Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Rohové stoly

Rohové stoly

Písací stôl nielen v každej domácnosti

Písací stôl je veľmi výrazný a univerzálny kus nábytku. Je to typický prvok nevyhnutný pre ľudí pracujúcich doma, majúcich svoju kanceláriu, kde prijímajú klientov alebo pacientov, ako aj pre detskú izbu - podporí vzdelávanie a rozvoj vášne dieťaťa. Pri výbere písacieho stola sa najčastejšie riadime jeho štýlom, typom konštrukcie, použitými materiálmi (drevo, plast alebo kov), ako aj možným vybavením - zásuvky, police na knihy a dokumenty, špeciálna nadmorská výška monitora alebo tiahlo horná časť klávesnice. Písacie stoly sú tiež prvkom, ktorý nájdete v každej kancelárii, lekárovi, advokátovi, účtovníkovi, novinárovi atď., Kdekoľvek pracujete za počítačom.

Miesto šetriace rohové stoly

Rohové stoly ušetria veľa miesta. Sú ideálne pre detskú izbu, kde sa musí zmestiť vedľa postele, šatníka, políc a televízora. Umiestnenie tohto typu nábytku do kancelárie vám umožní získať veľa priestoru nielen pre počítač, ale aj potrebnú dokumentáciu pri práci. Rohové stoly sa vyznačujú nielen veľkou plochou vrchných častí, ale aj väčším počtom zásuviek alebo políc.

Biele stoly sú čoraz populárnejšie

V posledných rokoch zažil biely nábytok skutočný rozmach. Zákazníci ocenili ich všestrannosť a možnosť prispôsobiť ich najobľúbenejším štýlom povrchových úprav. Biele stoly budú dobre fungovať v miestnostiach maľovaných v bielych, sivých alebo tmavších odtieňoch, vo veľkých kancelárskych priestoroch (otvorený priestor), ako aj v malých domácich miestnostiach. Biele stoly vyzerajú skvele v kombinácii s farebnými čelami.

Moderné stoly pre moderné domácnosti

Moderné rohové stoly sa vyznačujú zaujímavými kombináciami materiálov (napr. Čierne oceľové nohy s drevenými doskami), kontrastnými farbami (biely písací stôl s čiernymi prednými časťami) alebo asymetrickým vzhľadom (fragment vrchnej časti je o úroveň nižšie ako zvyšok). Zakaždým nejde iba o vhodnú funkčnosť písacieho stola, ale predovšetkým o originálny dizajn, ktorý upúta pozornosť už na prvý pohľad.