Doprava zdarma od €100
Viac ako 65 000 produktov
Kôš:
{{ basket.value_before_discount | currency }} ({{basket.quantity}}) (prázdny)
Kôš:
{{ basket.value_before_discount | currency }} ({{basket.quantity}}) (prázdny)
{{ aa_name() }}

Záhradné svetelné reťazce

Záhradné svetelné reťazce

Vianoce a Nový rok sú jednou z najdôležitejších, pokojných a duchovných sviatkov, spájajúcich ľudí všetkých vekových kategórií. Ak sa spýtate niekoho na ulici, bez ktorého by bolo ťažké predstaviť si Štedrý deň a Silvestra, svetlé girlandy budú medzi prvými na zozname. Tieto žiarivé svetlá vytvárajú slávnostnú náladu a vyvolávajú obdiv v každom bez výnimky.

Aký druh slávnostného girlanda kúpiť?

Neskúsení používatelia veria, že girlanda je reťazec s niekoľkými stovkami žiaroviek. V skutočnosti existujú rôzne druhy elektrických dekorácií.

Najdôležitejšie je správne zvolený svetelný zdroj, ktorý je v prípade vianočných ozdôb s mini-lampami pre mnohých ľudí veľmi dôležitý. Také girlandy svetla umiestnené na vianočný stromček sú známe už od detstva. Vyznačujú sa veľmi nízkou cenou, sú krásne a poskytujú pohodlie. LED svetelné girlandy nahrádzajú tradičné dekorácie žiarovkami a sú v súčasnosti najobľúbenejším typom. Girlandy v tvare žiarovky si však stále užívajú uznanie a záujem ľudí, ktorí oceňujú klasický dizajn.

LED svetelné girlandy sú drahšie ako žiarovky, ale v rôznych parametroch ich prekračujú. Je veľmi dôležité, aby mohli byť inštalované aj v náročných poveternostných podmienkach od -30 do +40 stupňov. Tento typ dekorácie je ideálny pre zdobenie vianočného stromu pred domom, zdobí altánok, terasu, balkón, strechu, atď. Farebné LED diódy je možné voľne vymeniť a zmeniť ich farbu, takže ich môžete použiť na iných dôležitých podujatiach po celom svete. rok.

Záhradné girlandy sú spoľahlivou dekoráciou na každej oslave

V moderných záhradných girlandách sa používajú rôzne typy drôtov, na ktorých sú umiestnené žiarovky, môžu byť: guma, silikón a PVC. Prvé dva typy sa vyznačujú vysokou trvanlivosťou, zvýšenou odolnosťou voči vlhkosti a odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Teda silikónová hadica môže byť použitá pri veľmi nízkych teplotách av podmienkach vysokej vlhkosti.

Takýto záhradný girlanda je určený na zdobenie nielen slávnostných osláv, ale môže byť použitý aj ako svetelné osvetlenie na zdôraznenie dôležitosti takýchto obradov ako: svadba, spoločenstvo, slávnosti, firemné akcie. Okrem záhrady, môže byť použitý na výzdobu ulíc, námestia, scény, atď Záhradný veniec môže byť vybavený žiarovkami, energeticky úsporné alebo LED žiarovky.

Tradičné a nenahraditeľné žiarovky

Praktické cibuľové girlandy sú obľúbeným spôsobom, ako vytvoriť slávnostnú náladu. Môžu to byť najjednoduchšie alebo neuveriteľne zložité návrhy, jednoduché alebo viacfarebné. Ak chce niekto prekročiť obvyklú vianočnú výzdobu, môže ozdobiť nábytok, steny alebo okná elektrickými lampami. Girlandy v tvare žiarovky majú možnosť použitia nielen klasických žiaroviek, ale aj LED diód, takže môžete výrazne znížiť prevádzkové náklady.

Vysoký stupeň krytia IP44 zabezpečuje jeho efektívnu prevádzku aj pri silných mrazoch a daždi. Je dobré vedieť, že LED žiarovky je možné používať po celý rok kvôli ich úsporám, čo prakticky neovplyvňuje účty za elektrinu. Žiarovky Garland sú obľúbené u majiteľov domov, hotelov, obchodov a reštaurácií: zdobia okná, fasády a stromy, priťahujú turistov a potešia návštevníkov.

Farebné a biele svetlá svetlého girlanda sú generačnou tradíciou

V každom dome sa nachádzajú jednoduché a funkčné girlandy. Jedná sa o šnúry, pozdĺž ktorých sú žiarovky alebo LED diódy. Takéto dekorácie sú univerzálne: sú vhodné na zdobenie vianočných stromčekov, obrysov nábytku, rohov stien.

Svetlá v girlandách môžu mať LED žiarovky v tvare farebnej gule. Vyznačujú sa nízkou spotrebou energie, dlhou životnosťou (17 tisíc hodín) a skvelým vizuálnym efektom. Pri pohľade na návrhár girlanda, to stojí za to vybrať žiarovky, ktoré dávajú nádherný dúhový efekt. Oslávte narodeniny, meniny alebo výročie svadby, môžete vyzdobiť svoj majetok, stromy, kríky s farebnými svetlami girlandy.

Na čiernom vodiči (10m + 2m) sú žiarovky (1W) s meniacimi sa farbami: žltá, oranžová, červená, fialová, modrá, zelená. Tento veľkolepý svetelný kábel sa môže stať ozdobou každého vianočného stromu v záhrade, každého balkóna v bloku a strešných obložení súkromných domov, obchodov alebo hotelov.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Girlanda na vianočný stromček ako vonkajšie osvetlenie Girlanda-smrek

Pýtate sa, ako si zariadiť domov, záhradu, terasu alebo balkón na nadchádzajúce vianočné sviatky? Dokonalým spôsobom, ako vytvoriť svetelnú výzdobu, vykúzliť úžasnú, hrejivú atmosféru a podčiarknuť kúzlo Vianoc, je použitie záhradných žiarovkových girlandov. Sú odolné voči zimným poveternostným podmienkam a sú veľmi účinné.

Záhradné osvetlenie - aranžmány a rady Garden

Aké lampy do záhrady zvoliť? Sú nákladné na prevádzku? Ako naplánovať nakupovanie? S podrobnosťami vám povieme niečo o zariadeniach na osvetlenie záhrady. Navrhneme vám, ako ich môžete použiť, aby ste potešili svoju nádheru!

Žiarovka Edison v internetovom obchode Loft Edison bulb

Devätnáste storočie bolo obdobím mimoriadne búrlivých politických, hospodárskych a sociálnych zmien. Pre mnohých to môže byť spojené s bojom za slobodu a nezávislosť (vrátane rozdelenia Poliakov), národnými povstaniami proti prevládajúcemu poriadku alebo zjednotením krajín ako Nemecko a Taliansko. Je tiež potrebné zdôrazniť, že výsledkom boli tiež mnohé vynálezy a objavy, ktoré významne ovplyvnili zlepšenie kvality života ľudí. Aj keď ich mnohí z nás nepoužívajú každý deň alebo nie sú nevyhnutní na to, aby sme žili - ako revolver alebo dynamit -, existuje široká škála vecí, ktoré uľahčujú život. V tejto skupine je dokonca telefón, električka, rádio a … podceňovaná žiarovka.

Záhradné svetelné reťazce