Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Konzoly a sekretárky

Konzoly a sekretárky

Správny výber nábytku do bytu je nesmierne dôležitý. Miesto, kde trávime väčšinu svojho života, musí byť koniec koncov upravené premyslene, funkčne a esteticky. Ide predsa o zabezpečenie ideálnych podmienok pre prácu a voľný čas. Nábytkové konzoly sú vybavením, ktoré kombinuje tieto tri aspekty.

Prečo sú nábytkové konzoly užitočné?

Nábytkové konzoly sú - zjednodušene povedané - vkusné stoly, ktoré sú niekedy navyše vybavené zásuvkami umiestnenými pod vrchnou časťou. Tento typ nábytku je možné umiestniť prakticky do každej miestnosti. Umožnia vám uložiť všetky najdôležitejšie veci na jednom mieste. Napríklad konzola na chodbe vybavená zásuvkami je súčasťou vybavenia, ktoré je možné využiť ako úložný priestor pre predmety, ako sú kľúče, baterky, najnutnejšie náradie alebo sezónne odevné doplnky (napr. Rukavice). Bez ohľadu na to, čo je vo vnútri, môže byť konzolový stolík zároveň aj dekoratívny. Jeho stolová doska je dokonalým miestom pre rodinné fotografie, luxusné dekorácie alebo vázy na kvety.

Ktorý hardvér je lepší: drevená konzola alebo kovová konzola?

Odpoveď na túto otázku nie je jednoznačná: všetko závisí od povahy použitého zariadenia. Ak má slúžiť ako pracovná doska v domácej dielni, mali by sme zvoliť kovovú variantu, ktorá je odolnejšia proti poškriabaniu a zašpineniu. Ak však vložíme nábytkovú konzolu do obývacej izby, spálne alebo kancelárie, mali by sme zvoliť drevenú verziu. Výrobky predstavujúce tento segment sa zvyčajne vyznačujú vyššou estetikou. Navyše, ak si chceme zachovať útulný charakter interiéru, nie je najlepší nápad vložiť do neho chladný kovový nábytok, ktorý súvisí skôr s pracovným prostredím.

Biela konzola, alebo možno iná farba?

Všetko závisí od celkového dizajnu miestnosti, v ktorej má byť nábytok umiestnený. Na trhu nájdeme nábytkové konzoly v rôznych farbách, takže si určite každý nájde to svoje. Ako vidíte, segment opísaných spotrebičov je veľmi rôznorodý a výrobky, ktoré ho zastupujú, je možné použiť na rôzne účely.