Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Nočné lampy

Ako si vybrať osvetlenie do spálne? Štýlové nočné lampy

Spálňa je miestnosť, ktorá je zvyčajne spojená s komfortom, relaxáciou a oddychom po dlhom a tvrdom dni v práci. Večer strávený v teplej posteli s vašim obľúbeným čítaním v dlani je dokonalým spôsobom, ako dokončiť deň a relaxovať pred spaním. Usporiadanie spálne môže byť docela výzvou, pretože nie vždy vieme, ako urobiť interiér útulný a atmosférický. Osvetlenie hrá dôležitú úlohu pri vytváraní príjemnej nálady, preto je výber správneho nočného svetla kľúčom k úspechu.

Nočné svetlá - na čo sa zamerať?

Najvýhodnejším typom osvetlenia v spálňach sú nočné svietidlá umiestnené na skrinkách vedľa postele. Je však potrebné mať na pamäti, že lampa sa nezhoduje s lampou, takže pri výbere osvetlenia pre náš interiér by sme mali venovať pozornosť niekoľkým dôležitým aspektom. Po prvé, tieň, ktorý by mal byť prispôsobený našej potrebe svetla. Ak by sme chceli stráviť večery pri čítaní kníh alebo novín, je dobré dať si model s nastaviteľnou intenzitou svetla. Dobrá voľba bude aj nočné lampičky, ktoré dávajú silné a priame svetlo - týmto spôsobom budú písmená v knihe jasne viditeľné, a tak budeme chrániť naše oči pred poškodením. Prípad je trochu iný v prípade milovníkov náladového osvetlenia. Príjemnú a útulnú atmosféru vytvorí lampa s takmer uzavretým tienidlom. Ďalší aspekt, ktorý by sme mali vziať do úvahy, je tón a intenzita svetla. Pre ľudí, ktorí majú problémy s zaspávaním, najlepším riešením budú nočné svetlá, ktoré dávajú svetlu teplú a miernu farbu.

Štýlové nočné lampičky do spálne

Osvetlenie v spálni by okrem svojej funkčnosti malo mať aj estetický a štýlový vzhľad. Náš výber by mal závisieť od štýlu, v ktorom bol náš interiér navrhnutý. Ak je dekor miestnosti, kde trávime večery a noci ženský a romantický, potom ideálnym riešením budú lampy s jemnou nohou a svetlým tieňom, napríklad v bielej alebo béžovej farbe. Dobrá myšlienka je tiež odtiene s kvetinovým motívom, ktorý dodá interiéru jemnosť. Ak je naša spálňa moderná, našou voľbou by mali byť minimalistické nočné lampy s neobvyklými tvarmi. Tento doplnok do miestnosti bude interiér vyzerať ako katalóg!

Lacné nočné svietidlá - cena a kvalita?

Mnohí ľudia si vyberajú perfektnú nočnú lampu pre svoju spálňu, pričom venujú pozornosť jej cene. Je zrejmé, že chceme ušetriť čo najviac, ale zároveň máme záruku, že zakúpený produkt sa po niekoľkých týždňoch používania nerozpadne. Preto je potrebné venovať pozornosť materiálu, z ktorého je model vyrobený, takže si po čase neuvedomujeme, že nespĺňa naše očakávania. Preto stojí za to investovať do kvalitnejších nočných lampičiek, ktoré budú napriek všetkému cenovo dostupné. Postarajte sa o klímu svojej izby a vyberte si model nočnej lampy, ktorý dokonale zapadne do vášho interiéru. S dobre zvoleným osvetlením bude každý večer skutočným potešením po náročnom dni.

Nočné lampy - Recenzie na výrobky


Nočná lampa CROSS GREY č. 2512
04. Apríl 2018
Odporúčané svietidlo, ktoré zostane vždy v móde. výhodnejšie ako v iných obchodoch

Nočné svetlo Valček MAPA č. 2399
04. Apríl 2018
Úspešný nákup, služby internetového obchodu využijem viackrát, paulan

Nočná lampa PATRYK č. 1723
04. Apríl 2018
Vkusná nočná lampa sa hodí do každého interiéru. služby internetového obchodu využijem viackrát

Nočná lampa JUKA č. 308
04. Apríl 2018
Nákup, ako je popísané. odporúčam tento obchod

Nočná lampa DALIA č. 2307
04. Apríl 2018
Skvelé riešenie na osvetlenie miestnosti

Nočné lampy