Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Vonkajšie Lampa Príspevky

Vonkajšie Lampa Príspevky

Dekoratívne stĺpiky - osvetlenie vašej záhrady

Lucerny nemusia vyzerať špinavé, odpudivé a byť spojené s mestským životným štýlom. Používa sa ako vonkajšie osvetlenie, záhradné svietidlá môžu byť použité vo vašej záhrade, súkromnom parku alebo záhrade majetku. Svetlá majú rôzne formy, aby si užívatelia užívali nielen priateľské, mierne rozptýlené svetlo. Úspešne vykonajú dekoratívnu funkciu a stanú sa hlavnou výzdobou záhrady. Obchody Lunares ponúkajú záhradné lampióny v klasickom, modernom alebo rustikálnom štýle. Bohatosť výrobkov umožňuje prispôsobiť individuálne potreby zákazníkov pre vonkajšie osvetlenie.

Post svietidlá na osvetlenie vašej príjazdovej cesty

Zaujímavým návrhom na predstavenie večerného alebo nočného času príjemného svetla mimo objektu je záhradná lampa s vitrážovým oknom. Rustikálny štýl prináša na myseľ charakteristické vidiecke stavby, jednoduchosť a relaxačnú domácu atmosféru. Vonkajšie osvetlenie v blízkosti altánku vytvorí atmosféru relaxácie. Rustikálna lampáš s vitráží sa stane jedinečnou výzdobou záhrady na dvore. Fanúšikovia moderných riešení budú mať radi záhradnú lampu s barlami. Zariadenie je vybavené špeciálnymi košmi umiestnenými na vrchu stožiara, ktoré zabezpečujú ochranu okrúhlych tienidiel. Celá je zaujímavou alternatívou k ľahkým loptičkám umiestneným na nízkych miestach alebo priamo na zemi.

Záhradné svietidlá majú v závislosti od modelu rôzny počet svetelných zdrojov. Existujú zariadenia s jedným, dvoma alebo dokonca trojbodovým osvetlením. V prípade veľkého povrchu, ktorý vyžaduje dodatočné svetlo, budú majáky s dvoma alebo troma svetelnými zdrojmi lepšie. Avšak, malé záhrady jemne svetlice vďaka osvetleniu s jednou žiarovkou.

Svietidlá na stojan

Zariadenia používané na osvetlenie vonkajšieho priestoru môžu mať rôzne výšky. Tam sú záhradné lucerny, 2 metre vysoké alebo viac, ako je maják s farebným sklom Cordoba, a malé spotrebiče, ktoré dosahujú približne 1 meter, ako je napríklad záhradné lampa Polux Florence. Pri niektorých zariadeniach je možné výšku stožiara nastaviť a prispôsobiť podmienkam v záhrade alebo pred budovou. Riešenie sa ukáže byť veľmi užitočné aj po zmenách zavedených v usporiadaní mimo domu - stačí zvýšiť alebo znížiť záhradnú lampu, aby dokonale osvetlila oblasť.

Bezpečnosť vonkajších svietidiel

Pri výbere správneho vonkajšieho osvetlenia stojí za to venovať pozornosť indikátoru ochrany IP a materiálu stojacich záhradných svietidiel. Vysoká hodnota IP vám umožní vychutnať si svetlo svietidla po dlhú dobu a chrániť prístroj pred škodlivými vonkajšími faktormi (vrátane prachu, zrážok, nízkej teploty). V minulosti sa používalo zariadenie vyrobené z ocele, ale škody spôsobené okrem iného vplyvom vlhkosti a hrdze spôsobili skrátenie životnosti a použitie osvetlenia. Záhradná lampáš so stožiarom a kostrou lucerny alebo kôš na svetlé gule z hliníka bude trvanlivý a odolný voči nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Záhradné osvetlenie - aranžmány a rady Garden

Aké lampy do záhrady zvoliť? Sú nákladné na prevádzku? Ako naplánovať nakupovanie? S podrobnosťami vám povieme niečo o zariadeniach na osvetlenie záhrady. Navrhneme vám, ako ich môžete použiť, aby ste potešili svoju nádheru!

Vonkajšie Lampa Príspevky