Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Záhradné gule

Záhradné gule

Záhradné gule

Krásne a moderné osvetlenie vašej záhrady

Toto krásne a moderné osvetlenie záhrady a apartmánu krásne osvetlí chodníky okolo vášho domova a poteší vás aj vašich hostí. Osvetlenie je okrem estetických vlastností veľmi funkčné. Svetlo nie je sústredené a vďaka rozptylu dostávame viac svetla a vytvárajú jedinečnú klímu.

Záhradné guľové lampy a poveternostné podmienky

Vytvorené zo silných materiálov odolných voči nepriaznivým podmienkam. Najmenej krytie IP44 umožňuje bezpečné vonkajšie použitie bez rizika dažďa alebo iných búrok. Niektoré z našich záhradných gulí majú krytie IP67 - tieto gule sú prakticky vodotesné a umožňujú im hodiť sa do bazéna alebo rybníka a vychutnať si krásne plávajúce osvetlenie.

Široký výber záhradných gulí

Naše záhradné gule možno rozdeliť do dvoch typov: záhradné guľôčky poháňané záhradou a slnečné záhradné gule. Výkonové svetlá poskytujú silné svetlo bez ohľadu na atmosférické podmienky umiestnenia lampy. Ich zdanlivo náročná inštalácia sa vypláca vo forme spoľahlivej prevádzky bez ohľadu na dennú dobu. Solárne záhradné gule sa nabijú z denného svetla a automaticky sa zapínajú, keď je tma pomocou integrovaného senzora súmraku. Solárne osvetlenie vďaka tomu, že nevyžadujú externé napájanie, šetria elektrinu a dávajú nám veľkú flexibilitu a flexibilitu pri umiestňovaní. A keď sa pôvodné miesto, kde sa nudíme, môžeme vziať do ruky a presunúť sa na iné miesto. IP67 záhradné gule môžu byť hodené do bazéna alebo rybníka - budú plávať na vode, účtovať krásne deň a noc.

Na všetky záhradné gule sa vzťahuje 3-ročná záruka od výrobcu.

Záhradné gule - Recenzie na výrobkySada troch záhradných loptičiek Luna gule 20 cm 25 cm 30 cm, s LED žiarovkami, bielymi svietiacimi záhradnými loptičkami, energeticky úspornými LED žiarovkami
02. Jún 2022
Tovar zapojený, skontrolovať a už môžem povedať, že gule vyzerajú brilantne. krásne zdobia záhradu. odporúčame.

Sada dekoratívnych záhradných loptičiek - Luna Balls 25, 30, 40 cm + LED žiarovky
23. November 2021
Ďakujem za komentár. pridali sme možnosť výberu dodatočného kábla pri kúpe produktu.

Sada dekoratívnych záhradných loptičiek - Luna Balls 20, 25, 30, 40 cm + LED žiarovky
18. Júl 2021
Gule sú vyrobené z odolného plastu, pretože ani keď ma uniesol veľmi silný vietor, nedošlo k ich poškodeniu. svietia denno-denne viac ako rok a stále vyzerajú rovnako dobre.

Záhradná lampa Luna ball 30 cm, dekoratívna guľa, lesklá záhradná guľa, biela, lesk
11. Máj 2021
Začal som dvoma a skončil šiestimi. odporúčam

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Solárne gule - prežijú zimu? Dlhodobý test Sada solárnych gúľ

Solárne žiarovky napájané solárnou energiou sú dokonalým riešením pre všetkých, ktorí sa chcú starať o životné prostredie. Sú ekologické, efektívne a dá sa povedať, že svietia zadarmo. Mnoho ľudí sa však obáva, že ak je slnko obmedzené, napríklad počas oblačného počasia alebo v zime, žiarovky budú veľmi slabé alebo vôbec. Vydrží solárna guľa zimu? Svieti aj napriek nedostatku slnka?

Pred náš obchod sme umiestnili solárnu guľu a sledovali sme, ako funguje, najmä v zime. Tu je naša správa o použití solárnej lampy!

Tipy a nápady pre vonkajšie osvetlenie Bega

Vonkajšie osvetlenie je dnes viac nevyhnutnosťou ako luxusom. Vonkajšie osvetlenie je k dispozícii vo všetkých tvaroch a veľkostiach, takže má veľa rôznych aplikácií. Bez ohľadu na to, či chcete doplniť dekoráciu svojho domu, alebo sa pokúsite zvýšiť úroveň osvetlenia v celom dome, vonkajšie osvetlenie vám môže pomôcť.

Záhradné gule