Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Vnútorné nástenné svietidlá

Vnútorné nástenné svietidlá

Nástenné svietidlá - aplikácia

Nástenné svietidlá sú najobľúbenejším typom žiaroviek. Vďaka špecifickej štruktúre ich môžeme zavesiť na stenu. Používajú sa najčastejšie v domácnostiach, kanceláriách, reštauráciách a dokonca aj v divadlách. Rozvoj v svetelnom priemysle znamená, že začínajú hrať veľmi dôležitú úlohu takmer v každej miestnosti. Nie sú len zdrojom dodatočného svetla, ale aj dekoratívnym prvkom. Môžu byť alternatívou k stropnému osvetleniu, čím osvetlia malé priestory, napríklad zrkadlo. Navyše nezaberajú veľa miesta, takže sa perfektne hodia aj do malých miestností. Nástenné svietidlá majú nespočetné množstvo tvarov, farieb a sú vyrobené z rôznych materiálov. Takýmto spôsobom ich môžeme ľahko priradiť k individuálnym potrebám alebo preferenciám. Budú vhodné pre akýkoľvek štýl, moderný, klasický alebo dokonca retro. Atraktívne integrované do okolia dotvoria charakter zostávajúcej výbavy.

Nenahraditeľné vnútorné nástenné svietidlá

Sortiment ponúkaný našou spoločnosťou zahŕňa široký výber interiérových nástenných žiaroviek . V posledných rokoch prešli úplnou metamorfózou. Zákazníci tu nájdu klasické aj modernejšie a dizajnérske modely. Ten bude ideálnym riešením pre modernistický alebo minimalistický interiér. Neobvyklý a univerzálny dizajn v kombinácii s dôslednou pozornosťou k najmenším detailom určite ocenia ľudia, ktorí si cenia luxus a eleganciu.

Nástenné svietidlá zdôrazňujúce tvar interiéru jemným svetlom a osvetľujúce steny sú najlepším spôsobom originálneho a zaujímavého usporiadania priestoru. Zaistia pohodlie a funkčnosť, pričom nezabúdajú na estetický zážitok. Vytvoria náladu a príjemnú atmosféru. Ponúkame kópie, ktoré sa vyznačujú ľahkosťou, fantáziou a hlavne originalitou.

Nástenné svietniky ako nevyhnutné príslušenstvo

V našej ponuke sú aj nástenné svietidlá. Sú vhodné do obývačky, spálne, detskej izby, chodby alebo kúpeľne. Môžu byť umiestnené prakticky kdekoľvek. Ich prítomnosť v hotelových izbách, reštauráciách, divadlách alebo kanceláriách ukazuje dôležitosť ich úlohy. Na rozdiel od všeobecného presvedčenia sa odporúčajú aj pre veľké interiéry verejných budov. Bez ohľadu na zamýšľaný účel vytvárajú harmonický svetelný celok. Navyše predstavujú dlhodobé investície, pretože všetky modely odporúčané spoločnosťou lunares.pl sú vyrobené z materiálov, ktoré sa vyznačujú pevnosťou a odolnosťou.

Funkčné a lacné nástenné svietidlá alebo na čo si dať pozor pri výbere

Dobre presvetlený interiér sa stane väčším, priestrannejším a predovšetkým funkčným. Pri nákupe stojí za to venovať pozornosť okrem iného aj ich transparentnosti. Toto je dosť dôležitý parameter, ktorý ovplyvňuje intenzitu svetla. Všetko závisí od toho, či nástenné svietidlo bude fungovať ako hlavné osvetlenie, alebo bude jeho úlohou vytvárať intímnu atmosféru. Keď sa rozhodneme pre kúpu nástenných svietidiel do kúpeľne, mali by sme zvoliť výrobok, ktorý bude odolný voči vlhkosti. V závislosti od konštrukcie môžu nástenné svietidlá smerovať svetlo nahor alebo nadol. Otvorené tienidlo svietidla bude slúžiť ako dekorácia, pretože svetlo sa bude odrážať od podlahy alebo stropu a dodatočne osvetlí stenu. Na druhej strane položky so svetlom smerujúcim nadol sú ideálne ako osvetlenie úloh, napr. Na čítanie kníh. Veľmi praktické sa ukážu nástenné svietidlá na predlžovacom ramene, ktoré vďaka nastaviteľnej nohe možno ľahko nasmerovať tam, kde potrebujeme najviac svetla.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Fabbian Illuminazione osvetlenie cubetto plafon

Spoznajte výrobcu dokonalého osvetlenia Fabbian alebo choďte priamo do ponuky žiaroviek Fabbian dostupnej v obchode - kliknite sem

Spoločnosť Fabbian Illuminazione bola založená v roku 1961. Postupom času si výrobca získal reputáciu a rešpekt na svetelných trhoch po celom svete. V ponuke výrobcu sú moderné žiarovky vyrobené z najkvalitnejších komponentov a navrhnuté tými najkreatívnejšími dizajnérmi. V súčasnosti sa značka Fabbian predáva v Európe a Ázii prostredníctvom podnikových obchodov a sprostredkovateľov a jej sesterské spoločnosti pôsobia na trhoch v USA a Hongkongu.

Podkrovné interiéry Priemyselné potrubné svietidlo

Pozývame vás, aby ste si prečítali o interiéroch v industriálnom štýle alebo si okamžite prezreli kategóriu žiaroviek v štýle industrial.

Netradičné sú interiéry v industriálnom štýle. Vďaka tomu prevzali mnoho sŕdc a fantázie dizajnérskych majstrov. Surový, minimalistický a pocitovo chladný. A napriek tomu sa vám môžu páčiť.

Ak oceníte pozoruhodné riešenia a cítite sa dobre, keď vás obklopujú objekty, ktoré vyzerajú ako z inej éry, alebo rešpektujete aktívny chlad a elegantný minimalizmus, je návrh interiéru v industriálnom štýle tou najvhodnejšou voľbou práve pre vás!

Vnútorné nástenné svietidlá