Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Štýl lampy

Štýl lampy

Lampa môže byť jedným z najdôležitejších prvkov interiérového dizajnu, takže výber osvetlenia by nemal byť náhodný. V závislosti od veľkosti a architektonickej špecifickosti danej miestnosti môžete uvažovať o závesných, stojacích alebo malých stolných lampách. Stojí za to sledovať najnovšie trendy a staviť na svietidlo, ktoré bude funkčné a efektívne zároveň.

Módne žiarovky v klasickej verzii

Priaznivci klasického štýlu sa môžu rozhodnúť pre rôzne druhy žiaroviek, ktorým nemožno uprieť nadčasovú eleganciu. Výrobky v univerzálnych farbách vrátane čiernych, bielych alebo hnedých odtieňov si zaslúžia pozornosť. Klasické žiarovky môžu byť udržiavané v jednotnej farbe alebo sa môžu vyznačovať štýlovým dizajnom. Jednotlivé modely tienidiel sa líšia veľkosťou a tvarom, čo navyše uľahčuje prispôsobenie konkrétneho svietidla oblasti a dominantnému usporiadaniu interiéru. Výrobky v klasickom dizajne sú skvelým návrhom nielen do obývačky alebo spálne, ale aj do kancelárie. Vzhľadom na bočné osvetlenie interiéru sa môžete rozhodnúť pre atraktívne nástenné svietidlá. Malé žiarovky vhodné na montáž na stenu sú dobrou voľbou do priestrannej obývačky aj do úzkej predsiene či malého šatníka.

Štýlové žiarovky pre amatérov moderného dizajnu

Priaznivcov najnovších trendov môžu zlákať módne žiarovky inšpirované geometrickým dizajnom. Modely s tvarmi pripomínajúcimi obdĺžnikové telesá sú ideálne pre moderný interiér. Výrobcovia žiaroviek spĺňajú rozmanité očakávania potenciálneho zákazníka, o čom svedčí veľmi široká škála produktov. Vybrané modely sú vedené v avantgardnom štýle a odlišujú sa originálnym tvarom alebo originálnym výberom farieb. Svietidlá s tienidlami v intenzívnych odtieňoch, ktoré sa perfektne hodia ako módna dekorácia interiéru, zapadajú do súčasných trendov. Dajú sa tiež ľahko integrovať do kancelárskych priestorov a pamätať na to, že je potrebné prispôsobiť intenzitu osvetlenia potrebám zamestnancov. Svietidlá v modernom dizajne sú k dispozícii aj v stojatej, závesnej a stolnej verzii.

Vďaka módnym lampám môžete ľahko zatraktívniť súčasné usporiadanie interiéru a vniesť do neho kúsok moderného dizajnu. Široký výber farieb, tvarov a veľkostí svietidiel im umožňuje dokonale zladiť škandinávsky, rustikálny, priemyselný alebo klasický dekor.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Navrhnite si svoje osvetlenie pomocou programu Lunares Dizajnové osvetlenie s funkciou Lunares

Aby sme splnili očakávania našich klientov, ponúkame službu spočívajúcu vo výbere svietidiel v súlade s očakávaniami klienta. Kontaktujte nás, popíšte svoje potreby čo najširšie a my vyberieme osvetlenie a pripravíme ponuku so špeciálnou zľavou.

Štýl lampy