Doprava zdarma od €100
Viac ako 65 000 produktov
Kôš:
{{ basket.value_before_discount | currency }} ({{basket.quantity}}) (prázdny)
Kôš:
{{ basket.value_before_discount | currency }} ({{basket.quantity}}) (prázdny)
{{ aa_name() }}

Malé tabuľky

Malé tabuľky

Najlepšie konferenčné stolíky pre váš domov

Všetky konferenčné stolíky sú skvelým a užitočným nábytkom pre váš domov alebo byt. Vyzerajú skvele bez ohľadu na to, či majú rovné, biele nohy alebo predĺžené, kovové nohy v tvare kruhu. Používajú sa na pitie kávy alebo nápojov s priateľmi a rodinou a tiež ako polica na dekorácie.

Veľká lavička do obývacej izby je základom pre prijímanie hostí. Lavičky do obývacej izby slúžia ako miesto stretnutia. Používajú sa tiež ako večerné stoly, hlavne kvôli svojej veľkej ploche. Elegantné a minimalistické, vždy si ich horlivo vyberá každý, takže si môžete byť istí, že vaši hostia budú vždy potešení, bez ohľadu na ich vkus! Otočné, so sklom alebo drevom - veľké lavice do obývacej izby sú predovšetkým multifunkčné.

Je biela konzola užitočná?

Odpoveď na túto otázku je jednoduchá - samozrejme, áno! Biela konzola je ideálna na umiestnenie fotografie alebo kvetináča s rastlinou, rovnako ako zrkadlo, pomocou ktorého sa rýchlo nalíčite. Biela farba je veľmi univerzálna a módna zároveň. Dokonale sa hodí k akémukoľvek typu dekoru.

Biely konferenčný stolík, moderné miesto pre diskusiu

Biele konferenčné stolíky sú perfektné ako centrálne miesto vo vašej domácnosti. Ich funkciou je prijímať hostí! Vďaka nim máme veľa tém, o ktorých sa môžeme rozprávať. Biela farba dobre ladí s čiernym alebo iným bielym nábytkom. Tiež to nie je také populárne ako drevo, takže môžete vyniknúť ľahkým a estetickým spôsobom. Konferenčné stolíky majú zvyčajne štyri nohy, aj keď to samozrejme nie je pravidlom.

Moderné priehľadné konferenčné stolíky sú tou najnovšou módou! Pozri prečo.

V poslednej dobe sú čoraz populárnejšie moderné priehľadné konferenčné stolíky , ktoré sú jednoducho priehľadné. Najčastejšie voleným materiálom je sklo alebo plexisklo. Oba sú odolné a vyzerajú skvele, najmä za denného svetla. Taktiež nie sú náchylné na poškriabanie, ako je to v prípade drevených stolov. Plastickosť skla je neporovnateľne väčšia ako u dreva.

Malé tabuľky