Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Kolajnicove systemy

Kolajnicove systemy

Železničné osvetlenie

Železničné osvetlenie vám umožňuje napájať viac lámp s jedným vedením. Koľajnicový systém zahŕňa: montážne konzoly, koľajnice, konektory, koncovky, montážne konzoly, upínacie prípravky a napájanie. Existuje mnoho komponentov, ale samotná montáž je veľmi jednoduchá, rýchla a intuitívna.

Technické aspekty železničných systémov

Na začiatku musíme vybrať kategóriu železničného systému . Rozdeľujeme ich na jedno a trojfázové. V jednofázovom systéme zapne rovnaký spínač všetky svetlá umiestnené na kábli. Trojfázový systém umožňuje nezávislé ovládanie svietidiel. Po vykonaní tejto voľby zvážte príslušné koľajnice. Dôležitá je tu dĺžka a forma montáže (priamo na strop alebo na špeciálne linky). Stojí za to premýšľať o kompilácii autobusov na štvorcovom alebo obdĺžnikovom pláne. Použitie interných konektorov vám umožní vytvoriť rôzne rozloženia, napríklad v tvare písmena "T" alebo "C". Pri výbere dielov je potrebné venovať pozornosť farbám. Najlepšie je vybrať niečo podobné lampám. Dobré, ak svetlomety pochádzajú od rovnakého výrobcu.

Vráťme sa na chvíľu k trojfázovému železničnému systému. To vám umožní byť nezávislý na výbere žiarovky. Momentálne môžeme prevádzkovať len extrémne lampy alebo len tie stredné. Môžeme tiež kombinovať reflektory so skupinami pre vytvorenie rôznych svetelných konfigurácií. Toto riešenie bude určite fungovať v obývacej izbe alebo v miestnosti, kde trávime veľa času s priateľmi alebo rodinami.

Čo je dôležité pri výbere železničného osvetlenia pre izbu?

V prvom rade si musíme položiť otázku, aký efekt plánujeme dosiahnuť. Potrebujeme štúdio, kde chceme zamerať svoje oči na konkrétne miesta bez potreby ďalších svietidiel? Alebo nám záleží na efektívnom zdôraznení moderného usporiadania obývačky? Máme tiež možnosť vystaviť cenné rodinné suveníry alebo športové trofeje.

Majte na pamäti, že ak sa usilujeme o použiteľný efekt, je dobré zavesiť svietidlá priamo nad miesto, kde robíme prácu. Avšak v prípade potreby obnovenia interiérových a dekoratívnych funkcií je lepšie prispôsobiť svetelný dopad.

Ako by mali svietidlá pre osvetlenie koľajníc vyzerať?

Najdôležitejšia informácia o typoch svietidiel je CRI, čo znamená schopnosť reprodukovať farby na stupnici od 0 do 100. Čím vyššia je hodnota CRI, tým vyššia je kvalita reprodukcie farieb. Úroveň 80 - 90 CRI možno považovať za veľmi dobrú.

Ďalším dôležitým faktorom je teplota farby. Svetlo s teplotou farby okolo 3300 K je teplé svetlo. 3300 K - 5300 K znamená neutrálnu farbu a nad 5300 K je studená.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Navrhnite si svoje osvetlenie pomocou programu Lunares Dizajnové osvetlenie s funkciou Lunares

Aby sme splnili očakávania našich klientov, ponúkame službu spočívajúcu vo výbere svietidiel v súlade s očakávaniami klienta. Kontaktujte nás, popíšte svoje potreby čo najširšie a my vyberieme osvetlenie a pripravíme ponuku so špeciálnou zľavou.

Kovové žiarovky - ideálna voľba pre akýkoľvek interiér Podkrovná kovová lampa

Normy v oblasti osvetlenia a interiérového dizajnu sa menia rovnako ako štandardy vo svete módy. Nemusíte však slepo sledovať sezónne sa meniace trendy, ak si však šikovne vyberiete druh a spôsob osvetlenia vo svojich interiéroch.

Osvetlenie prípojníc Bodové svetlo prípojnice Quattrobi

Odolná a pevná konštrukcia, jednoduchá a rýchla montáž, funkčnosť a veľká flexibilita pri vytváraní a úprave osvetlenia prípojníc sú najdôležitejšie vlastnosti tohto inovatívneho systému. Dnes sa pokúsime vysvetliť, čo je to železničný systém, kde sa používa a aké funkcie má

Kolajnicove systemy