Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Podkrovné svetlá

Podkrovné svetlá

Loft je štýl, ktorý ukazuje štylizáciu ako priemyselný interiér. Je to jediný a jedinečný štýl, ktorý prekvapivo kombinuje jedinečný elegantný dizajn, prehľadnosť a výrazný vzhľad, funkčnosť a praktickosť. Loft je štýl odvážnych nápadov, dnes je to skutočné a módne rozhodnutie zariadiť dom alebo byt.

Charakteristické rysy štýlu podkrovia

V prípade zariadení v podkroví je to prirodzené:

  • Škála farieb štýlu - biele a čierne, sivé, tehlové a hnedé kovové odtiene, vďaka ktorým sú výrobky kompaktné a hrubé
  • Neexistujú žiadne obmedzenia v dizajne štýlu, ktorý otvára veľké možnosti pri realizácii najodvážnejších fantázií
  • Podkrovné lampy poskytujú domu dostatok svetla, bez ohľadu na povrch miestnosti.

Osvetlenie interiéru v interiéri

Pôdne lampy vyzerajú originálne a moderné. Určite pritiahnu pozornosť hostí a budú predstavovať výnimočný umelecký objekt. Svietidlá sa často podobajú svietidlám tovární, priemyselných miestností, pouličných lámp. Zaujímavé, štýlové a brutálne rysy takýchto lámp dokonale ladia s izbami s iným štýlom, ako je fúzia, hi-tech alebo techno.

Svietidlá a lustre v štýle podkrovia sú symbolom vyhýbania sa všetkým bežným interiérovým dizajnom. Takéto osvetlenie je zvolené vtedy, keď sú všetky podmienky na vytvorenie skutočného podkrovného priestoru v súlade s dizajnom. Vysoké stropy, veľké okná, murované steny, betónové stĺpy sú navrhnuté tak, aby ich ozdobili krásnymi vecami visiacimi lampami z kovu. V dokonale navrhnutých dekoráciách metropolitných reštaurácií, barov a kaviarní sa loftové lampy stávajú posledným akordom celého interiéru. Mnohí ľudia, aj keď nemajú veľké byty, sa snažia zariadiť interiér takým spôsobom, aby bolo možné zaviesť osvetlenie štýlu podkrovia.

Loft lampy - ako si vybrať?

Originálne priemyselné loftové svietidlo zachytáva neobvyklé svetelné zdroje, niekedy aj zložité tvary, abstraktné prvky a masívnosť.

  • Priemyselné svietidlo s klasickým strieborným tienidlom vyžaruje rozptýlené svetlo. Tento typ svietidla môže byť zavesený nad stolom v úrovni očí a každý stôl bude dokonale osvetlený. Môžete tiež zavesiť podkrovné svietidlo hore a osvetlenie hlavnej miestnosti. Jednoduchá forma bude perfektná v jedálni av kuchyni, ktorá bude zodpovedať ostatným interiérovým zariadeniam.
  • Zavesené podkrovné svietidlo vo forme nádoby dáva príjemné a nenápadné osvetlenie ideálne reprezentujúce priemyselný štýl. Tento jediný zdroj svetla bude skvelým riešením pre kuchyňu, jedáleň, malú obývaciu izbu alebo dokonca spálňu. Tento typ priemyselného osvetlenia je často zvolený pre výzdobu krčiem a reštaurácií udržiavaných v loftovom štýle.
  • Podlahové svietidlo môže opticky zväčšiť malú miestnosť vďaka LED žiarovke smerujúcej nahor. Jednoduchosť svietidla v chrómovom a zároveň jedinečnom prevedení odráža prvky priemyselného a minimalistického štýlu. Lampa bude ideálnym osvetlením pre obývaciu izbu, spálňu a chodbu.
  • Pôdorysná lampa vo forme čiernej nástennej lampy, ktorej tienidlo je vyrobené z drôtu, bude skvelým akcentom každej miestnosti. Jeho charakter vo výnimočne prísnom usporiadaní sa nachádza v obývacej izbe, chodbe zdobenej v priemyselnom štýle. Táto lampa je len príkladom osvetlenia, ktoré sa dá vložiť do vášho interiéru podkrovia, v rovnakom usporiadaní si môžete kúpiť závesnú lampu a stáť na stole.

Moderné osvetlenie podkrovia sa vyznačuje vzormi starej továrne. Výrobky sú štylizované pre osvetľovacie zariadenia z minulého storočia, bez nadmerného zdobenia vo výrobných podmienkach, môžu presmerovať svetelný tok na osvetlenie určitého bodu. Lampy obnovujú útulnú atmosféru starých dobrých časov a umožňujú vám nájsť pokoj v čase bláznivého tempa.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Girlanda na vianočný stromček ako vonkajšie osvetlenie Girlanda-smrek

Pýtate sa, ako si zariadiť domov, záhradu, terasu alebo balkón na nadchádzajúce vianočné sviatky? Dokonalým spôsobom, ako vytvoriť svetelnú výzdobu, vykúzliť úžasnú, hrejivú atmosféru a podčiarknuť kúzlo Vianoc, je použitie záhradných žiarovkových girlandov. Sú odolné voči zimným poveternostným podmienkam a sú veľmi účinné.

Ako si správne zvoliť stolnú lampu? Lampa loftowa

Svietidlo umiestnené na stole alebo pripevnené v blízkosti pracoviska ovplyvňuje účinnosť činností a koncentráciu. Zle zosúladené osvetlenie spôsobí, že sa vaše oči rýchlo unavia, spôsobia bolesti hlavy a dokonca aj nevoľnosť. Svetlo by nemalo byť príliš intenzívne alebo príliš slabé. Mali by ste tiež vziať do úvahy charakter práce a využitie pracovnej stanice - či už budeme sedieť za stolom iba počas štúdia alebo možno niekoľko - niekoľko hodín denne.

Módna spider lampa predstavujúca loftový štýl Podlahová lampa Spider

V izbách zariadených v podkroví by mali byť vhodné dekoratívne prvky. Steny v drsnom stave, odkryté vedenie alebo potrubie je potrebné doplniť vhodnou formou osvetlenia. Podkrovné interiéry zvýrazní módna spider lampa, ktorá - okrem dekoratívnej funkcie - bude dokonalá ako centrálny zdroj svetla. Zariadenie by sa malo používať nielen v miestnostiach v podkrovnom štýle. Spider lampa sa tiež nachádza v priemyselnom a modernom štýle.

Podkrovné svetlá