Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Stropné žiarovky

Svietidlá pre nájazd sú zvyčajne inštalované v zemi, medzi koncom príjazdovej cesty. Tento typ vonkajšieho osvetlenia obsahuje LED diódy, vďaka ktorým poskytujú užívateľom úsporu energie. Názov tohto druhu osvetlenia naznačuje, že sa na nich dá jazdiť na aute bez poškodenia, preto sa používajú v garážach, chodníkoch a uličkách.

Aké sú stropné žiarovky?

Nábehové žiarovky sú veľmi tesné vďaka vysokému stupňu krytia, ktoré je spravidla IP67. Takéto vlastnosti umožňujú namontovať tieto vonkajšie svietidlá za všetkých poveternostných podmienok. Výberom týchto produktov môžete zaistiť dokonalé osvetlenie priestoru vedúceho od vstupu do nehnuteľnosti do garáže alebo k dverám budovy.

Predbiehajúce žiarovky sa vyznačujú odlišným výkonom a zaujímavými formami. Svietidlá sa tiež nazývajú pozemné žiarovky podľa spôsobu montáže a používania. Najbežnejšie na trhu sú menšie veľkosti ako: výška plechovky: 13,5, priemer plechovky: 10 / 7,2, často sa však dajú nájsť aj svietidlá s väčším nájazdom s priemerom 22,5 cm. V závislosti od optimálneho svetelného toku je potrebné zvoliť vhodnú veľkosť a výkon externého svietidla.

Funkčné svietidlá pre príjazdovú cestu

Najbežnejšie svietidlá pre príjazdovú cestu majú svetelný zdroj smerovaný nahor, ale dajú sa kúpiť aj žiarovky, v ktorých je možné nastaviť uhol dopadu svetla. Pri hľadaní vonkajšieho osvetlenia by sa malo brať do úvahy najväčšie zaťaženie, ktoré toleruje svietidlo s nájazdom.

Ľudia, ktorí už majú vstavané svietidlá na svojom majetku, oceňujú ich hodnotu a funkčnosť. Pri hľadaní úspor na účtoch za elektrinu si môžete vybrať žiarovky so vstavaným snímačom pohybu, ktoré sa aktivujú iba v určitých situáciách. V obchodoch sú teraz k dispozícii moderné svietidlá na svietenie, ktoré je možné prispôsobiť dizajnu terénu a krajiny.

Vysoko kvalitné materiály použité na výrobu svietidiel zaisťujú nielen vynikajúcu trvanlivosť a dlhé používanie, ale aj ozdobu priestoru okolo domu a záhrady. Každý používateľ môže dosiahnuť požadovaný vizuálny efekt a užívať si bezpečnosť poskytovanú stropnými žiarovkami. Vďaka tomuto kovaniu dokonale osvetlíte vstupnú bránu, garáž, ako aj akúkoľvek časť záhrady a domova.

Príklady praktických a efektívnych stropných žiaroviek

Vstavanú LED lampu od vynikajúcej talianskej spoločnosti Ares je možné namontovať na stenu alebo do zeme, čím v každom prípade poskytne požadovaný svetelný lúč. Svietidlo vyrobené z plastu a nehrdzavejúcej ocele v chróme a povlaku z tvrdeného skla je vysoko odolný výrobok. Na lepšie utesnenie žiarovky výrobca použil silikónové tesnenie a skrutky, ktoré spoločne vyústili do vysokého stupňa krytia IP 67. Vlhkosť, prach, mráz a sneh nepredstavujú hrozbu pre jeho efektívnu prevádzku. Svietidlo má malé rozmery, vďaka čomu je odolné voči nízkej premávke.

Ďalším výrobkom spoločnosti Ares je predstihová lampa vyrobená z tlakovo liateho hliníka s pieskovaným alebo priehľadným difúzorom. Ochrana proti hrdzi je zaistená dvojvrstvovým povlakom a všetko dáva stupeň krytia IP67, čo znamená, že svietidlo je možné používať v záhrade za všetkých podmienok prostredia.

Pri hľadaní zaujímavých dizajnových riešení si môžete vybrať stropné svietidlo štvorcového tvaru, ktoré je možné namontovať na stenu aj do zeme. Fosforovo chromované svietidlo nevyčnieva nad povrch, má tvrdené sklo so silikónovým tesnením. Vysoká tesnosť predlžovacej žiarovky s krytím IP67 umožňuje použitie za všetkých poveternostných podmienok. Takéto svietidlo má maximálne zaťaženie až 2 000 kg.

V prípade potreby je možné použiť stropné žiarovky s maximálnym zaťažením 3 500 kg. Pieskovaný eloxovaný hliník a tesnosť svietidla IP67 zaručujú jeho vysokú kvalitu. Na druhej strane, na osvetlenie stromov, kríkov, múrov a domu bude vhodná predbiehacia LED lampa z hliníka, nehrdzavejúcej ocele a tvrdeného skla s horným a dolným priemerom 10 / 7,2. Okrúhla LED príjazdová lampa s uhlom rozptylu svetla 25 stupňov má teplé biele svetlo a dokonale osvetľuje steny, príjazdovú cestu a cesty. Tento typ žiarovky je možné zakúpiť aj v štvorcovom ráme.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Záhradné osvetlenie - aranžmány a rady Garden

Aké lampy do záhrady zvoliť? Sú nákladné na prevádzku? Ako naplánovať nakupovanie? S podrobnosťami vám povieme niečo o zariadeniach na osvetlenie záhrady. Navrhneme vám, ako ich môžete použiť, aby ste potešili svoju nádheru!

Stropné žiarovky