Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Poufs

Poufs

Puf na sedenie, relaxáciu, na všetko

Pouf je univerzálnym prvkom bytového alebo bytového vybavenia. Dá sa využiť rôznymi spôsobmi, aj keď tým najdôležitejším je určite umožnenie sedenia. Pufy sa často nachádzajú na verandách a chodbách, pretože na nich môžete sedieť a obúvať si topánky. Sú veľmi pohodlné a často sa používajú pri väčších rokovaniach, keď nie sú k dispozícii stoličky v plnej veľkosti. Puf nie je v žiadnom prípade hodnotený nižšie ako kreslo alebo stolička - všetkým sa páči! Pufy majú valcovitý, kockový alebo obdĺžnikový tvar, ale nájdu sa aj nepravidelnejšie tvary.

Puf s úložným priestorom, do ktorého môžete schovať akýkoľvek predmet

Úkryty v pufoch sú známe už dlho. Sú ideálne na ukrytie drobných predmetov, zvyčajne laku na topánky alebo náhradných kľúčov alebo papúč. Pravidelné otváranie a tvar kociek (alebo niekedy valcov) uľahčuje skrytie ešte väčších kvetov vo vnútri vrecúška. Skrinka na rukavice sa otvára ľahko a príjemne.

Puf do haly? Samozrejme!

Pouff v hale je skvelý nápad! Ľahký prístup z každej miestnosti vám umožní rýchlo presunúť tabak a dostať sa k horšie dostupným policiam v šatníku alebo nad kuchynskou digestorom. V hale je čoraz častejšie miesto na obúvanie. O to viac sa myšlienka umiestnenia tabaku do haly javí ako takmer dokonalá.

Čalúnená taburetka, najnovší výkrik módy

Čalúnená taburetka je známa z filmov alebo seriálov. Môže mať takmer akýkoľvek tvar, takže osloví každého bez ohľadu na vkus. Nadčasová elegancia čalúnených taštičiek pomáha pri stretnutiach s menej často pozvanými hosťami, pretože slúži ako ... téma na rozhovor. Najčastejšie volenými farbami sú zelená alebo šedá, aj keď katalóg obsahuje aj čiernu a zlatú farbu. Stále častejšie sa volia výrazné, svetlé farby čalúnených pufov - vtedy sú v miestnosti dominantným akcentom. Napriek tomu sú klasické farby určite dominantné, nie príliš pôsobivé a univerzálne vo vnímaní.

Poufs