Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Postele

Postele

Pohodlná posteľ je základom pre kvalitný spánok. Prezrite si širokú škálu postelí v našom internetovom obchode a vyberte si model, ktorý vám najlepšie vyhovuje.

Akú posteľ zvoliť do spálne?

Postele do spální možno rozdeliť na jednolôžka a manželské postele. Pri výbere postele do spálne venujte pozornosť dizajnu. Ak ste milovníkmi klasických interiérov, určite sa vám bude páčiť posteľ z dreva. Pre milovníkov moderného štýlu odporúčame postele s kovovou konštrukciou. Skvelým riešením sú tiež čalúnené postele, ktoré určite zdobia spálňu.

Kontinentálna posteľ - pohodlie a elegancia

Kontinentálna posteľ je mimoriadne elegantné vybavenie spálne. Okrem toho je to mimoriadne pohodlné. Podstavec postele má zvyčajne veľkú truhlicu, do ktorej môžete vložiť posteľnú bielizeň, vďaka čomu bude vaša spálňa v poriadku. Elegantné čelo kontinentálnej postele z neho robí skvelú dekoráciu do spálne. Pri výbere kontinentálnej postele stojí za to mať matrac vo forme vrecka, ktorý zabráni vlnovému efektu pri pohybe druhej osoby.

Manželská posteľ - relaxujte po dni

Manželská posteľ je ideálna pre ľudí, ktorí spia spolu. Pohodlná a dostatočne veľká posteľ spôsobí, že obaja ľudia budú dobre spať. Dobre poslúži aj ľuďom, ktorí spia sami, ktorí si cenia pohodlie a chcú si oddýchnuť po náročnom dni. Konštrukcia manželskej postele môže byť založená na jednoduchej konštrukcii alebo môže mať na spodku skriňu, v ktorej je možné uchovať napríklad posteľnú bielizeň.

Kovová posteľ - záruka trvanlivosti

Postele s kovovou konštrukciou sú zárukou odolného kusu nábytku, ktorý vám bude slúžiť mnoho rokov. Kovová posteľ je originálnym nápadom pre interiérový dizajn. Čelné dosky v kovových posteliach sú k dispozícii ako v jednoduchej podobe, tak vo forme krásnych ornamentálnych vzorov. Posteľ s kovovou konštrukciou bude skvele fungovať v malých miestnostiach, pretože nevyzerá tak surovo ako čalúnené. Sú k dispozícii v jednoduchej aj dvojitej verzii.

Postele