Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Kancelárske lampy

Kancelárske lampy

Kancelárske žiarovky

Kancelárske osvetlenie by malo byť predovšetkým efektívne a prispôsobené potrebám zamestnancov. Nesmieme však zabúdať na estetické vlastnosti žiaroviek, ktoré môžu výrazne ovplyvniť výzdobu celých priestorov. Stojí za to sledovať najnovšie trendy v interiérovom dizajne. V súčasnej dobe sú veľmi módne kancelárske stropy, ktoré efektívne presvetlia celú miestnosť a zároveň dokonale ladia s jej estetikou. Tento typ žiarovky je skvelým riešením pre priestranné priestory aj útulné kancelárie.

Moderné osvetlenie kancelárie - najmódnejšie návrhy

Vďaka správne zvolenej závesnej lampe môžete navodiť útulnú kancelársku atmosféru. Pri výbere tohto typu osvetlenia stojí za to sledovať veľkosť miestnosti. Modely s dvoma alebo tromi zdrojmi svetla je možné úspešne namontovať do menších kancelárií. Na druhej strane v priestrannejších interiéroch budú lepšie fungovať predĺžené žiarovky typu lustrov, napríklad desaťbodové. Samozrejme, výber konkrétneho modelu musí byť diktovaný povahou celého usporiadania. Stojí za to venovať pozornosť štylizovaným lampám do kancelárie , ktoré sú zachované napríklad v rustikálnom, podkrovnom alebo modernistickom štýle. Mnohé z nich zaujmú originálnym prevedením, vďaka ktorému sú nielen praktické, ale aj skvelé ako originálna dekorácia interiéru.

Stolové žiarovky do kancelárie - ktoré z nich sa oplatí vybrať?

V mnohých kanceláriách zohrávajú pri osvetlení vedúcu úlohu funkčné stolové žiarovky. S ich pomocou je ľahké zaistiť vhodné pracovné podmienky a zároveň ich prispôsobiť konkrétnemu dekoru. V závislosti od usporiadania stojí za to venovať pozornosť klasickým modelom v tlmených farbách, ako aj moderným návrhom navrhnutým v duchu súčasnej moderny.

Kancelárska lampa šitá na mieru vašim potrebám

Kancelárske osvetlenie by malo spĺňať očakávania ľudí užívajúcich daný priestor, ale musí byť tiež prispôsobené architektonickým špecifikám interiéru. V mnohých miestnostiach budú skvelým riešením malé nástenné svietniky, pomocou ktorých môžete efektívne osvetliť vybraný priestor. Praktické reflektory s možnosťou zamerania na preferovanú oblasť sa perfektne hodia aj do moderných kancelárií. Zaujímavým návrhom sú tiež efektívne stojacie lampy, ktoré je možné umiestniť vedľa sedacích súprav určených pre zákazníkov. Výrobcovia kancelárskeho osvetlenia spĺňajú očakávania ľudí, ktorým tiež záleží na úsporách, čoho dôkazom sú okrem iného aj energeticky úsporné svietidlá.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Fabbian Illuminazione osvetlenie cubetto plafon

Spoznajte výrobcu dokonalého osvetlenia Fabbian alebo choďte priamo do ponuky žiaroviek Fabbian dostupnej v obchode - kliknite sem

Spoločnosť Fabbian Illuminazione bola založená v roku 1961. Postupom času si výrobca získal reputáciu a rešpekt na svetelných trhoch po celom svete. V ponuke výrobcu sú moderné žiarovky vyrobené z najkvalitnejších komponentov a navrhnuté tými najkreatívnejšími dizajnérmi. V súčasnosti sa značka Fabbian predáva v Európe a Ázii prostredníctvom podnikových obchodov a sprostredkovateľov a jej sesterské spoločnosti pôsobia na trhoch v USA a Hongkongu.

Podkrovné interiéry Priemyselné potrubné svietidlo

Pozývame vás, aby ste si prečítali o interiéroch v industriálnom štýle alebo si okamžite prezreli kategóriu žiaroviek v štýle industrial.

Netradičné sú interiéry v industriálnom štýle. Vďaka tomu prevzali mnoho sŕdc a fantázie dizajnérskych majstrov. Surový, minimalistický a pocitovo chladný. A napriek tomu sa vám môžu páčiť.

Ak oceníte pozoruhodné riešenia a cítite sa dobre, keď vás obklopujú objekty, ktoré vyzerajú ako z inej éry, alebo rešpektujete aktívny chlad a elegantný minimalizmus, je návrh interiéru v industriálnom štýle tou najvhodnejšou voľbou práve pre vás!

Kancelárske lampy