Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Osvetľovacie lúče

Osvetľovacie lúče

Svetelný dizajn hrá dôležitú úlohu v interiéri. Osvetľovacie lúče vo forme lineárneho svietidla s dlhým úzkym telesom sú vhodné na osvetlenie veľkých priestorov: obchodných priestorov, výrobných hál, verejných priestorov na letiskách a železničných staniciach. Zariadenia sú inštalované v priamke pozdĺž, po obvode miestnosti.

Osvetľovacie lúče - aplikácia

Jednotlivé svetelné lúče sú vhodné na osvetľovanie okien, nápisov, transparentov, fasád budov. LED svetlá ušetria až 90% elektrickej energie, nepretržitá prevádzka je 50 000. hodín, prakticky nevyžadujú náklady na údržbu. Výhodou svietidla, ako je napríklad lúč LED, je veľký a rovnomerný svetelný bod. Ledové lúče dostupné v obchodoch sú vhodné pre osvetlenie kancelárií, garáží, dielní, lakovní a dokonca aj miest, kde je vlhkosť.

Príklady osvetľovacích lúčov, ktoré možno zakúpiť:

Svetelné lúče: 1x18W, 36W, 58W

Svetelné lúče: 2x18W, 36W, 58W

Svietidlá T8 LED: 1 a 2x18W, 36W, 58W.

LED lúče - vlastnosti

LED lúče namontované na všetkých vodorovných a zvislých plochých plochách. Zavesené modely, iba lineárne stropné svietidlá. Vstavané zariadenia možno namontovať na strop, nábytok, okná. Univerzálne horné svetlá môžu byť pripojené kdekoľvek, pokiaľ je povrch hladký a trvanlivý.

Svetelné charakteristiky svietidiel, ako sú LED svetlá, by mali spĺňať svetelné normy a úlohy. Je to zariadenie s rôznym výkonom, svetelným tokom, teplotou farby atď. Napríklad teplé svetlo je vhodné pre obytné priestory: teplota farieb je okolo 3000K a neutrálne biele svetlo sa používa v kanceláriách: viac ako 4000K, čo stimuluje prácu.

Voľba by mala zohľadňovať technické parametre osvetľovacích zariadení. Pre výrobné dielne a sklady sú vhodné nosníky odolné voči prachu a vlhkosti. Zariadenia s krytím IP65 majú úplne uzavreté puzdro a dodatočnú ochranu svetelných prvkov, takže pracujú efektívne aj na voľnom priestranstve. Osvetlenie IP54 je možné použiť v prašných a vlhkých priestoroch, ako aj vonku, ale vždy pod krytom. Osvetľovacie zariadenie bez špeciálnej ochrany s IP20 / 40 je vhodné pre čisté, suché miestnosti.

Osvetľovacie lúče - spracovanie

Osvetľovacie lúče sú použiteľné pre žiarivky, môžu mať jednoduchý upínač s predradníkom. Tento typ osvetlenia je vyrobený z oceľového plechu s práškovým nástrekom.

Môžete si tiež kúpiť dekoratívne LED dekoratívne trámy, ktoré sú dobrým zdrojom svetla vo vašej domácnosti. Osvetľovacie lúče sa ľahko inštalujú na pracoviská v byte, dávajú jasné svetlo aj v priestore, kde je inštalačný priestor obmedzený. Dobré, kvalitné LED lúče sú vybavené priechodným vedením. Rozsah osvetľovacích lúčov má rôzny dizajn a svetelné charakteristiky. Kvalita výrobku je potvrdená certifikátmi o zhode.