie. Sú ekologické, efektívne a dá sa povedať, že svietia zadarmo. Mnoho ľudí sa však obáva, že ak je slnko obmedzené, napríklad počas oblačného počasia alebo v zime, žiarovky budú veľmi slabé alebo vôbec. Vydrží solárna guľa zimu? Svieti aj napriek nedostatku slnka?

Pred náš obchod sme umiestnili solárnu guľu a sledovali sme, ako funguje, najmä v zime. Tu je naša správa o použití solárnej lampy!

Žiarovka Edison v internetovom obchode Loft Edison bulb

Devätnáste storočie bolo obdobím mimoriadne búrlivých politických, hospodárskych a sociálnych zmien. Pre mnohých to môže byť spojené s bojom za slobodu a nezávislosť (vrátane rozdelenia Poliakov), národnými povstaniami proti prevládajúcemu poriadku alebo zjednotením krajín ako Nemecko a Taliansko. Je tiež potrebné zdôrazniť, že výsledkom boli tiež mnohé vynálezy a objavy, ktoré významne ovplyvnili zlepšenie kvality života ľudí. Aj keď ich mnohí z nás nepoužívajú každý deň alebo nie sú nevyhnutní na to, aby sme žili - ako revolver alebo dynamit -, existuje široká škála vecí, ktoré uľahčujú život. V tejto skupine je dokonca telefón, električka, rádio a … podceňovaná žiarovka.

Ako nainštalovať záhradné gule? Garden balls

Ako inštalujete záhradné lopty?

Záhradné gule - osvetlenie, ktoré je vďaka trendu v štylizácii a usporiadaní záhrad viditeľné takmer na každej záhrade. Veľké, stredné alebo malé. Solárne alebo káblové - každý z nich vytvára v záhrade skvelú atmosféru a cez deň sú zaujímavé.

Z mnohých modelov tohto typu osvetlenia si drvivá väčšina našich zákazníkov vyberá záhradné lopty napájané z kábla.

Ako osvetliť detskú izbu Children lamps

Aj keď osvetlenie domu a jednotlivých miestností veľa problémov nenarobí, povestné „schody“ môžu začať pri výbere toho správneho svetla pre detskú izbu, kde zohráva osobitnú úlohu. V našej kategórii Svietidlá pre deti zameriavame všetky najzaujímavejšie modely svietidiel určené špeciálne pre naše deti.

Fabbian Illuminazione osvetlenie cubetto plafon

Spoznajte výrobcu dokonalého osvetlenia Fabbian alebo choďte priamo do ponuky žiaroviek Fabbian dostupnej v obchode - kliknite sem

Spoločnosť Fabbian Illuminazione bola založená v roku 1961. Postupom času si výrobca získal reputáciu a rešpekt na svetelných trhoch po celom svete. V ponuke výrobcu sú moderné žiarovky vyrobené z najkvalitnejších komponentov a navrhnuté tými najkreatívnejšími dizajnérmi. V súčasnosti sa značka Fabbian predáva v Európe a Ázii prostredníctvom podnikových obchodov a sprostredkovateľov a jej sesterské spoločnosti pôsobia na trhoch v USA a Hongkongu.

Podkrovné interiéry Priemyselné potrubné svietidlo

Pozývame vás, aby ste si prečítali o interiéroch v industriálnom štýle alebo si okamžite prezreli kategóriu žiaroviek v štýle industrial.

Netradičné sú interiéry v industriálnom štýle. Vďaka tomu prevzali mnoho sŕdc a fantázie dizajnérskych majstrov. Surový, minimalistický a pocitovo chladný. A napriek tomu sa vám môžu páčiť.

Ak oceníte pozoruhodné riešenia a cítite sa dobre, keď vás obklopujú objekty, ktoré vyzerajú ako z inej éry, alebo rešpektujete aktívny chlad a elegantný minimalizmus, je návrh interiéru v industriálnom štýle tou najvhodnejšou voľbou práve pre vás!

Rustikálne interiéry Rustic floor lamp

Rustikálne osvetlenie a rustikálny štýl

Prečítajte si o trende interiérového dizajnu, ktorý je tento rok najmódnejší, alebo sa pozrite, čo sme si pre vás pripravili v kategórii rustikálne lampy.

Rustikálny štýl - nedávno veľmi módny. Mnoho architektov ju zavádza do svojich projektov. Veľa ľudí čerpá inšpirácie z internetu, upravuje alebo dotvára vaše interiéry v rustikálnom štýle. Charakteristika tohto štýlu je zložitá. Vplyv mnohých dizajnérskych trendov navyše spôsobil, že sa definícia rustikálneho štýlu v priebehu rokov zmenila a zmenila.

Čo spôsobilo, že tento zdanlivo skromný architektonický trend si získal srdcia toľkých ľudí a získal si veľa priaznivcov? Zaujíma vás, čo je to rustikálny štýl? Začnime od začiatku.

Centrum znalostí o osvetlení - blog Lunares