Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Stropné očká

Čo sú stropné očká?

Stropné očká sú jednoduchým a funkčným riešením na osvetlenie akejkoľvek miestnosti. Dokonale osvetlia každý priestor, a čo je najdôležitejšie, spotrebúvajú menej energie vďaka použitiu LED diód. V našom obchode nájdete široký sortiment tohto produktu. Máme obvyklé klasické očká v štandardných farbách (strieborná, čierna, zlatá, biela) a sofistikovanejšie so zaujímavými farbami a tvarmi. Tento typ osvetlenia je ideálny pre zákazníkov, ktorí majú radi ekonomické a jednoduché riešenia.

Aké stropné očká použiť pri zdobení spálne?

V skutočnosti to všetko závisí od vkusu zákazníka a štýlu interiéru, ktorý bude zdobený. Očká sú minimalistické, takže sa zmestia takmer všetky typy. Pri výbere očiek stojí za to venovať pozornosť farbe povrchovej úpravy a štýlu spracovania, aby neboli v rozpore s celkom. Pekný doplnok k sieťovine bude ladiť s farbou napríklad doplnkov v spálni.

Aké stropné očká by ste mali použiť pri zdobení kúpeľne?

Situácia je veľmi podobná situácii v spálni - pozornosť by mala byť zameraná na detaily. Pri zdobení kúpeľne sa môžeme určite vyblázniť a rozhodnúť sa pre oči výraznejších farieb. Ideálnym riešením bude modré štvorcové očko. Pekným riešením bude aj „kryštálové“ očko. Jediné, čo nás obmedzuje, je naša predstavivosť, preto počítame s vašou kreativitou.

Aké stropné očká by sa mali použiť na odvar z kuchyne

V kuchyni sa počíta s presnosťou, preto vám odporúčame použiť stropné očká. Majú silné svetlo, takže budú perfektné na večerné rodinné varenie. V tomto prípade odporúčame zvoliť klasické očká s tlmenými farbami.

Stropné očká