Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

LED pásy

LED pásy

LED pásky - aké interiéry sa hodia?

Led pásky sú čoraz populárnejšie a ich estetické kvality oceňujú profesionálni interiéroví dizajnéri. Tieto moderné riešenia osvetlenia fungujú skvele v takmer každej miestnosti. Môžete ich úspešne používať v obývacej izbe, spálni, chodbe alebo jedálni, ale nemusíte sa obmedzovať len na rezidenčné nehnuteľnosti. LED pásiky môžu byť tiež funkčným doplnkom priestoru hotela, reštaurácie, kaviarne alebo obchodu. Hodia sa do veľkoplošných interiérov a malých bytov.

LED pásy ako impozantná dekorácia

Prispôsobené povahe usporiadania LED pásov môže pomôcť zdôrazniť útulnú atmosféru daného interiéru. Vďaka jemnému osvetleniu okrajov stien sa môžete postarať aj o optické zväčšenie nenastaviteľnej obývačky alebo chodby. Stojí za zmienku, že LED pásky sú k dispozícii v rôznych farbách. V závislosti od individuálnych preferencií sa môžete rozhodnúť pre návrhy, ktoré vyžarujú svetlo s teplou alebo studenou farbou. Viac originálnych pások obsahuje modely, ktoré osvetľujú priestor červenou farbou. Takéto pásy sa perfektne hodia do predajní a iných komerčných nehnuteľností, kde pôsobia impozantné dizajnové prvky.

Prečo sa oplatí rozhodnúť pre LED pás?

Moderné LED pásy sú skvelou voľbou nielen pre estetické hodnoty. Vďaka nim sa môžete postarať o dodatočné osvetlenie miestnosti - pásky dobre ladia so stropnými svietidlami. Pásy sa predávajú v metroch, čo uľahčuje ich prispôsobenie do vnútorného priestoru. Upevnenie pások na povrch nie je problém - vďaka nim je ľahké sa o izbu postarať. Ponuka zahŕňa jednotlivé pásy predávané v roliach a súpravách obsahujúcich napájanie, ovládač a diaľkové ovládanie. Stojí za zmienku, že dostupné pásky vydávajú LED osvetlenie, ktoré je skvelou voľbou pre energetickú účinnosť.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Kovové žiarovky - ideálna voľba pre akýkoľvek interiér Podkrovná kovová lampa

Normy v oblasti osvetlenia a interiérového dizajnu sa menia rovnako ako štandardy vo svete módy. Nemusíte však slepo sledovať sezónne sa meniace trendy, ak si však šikovne vyberiete druh a spôsob osvetlenia vo svojich interiéroch.

Osvetlenie prípojníc Bodové svetlo prípojnice Quattrobi

Odolná a pevná konštrukcia, jednoduchá a rýchla montáž, funkčnosť a veľká flexibilita pri vytváraní a úprave osvetlenia prípojníc sú najdôležitejšie vlastnosti tohto inovatívneho systému. Dnes sa pokúsime vysvetliť, čo je to železničný systém, kde sa používa a aké funkcie má

Fabbian Illuminazione osvetlenie cubetto plafon

Spoznajte výrobcu dokonalého osvetlenia Fabbian alebo choďte priamo do ponuky žiaroviek Fabbian dostupnej v obchode - kliknite sem

Spoločnosť Fabbian Illuminazione bola založená v roku 1961. Postupom času si výrobca získal reputáciu a rešpekt na svetelných trhoch po celom svete. V ponuke výrobcu sú moderné žiarovky vyrobené z najkvalitnejších komponentov a navrhnuté tými najkreatívnejšími dizajnérmi. V súčasnosti sa značka Fabbian predáva v Európe a Ázii prostredníctvom podnikových obchodov a sprostredkovateľov a jej sesterské spoločnosti pôsobia na trhoch v USA a Hongkongu.

LED pásy