Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Stacionárne LED svietidlá

Stacionárne LED svietidlá

Stojanové lampy sú rozdelené na tie na praktické účely, ktoré majú čítacie rameno a dekoratívne a vytvárajú jedinečnú atmosféru zdroja svetla.

LED podlahové lampy - technológia

Svietidlá vybavené technológiou LED majú často zabudované stmievače, ktoré regulujú intenzitu svetla. To vám umožňuje nastaviť spotrebu energie v závislosti od vašich potrieb. Mnohé LED svetlomety majú IP ochranu, ktorá im umožňuje použitie vonku.

LED žiarovky sú oveľa dôležitejšie ako klasické alebo dokonca halogénové. Môžeme si vybrať medzi rôznymi variantmi farby svetla tak, aby pre nás vytvárali požadovanú atmosféru.

Použitie LED stojacich svietidiel v miestnostiach

Pokiaľ ide o výzdobu, stojace lampy, na rozdiel od stolových lámp, zdobia izby štíhlymi tvarmi bez potreby použitia výšok alebo stolov. Dokonale dopĺňajú všetky stropné svietidlá, najmä stropné svietidlá.

Ak sa staráme o intímny, očarujúci salón, v ktorom budeme tráviť večery pri čítaní kníh, mali by sme staviť na kvalitnú LED stojaci lampu s pomocným osvetlením. Zaujímavým riešením je použitie reflektorov v blízkosti zrkadla. To umožňuje optické zväčšenie interiéru.

V surových miestnostiach, s množstvom prírodných materiálov, ako je drevo, je dobré používať jednoduché a veľké lampy v tlmených farbách. Ak chceme oživiť interiér, ktorý je pre nás príliš sivý a ponurý, stačí jedna farebná lampa v jasných farbách červenej alebo žltej farby.

Detské izby a kancelárie často trpia nedostatočným osvetlením. Jediný panel alebo stropné svietidlo postačuje na všeobecné osvetlenie, ale nie na učenie alebo prácu. Silná stojaca lampa umiestnená v blízkosti stola vyrieši náš problém a navyše môže byť zaujímavou dekoráciou.

LED osvetlenie v stojacích lampách

Dnes je možné kombinovať dekoratívne hodnoty a praktické využitie lámp. LED bodové svetlá môžu generovať veľké množstvo svetla a zároveň predstavujú zvýrazňujúci charakter salónu. Dôležitým aspektom, na ktorý mnohí užívatelia lampy zabudnú, je použitie správneho tienidla. Veľké priehľadné šošovky opticky zväčšujú miestnosť a dodávajú svetlé, rozptýlené svetlo. Tieni užšie a viac zaostrené svetelné lúče zaostrenia a umožňujú volať tzv. Efekt. svetelný stĺpik, ktorý smerom k stropu zväčšuje interiér. Tienidlá nepriepustné pre svetlo vytvárajú intímnu, útulnú atmosféru v podobe zväzku svetla, ktorý zaberá len malý priestor.

Vonkajšie LED svietidlá - Recenzie na výrobky


Svetelný stĺp FORMULÁR YB19502
03. September 2019
Cena adekvátna kvalite - odporúčam tento obchod

Čierny kovový stĺpkový záhradný LED veterný mlyn 80 cm 10W
20. Marec 2019
Som veľmi spokojný s mojím nákupom! stĺpik z veterného mlyna poskytuje mimoriadne svetlo, ktoré sa perfektne hodí do mojej záhrady. kryt je odolný voči poveternostným podmienkam. vrelo odporúčam!

Klasická čierna záhradná lampa PRINCE K 5002/2 / O
04. Október 2018
Úžasný lampáš vyzerá v mojej záhrade nádherne. janx27

FORMULÁR svetelný stĺp YB19503
04. Apríl 2018
Super kontakt s obchodom, davam 6, piotr

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Záhradné osvetlenie - aranžmány a rady Garden

Aké lampy do záhrady zvoliť? Sú nákladné na prevádzku? Ako naplánovať nakupovanie? S podrobnosťami vám povieme niečo o zariadeniach na osvetlenie záhrady. Navrhneme vám, ako ich môžete použiť, aby ste potešili svoju nádheru!