Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Jedálenské stoly

Jedálenské stoly

Decentné jedálenské stoly sú pohodlie a elegancia. V jedálni budete potrebovať stôl a niekoľko stoličiek - niekedy štyri, niekedy šesť a vo väčších jedálňach sa vám bude hodiť dokonca osem alebo desať stoličiek. Moderné stoly vyzerajú pekne a majú jedinečný štýl. Kombinácia dekoratívneho charakteru a funkčnosti je veľmi dôležitá. Stôl v jedálni môže byť pokrytý obrúskom, položený na ňu a potom na ne položené taniere a poháre. Týmto spôsobom nebude rúška zafarbená, pretože podložky ju budú chrániť pred poškodením.

Moderné jedálenské stoly

Spravidla ide o štvorcové alebo obdĺžnikové stoly. Stolík v obývacej izbe je malý, ale veľmi pohodlný. Moderné jedálenské stoly by mali byť vyrobené z kvalitného dreva, niekedy z kovu a dreva - vrchná časť je drevená a nohy sú kovové. Kvalita takéhoto kusu nábytku je dôležitá, pretože sa kupuje najmenej niekoľko rokov. Stoly sú rozkladacie, na jednej alebo štyroch nohách, čo je úplne tradičné. Niekedy je pod stolom polica, na ktorú sú položené noviny, knihy, niekedy nevyhnutné veci.

Stolík do obývačky

Efektne vyzerajú stoly s mierne prelamovanou hornou časťou. Nemusíte ich prikrývať obrusom, môžete ich nechať bez prikrývky. Elegancia a štýl takýchto stolov sú základom každodenného fungovania. Klasikou je kombinácia dubového dreva a kovových nôh. Nájdete tiež stoly na kovových nohách so sklenenou doskou - samozrejme vyrobené z tvrdeného skla, ktoré je mimoriadne odolné. Určite stojí za to zvoliť taký krásny stôl. Malé stolíky pre dve osoby môžu byť vyrobené z kovu (nohy) a drevenej dosky. Kvalita takéhoto stola a jeho elegancia sú viac ako zrejmé.

Z čoho sú vyrobené moderné jedálenské stoly?

Moderné jedálenské stoly sú vyrobené z rôznych materiálov: ratan, drevo, kov, sklo alebo palety - sú to najmodernejšie riešenia, vhodné do podkrovných interiérov a lacné. Odporúčame vám, aby ste sa oboznámili s našou ponukou jedálenských stolov!