Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Lustre

Lustre

Lustre

Lustre sú tradičné osvetlenie, ktoré sa objavuje nielen v obývačkách, ale aj v spálňach a hoteloch. Každý z týchto interiérových prvkov môže byť klasický alebo moderný. Nájdete tu lustre pre každé z vyššie uvedených miest a ďalšie, a to ako dizajnovo jednoduchšie, tak oveľa prepracovanejšie. Majú rôzne rozpätia aj výšku. Všetko závisí od toho, aký typ izieb hľadáte. Je to pre tých s vyššími stropmi, plošne väčšími alebo naopak pre nízke a malé.

Čo potrebujete vedieť pri rozhodovaní o kúpe závesného lustra?

Pri výbere lustra do obývačky, spálne alebo hotela musíte zvážiť, čo už bolo spomenuté a akým štýlom je interiér. Je to viac klasické alebo moderné? Aký typ nábytku máme, podlahu, doplnky, aké farby sú dominantné? Ďalšou dôležitou otázkou je, akú svetelnú silu chceme v danej miestnosti získať? Určite budeme chcieť dosiahnuť inú intenzitu osvetlenia v obývacej izbe, ktorú používa mnoho ľudí a pravdepodobne často počas dňa, inú v súkromnej spálni a stále inú v hotelovej izbe, ktorá najčastejšie kombinuje dve funkcie (obývacia izba cez deň a spálňa v noci). ). V hotelovej reštaurácii alebo na chodbách si samozrejme môžete vybrať iné druhy týchto prvkov. Veľké, silne zdobené alebo prekvapivo tvarované lustre budú vyzerať krásne a dodajú týmto miestam charakter. Nakoniec je mimoriadne dôležité vybrať správnu veľkosť lustra pre danú miestnosť. Vo veľkom interiéri malý závesný luster nebude fungovať dobre, nebude dobre osvetľovať celú miestnosť alebo chodbu. V malých však nadrozmerný luster bude pôsobiť dojmom nesúladu, narušenia proporcií miestnosti a nadmerného dávkovania množstva svetla.

Závesné lustre v priemyselných a moderných miestnostiach

Lustre, napríklad zobrazovacie žiarovky, budú perfektné pre priemyselné miestnosti, ktoré sú v poslednej dobe veľmi módne. Milovníci moderného štýlu nájdu v našich návrhoch skvelé závesné lustre vhodné pre tento typ interiéru. Takýmto prvkom je veľmi často veľký dôraz na štýl interiéru, niekedy aj strohý, bez akýchkoľvek špeciálnych doplnkov. Dobre viditeľné farby, ladiace s farbami celého interiéru, ako je biela, sivá alebo hnedá, sa perfektne hodia do moderných izieb.

Krištáľové lustre

Uvedený štýl interiéru je mimoriadne dôležitý. V klasickom štýle je veľmi dobré zvoliť krištáľové lustre napríklad so žiarovkami v tvare sviečky. Lustre tohto typu budú krásne vyzerať napríklad vo veľmi dôstojnej obývačke alebo v hotelovej izbe, kde dominujú tradičné prvky. Budú perfektným doplnkom. V našom obchode nájdete ich veľký výber. Všetky sú krásne a solídne vyrobené. Pokiaľ ide o farbu, krištáľové lustre so zlatými prvkami sú perfektné pre klasické aranžmán. Zlato dodá tomuto osvetleniu dôstojnosť.

Zoznámte sa s naším obchodom

Garantujeme, že v našom obchode nájdete lustre pre každú z požadovaných miestností. Tieto prvky majú byť predovšetkým dokonalým dôrazom na estetiku celej miestnosti. Ich ceny sú naozaj výhodné. Dbáme na to, aby bola naša ponuka rozmanitá a prispôsobená prianiam každého klienta. Milujeme krásu a pozornosť každému detailu. Veríme, že závesné lustre vždy boli a budú krásnym doplnkom štýlového interiéru.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Módna spider lampa predstavujúca loftový štýl Podlahová lampa Spider

V izbách zariadených v podkroví by mali byť vhodné dekoratívne prvky. Steny v drsnom stave, odkryté vedenie alebo potrubie je potrebné doplniť vhodnou formou osvetlenia. Podkrovné interiéry zvýrazní módna spider lampa, ktorá - okrem dekoratívnej funkcie - bude dokonalá ako centrálny zdroj svetla. Zariadenie by sa malo používať nielen v miestnostiach v podkrovnom štýle. Spider lampa sa tiež nachádza v priemyselnom a modernom štýle.

Fabbian Illuminazione osvetlenie cubetto plafon

Spoznajte výrobcu dokonalého osvetlenia Fabbian alebo choďte priamo do ponuky žiaroviek Fabbian dostupnej v obchode - kliknite sem

Spoločnosť Fabbian Illuminazione bola založená v roku 1961. Postupom času si výrobca získal reputáciu a rešpekt na svetelných trhoch po celom svete. V ponuke výrobcu sú moderné žiarovky vyrobené z najkvalitnejších komponentov a navrhnuté tými najkreatívnejšími dizajnérmi. V súčasnosti sa značka Fabbian predáva v Európe a Ázii prostredníctvom podnikových obchodov a sprostredkovateľov a jej sesterské spoločnosti pôsobia na trhoch v USA a Hongkongu.

Podkrovné interiéry Priemyselné potrubné svietidlo

Pozývame vás, aby ste si prečítali o interiéroch v industriálnom štýle alebo si okamžite prezreli kategóriu žiaroviek v štýle industrial.

Netradičné sú interiéry v industriálnom štýle. Vďaka tomu prevzali mnoho sŕdc a fantázie dizajnérskych majstrov. Surový, minimalistický a pocitovo chladný. A napriek tomu sa vám môžu páčiť.

Ak oceníte pozoruhodné riešenia a cítite sa dobre, keď vás obklopujú objekty, ktoré vyzerajú ako z inej éry, alebo rešpektujete aktívny chlad a elegantný minimalizmus, je návrh interiéru v industriálnom štýle tou najvhodnejšou voľbou práve pre vás!

Lustre