Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Etno lampy

Etno lampy

Funkčné a štýlové svietidlá, svetlé a efektívne lustre, osvetlenie v štýle etno prináša do interiéru niečo výnimočné, jedinečné farby, pocitu prirodzenosti a pohodlia, ktoré mu dodávajú úplnosť. Takéto osvetlenie naplní miestnosť prirodzenou energiou a silou, vytvorí atmosféru príjemného odpočinku a pohody.

Módne lampy v štýle etno

Etnický štýl je originálny štýl, ktorý odlišuje národnosť, prirodzenosť, originalitu a špeciálnu farbu. Interiéry izieb zariadených v etnickom štýle odrážajú kultúru a tradície obyvateľov. Módne lampy v etnickom štýle absorbovali individuálne a špecifické charakteristiky charakteristické pre kultúru národov rôznych krajín sveta. Boli vytvorené a tvarované pod vplyvom geografických podmienok a kultúrnych tradícií národov.

Etno štýl je vždy populárny a žiaduci, obsahuje obrovskú škálu štýlov, z ktorých každý má svoje vlastné vlastnosti. Medzi nimi je dôležité spomenúť nasledujúce etnické štýly: čínsky a japonský, anglický, africký, francúzsky, stredomorský, indický, egyptský a ďalší.

Štýlové lampy etno

Osvetlenie hrá dôležitú úlohu pri navrhovaní interiéru miestnosti v etnickom štýle . Izby by mali mať dostatok prirodzeného svetla, ale nemali by ste sa dostať bez zdrojov umelého osvetlenia. Správne vybrané štýlové svietidlá môžu nielen osvetliť miestnosť, ale aj zdôrazniť osobitosť interiérového dizajnu, dodať miestnosti estetický vzhľad a krásu vďaka vhodnému osvetleniu, zameraniu sa na jednotlivé prvky interiéru. Špecifickosť žiaroviek v etnickom štýle je založená na skutočnosti, že používajú ekologicky prijateľné prírodné materiály, najmä drevo, sklo a textil.

Dnes nie je ľahké vybrať si medzi módnymi etnickými lampami, ponuka zahŕňa rôzne lustre, svietniky, stojanové lampy, stolné lampy a nočné lampy. Ich originálny dizajn priťahuje pozornosť. Môžu to byť svietidlá v tvare horáka, lustre s originálnymi reťazami, vo forme držiaka sviečok. Lampy s látkovými odtieňmi a tienidlami z vlnitého ryžového papiera s charakteristickými ornamentami, žiarivkami štylizovanými ako olejové lampy vyzerajú veľkolepé.

Divadelný vzhľad je kovaný lampy, ktoré dávajú interiéru zvláštne majestát a originalitu. Štýlové svietidlá vyrobené z dreva v kombinácii s kovovými dielmi sa stávajú stále populárnejšími.

Ktoré lampy by ste mali vstúpiť a váš domov?

Lustre a lampy v etnickom štýle rôznych typov a použití, farieb a povrchových úprav, tvarov a veľkostí, modelov a vzorov. Závesné lustre sa odporúčajú inštalovať v miestnostiach s vysokými stropmi. Lustr modely sú veľmi odlišné, surové lakonické a fantázie formy, s tienidla vyrobené z obyčajného skla, s krištáľovými príveskami, s imitáciou sviečky alebo lampy. Sú k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo pre lustre s LED svetelnými zdrojmi. Sú inštalované v moderných apartmánoch a domoch, kanceláriách, kaviarňach, baroch, reštauráciách a hoteloch. Lustre sú obzvlášť obľúbené v bytoch a domoch, v izbách s rôznymi funkčnými funkciami: obývacie izby a spálne, kuchyne a jedálne, detské izby a kancelárie, chodby a kúpeľne.

Populárne nástenné svietniky, ktorých módne stropné svietidlá sú prevažne vyrobené z matného skla, môžu mať národný ornament. Vyžarujú jemné rozptýlené svetlo a dokážu zdôrazniť individualitu a sofistikovanosť interiéru, aby vytvorili pocit pohodlia.

Stolové lampy v štýle etno vyzerajú originálne, ich tienidlá sú vyrobené z krásnych tkanín alebo vlnitého papiera, zdobené výšivkou v podobe národnej kvetinovej výzdoby. Dobrý pohľad do obývacej izby predstavujú podlahové lampy z dreva v súlade s farbou nábytku. Štýlové stojacie lampy z krásnych tkanín, zdobené strapcami, výšivkou alebo korálkami.