Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Lampy do jedálne

Lampy do jedálne

Lustre do jedálne

Jedáleň je miesto, kde jeme jedlá a užívame si prítomnosť toho druhého. Najlepším riešením na dobré osvetlenie jedálenského priestoru je inštalácia hlavného zdroja svetla centrálne nad stôl. Závesné žiarovky a lustre sú na to ideálne. Malo by sa tiež pamätať na to, že je možná kombinácia niekoľkých takýchto žiaroviek - je to určite volské oko, ak si chceme užiť štýlovú jedáleň. Takéto stropné osvetlenie vhodne zavesené nad stolom je veľkou výhodou počas jedla. Mali by sme tiež pamätať na multifunkčnosť svetelných zariadení, ktoré vyžarujú akcentačné svetlo. Najlepším príkladom tohto typu žiarovky do jedálne sú veľké a priestorné stojacie lampy. Večerná večera vo svetle nádhernej stojacej lampy s veľkým tienidlom je ideálnym návrhom na večer s milovanou osobou alebo priateľmi - svetlo z takejto žiarovky vytvára neobvyklú, romantickú, relaxačnú a príjemnú atmosféru a my, ako hostitelia večera, si môžu vychutnať spokojnosť našich hostí. Ďalším návrhom sú plafondy, ktoré tiež - správne zvolené - fungujú dobre ako dodatočné osvetlenie. Symetricky nainštalované na niekoľkých stenách vytvárajú veľmi jedinečný efekt.

Návrhy na osvetlenie jedálne z Lunares.pl

V našom obchode sa snažíme vytvoriť jedinečnú produktovú základňu. Chceme vám poskytnúť široký výber rôznych žiaroviek. Z mnohých návrhov na jedáleň odporúčame predovšetkým závesnú lampu Clark - vytvára perfektné osvetlenie dosky a stola, ktoré sú hlavným zdrojom svetla. Dá sa zavesiť nízko - na úroveň očí - vďaka čomu dosiahneme efektívnejšie osvetlenie stola a navyše vyžarované svetlo nikoho nebude rušiť ani urážať. Zaujímavé usporiadanie v jedálni je možné vytvoriť zavesením troch závesných žiaroviek Conrad nad stôl - toto rustikálne -priemyselné osvetlenie je hitom sezóny 2016/2017. Ak zvolíme akcentačné osvetlenie, zvoľte podlahové svietidlo Clark alebo Simon. Perfektné - veľké čierne alebo tienidlo prenáša krásne jemné svetlo, ktoré vytvára romantickú a príjemnú atmosféru. Kryštálové žiarovky ako osvetlenie jedálne sú neobvyklým návrhom pre majiteľov obývačky kombinovanej s kuchynským priestorom. Krištáľové žiarovky sú nadčasovou eleganciou uzavretou v bohatej forme.

Lampy do jedálne nie sú len o forme, tvare a kráse

Pri výbere žiarovky do jedálne by sme mali pamätať na to, že okrem dekoratívnych a svetelných funkcií nám taká lampa bude s najväčšou pravdepodobnosťou slúžiť niekoľko rokov. Zaujímavá forma v kombinácii s kvalitným spracovaním a vhodnými materiálmi je receptom na dobre zvolenú lampu do jedálne. V našom obchode predávame žiarovky poľských výrobcov, na ktoré sa vzťahuje záruka. Ponúkame možnosť vrátenia a výmeny. Nakupovanie v obchode Lunares.pl je zárukou spokojnosti. Celkový obraz tejto miestnosti alebo priestoru samozrejme ovplyvňujú nielen žiarovky do jedálne, ale aj mnoho ďalších doplnkov. Pohodlné stoličky, krásny riad a dekorácie na stôl sú nepostrádateľnými prvkami pre správnu atmosféru jedených jedál, preto je dôležité, aby všetky položky do seba zapadali a dopĺňali štýl, v ktorom je interiér navrhnutý.

Lampy do jedálne - akú žiarovku si vybrať

Jedáleň okrem toho, že slúži ako miesto na jedenie jedál, slúži aj ako miesto na prijímanie hostí. Niekedy trávime veľa času v jedálni, takže stojí za to postarať sa o útulnú, upokojujúcu atmosféru. Takýto účinok je možné dosiahnuť inštaláciou obyčajnej žiarovky alebo LED diódy s teplou farbou svetla na úrovni 2700 K do žiarovky do jedálne s miernym spektrom rozptylu svetla.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Fabbian Illuminazione osvetlenie cubetto plafon

Spoznajte výrobcu dokonalého osvetlenia Fabbian alebo choďte priamo do ponuky žiaroviek Fabbian dostupnej v obchode - kliknite sem

Spoločnosť Fabbian Illuminazione bola založená v roku 1961. Postupom času si výrobca získal reputáciu a rešpekt na svetelných trhoch po celom svete. V ponuke výrobcu sú moderné žiarovky vyrobené z najkvalitnejších komponentov a navrhnuté tými najkreatívnejšími dizajnérmi. V súčasnosti sa značka Fabbian predáva v Európe a Ázii prostredníctvom podnikových obchodov a sprostredkovateľov a jej sesterské spoločnosti pôsobia na trhoch v USA a Hongkongu.

Podkrovné interiéry Priemyselné potrubné svietidlo

Pozývame vás, aby ste si prečítali o interiéroch v industriálnom štýle alebo si okamžite prezreli kategóriu žiaroviek v štýle industrial.

Netradičné sú interiéry v industriálnom štýle. Vďaka tomu prevzali mnoho sŕdc a fantázie dizajnérskych majstrov. Surový, minimalistický a pocitovo chladný. A napriek tomu sa vám môžu páčiť.

Ak oceníte pozoruhodné riešenia a cítite sa dobre, keď vás obklopujú objekty, ktoré vyzerajú ako z inej éry, alebo rešpektujete aktívny chlad a elegantný minimalizmus, je návrh interiéru v industriálnom štýle tou najvhodnejšou voľbou práve pre vás!

Lampy do jedálne