Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Vonkajšie zapustené svietidlá

Vonkajšie zapustené svietidlá

Záhradné zapustené lampy osvetľujú chodníky, malé architektonické formy, príjazdové cesty v garáži, oblasť pri letných domoch, parky a námestia, súkromné hotely a domy. Sú skvelým atribútom v dizajne krajiny, pretože sú vyrábané v rôznych formách. Vonkajšie zapustené svietidlá vyzerajú moderne a štýlovo.

Zapustené vonkajšie svietidlá: ako zvoliť optimálne osvetlenie?

Môžete si kúpiť záhradné osvetlenie výberom kritérií, kvality, spoľahlivosti výrobcu, štýlu modelovania, ako napríklad žiarovky. Dnes sú populárne klasické vonkajšie zapustené svietidlá s hliníkovým puzdrom, skleneným tienidlom a rafinovaným dizajnom. Vyznačujú sa originálnymi tvarmi: okrúhle, štvorcové, obdĺžnikové.

Vonkajšie zapustené svietidlá sa vyznačujú vynikajúcimi vlastnosťami: \ t

  • Estetický vzhľad
  • Nízka spotreba energie
  • Vytváranie jedinečných svetelných efektov
  • Široká škála aplikácií
  • Bezpečnosť.

Záhradná lampa môže byť vybavená žiarivkou, LED, halogénovou / fluorescenčnou lampou alebo žiarovkou. LED osvetlenie poskytuje vyššiu účinnosť. Vonkajšie zapustené svietidlá majú malú veľkosť a sálavý svetelný lúč je nasmerovaný na jednu stranu. Môžu byť použité na vytvorenie svetelných projektov v záhrade, na ulici, bez obáv o náklady na energiu. Vonkajšie záhradné lampy sú pohodlné a úsporné nočné lampy. Môžu byť aktivované snímačom pohybu alebo tradičným spôsobom.

Tento typ vonkajšieho osvetlenia má vysoký stupeň ochrany, ktorý sa vyznačuje výnimočnými vlastnosťami a jednoduchou údržbou. Inštalácia osvetľovacieho zariadenia nespôsobí ťažkosti, pretože návod na obsluhu sa dodáva so svietidlom.

Zapustené vonkajšie svietidlá - záhradné osvetlenie s garanciou vysokej kvality

Vonkajšie zapustené svietidlá sa nachádzajú pod otvoreným nebom a súčasne plnia dve funkcie: osvetlenie a dekoráciu. Tieto zariadenia sa nebojí ťažkých poveternostných podmienok a mechanického poškodenia, pretože majú vysokú odolnosť voči opotrebeniu. Charakteristická kvalita zabudovaných externých vstavaných svietidiel je kvalitná. Takéto výrobky musia vydržať ťažké bremená, preto sú vyrobené z rázuvzdorných materiálov, obvykle vyrobených z kovu.

Vďaka špeciálnym výrobným technológiám sa vstavané lampy môžu pochváliť odolnosťou voči vlhkosti a prachu, trvanlivosťou a spoľahlivosťou. Inštaláciou takýchto svetelných zdrojov si môžete byť istí, že fasádu alebo plochu osvetlia mnoho rokov. Dôležitou výhodou týchto svietidiel je ich všestrannosť: viditeľná je iba horná časť výrobku. Svietidlá je možné zakúpiť bez ohľadu na architektonický štýl budovy: budú vyzerať na každej fasáde.

Zapustené vonkajšie svietidlá sú takmer neviditeľné, ale úspešne plnia svoju hlavnú funkciu - dodávajú svetlo. Vkladajú sa do zeme, medzi dlažobné kamene alebo do steny. Najbežnejším materiálom na výrobu takýchto svietidiel je tlakový odliatok hliníka, ktorý je eloxovaný, pochrómovaný a práškovaný v akejkoľvek farbe. Difuzory sú zvyčajne vyrobené z priehľadného alebo nepriehľadného plastu alebo vyrobené z tvrdeného skla.

Príklad moderných a praktických externých zapustených svietidiel

Obdĺžnikové zapustené svietidlo pre montáž do talianskej steny Ares. Hliníková konštrukcia s tlakovým liatím s nízkym obsahom medi a opieskovaným skleneným krytom. Dvojvrstvový náter poskytuje vysokú odolnosť proti korózii: hliníkové prvky sú natreté dvojitou vrstvou práškov s vynikajúcou chemickou, mechanickou a UV odolnosťou a atmosférickou odolnosťou. To potvrdzuje stupeň krytia IP65.

Ďalším príkladom je zapustená malta z hliníka a tvrdeného skla. Má štvorcový tvar a čierne puzdro a účinne osvetlí steny domov, stien a plotov. Stupeň ochrany, tesnosť IP54 indikuje možnosť použitia vo všetkých podmienkach prostredia, pretože má odolnosť voči vlhkosti, vode, prachu, mrazu, snehu.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Tipy a nápady pre vonkajšie osvetlenie Bega

Vonkajšie osvetlenie je dnes viac nevyhnutnosťou ako luxusom. Vonkajšie osvetlenie je k dispozícii vo všetkých tvaroch a veľkostiach, takže má veľa rôznych aplikácií. Bez ohľadu na to, či chcete doplniť dekoráciu svojho domu, alebo sa pokúsite zvýšiť úroveň osvetlenia v celom dome, vonkajšie osvetlenie vám môže pomôcť.

Vonkajšie zapustené svietidlá