Doprava zdarma od €100
Viac ako 41 000 produktov
{{ aa_name() }}

Svietidlá pre deti

Svietidlá pre deti

Deti Svetlá, farebné, zábavné a SAFE svetlá pre deti

Svet dieťaťa je väčšinou zameraný okolo domu, ale je to zvláštne miesto je to miestnosť. Je dôležité, aby deti mali najlepšie podmienky na hranie a zábavu. Nielenže sú zariadenia a dekorácie dôležité pri plánovaní detskej izby, ale aj osvetlenie, ktoré inštalujete. Osvetlenie sa bude líšiť, keď máte novorodenca a niekoľko rokov staršie batoľa. Pri výbere správnych svietidiel je rozhodujúca bezpečnosť veku. To zahŕňa aj držanie zásuviek a batérií mimo dosahu detí.

Osvetlenie pre deti v rôznom veku

Deti potrebujú rôznu intenzitu svetla v závislosti od veku. Novorodenec kvôli svojej vyššej citlivosti očí bude potrebovať jemnejšie svetlo. Dobrým riešením pre toto bude kúpiť nočné lampy a nástenné svietidlá. Pre trochu staršie deti, ktoré väčšinou trávia svoj čas hraním v miestnosti, by malo byť osvetlenie čo najbližšie k dennému svetlu, v takom prípade sa budete chcieť zamerať na žiarovku, ktorú si vyberiete. Zatiaľ čo výkon žiarovky by mal byť väčší, čím tmavšie sú steny detskej izby. Pre deti, ktoré chodia do školy, sa ich stôl stáva dôležitým miestom v ich izbe. Samozrejme, keď robia svoju domácu úlohu, potrebujú dobré osvetlenie.

Základom osvetlenia v detskej izbe by malo byť závesné alebo stropné svietidlo, najlepšie s funkciou stmievania. Príjemným doplnkom môže byť nástenné svietidlo alebo nočná lampa alebo dokonca projektory s rôznymi tvarmi, ako sú zvieratá, hviezdy.

Svietidlá pre deti spúšťajú kreativitu

Svietidlá v detskej izbe nielen osvetľujú interiér. Mnohé lampy sú vyrobené v rôznych tvaroch zvierat, vozidiel alebo filmových postáv, ktoré splnia ich očakávania.

Svietidlá pre deti