Doprava zdarma od €100
Viac ako 65 000 produktov
Kôš:
{{ basket.value_before_discount | currency }} ({{basket.quantity}}) (prázdny)
Kôš:
{{ basket.value_before_discount | currency }} ({{basket.quantity}}) (prázdny)
{{ aa_name() }}

Nábytkové osvetlenie

Nábytkové osvetlenie

Osvetlenie nábytku

V dnešnej dobe venujeme väčšiu pozornosť dizajnu interiéru našich interiérov. Snažíme sa sledovať súčasné trendy, chceme, aby izby boli zdobené chuťou. Nábytok osvetlenie nájde uplatnenie v kuchyni, kúpeľni alebo chodbe. To je tiež dobrý spôsob, ako odľahčiť šatník výklenok, rovnako ako osvetlenie kancelárie a jedálne.

Moderný dizajn, odolnosť a energetická účinnosť. Toto sú hlavné výhody svetelných produktov ponúkaných na našich webových stránkach. Použitie osvetlenia nábytku mu dáva funkčný a originálny charakter. Niekedy dopĺňa hlavné osvetlenie a alternatívu svietidiel alebo lustrov. Vďaka multifunkčnosti sa stáva stále obľúbenejšou a rozšírenejšou technológiou, ktorú spotrebitelia využívajú.

Nábytkové osvetlenie

Tento typ riešenia sa stáva takmer štandardom, pretože uľahčuje každodenný život. Navyše dodáva šarm a vytvára útulnú atmosféru. Podsvietenie políc, vitrín alebo políc bude zobrazovať nielen kus nábytku, ale aj predmety na stole, ako sú porcelánové sady alebo zbierky kníh. Nábytok osvetlenie je ideálny spôsob, ako diverzifikovať a prispôsobiť každý interiér. Usporiadania budú prezentované originálnym a elegantným spôsobom. Osvetlenie skriniek v kancelárii alebo obývačke je typicky dekoratívne. Pri montáži svietidla do skrine bude ľahké nájsť svoje obľúbené nohavice alebo košeľu. Týmto spôsobom nám nič neunikne.

Pod osvetlením skrinky

Dobré, jasné svetlo je tiež dôležité v kuchyni. Jeho funkčné zariadenie je základom každého domova. Každý detail hrá dôležitú úlohu. Stropné osvetlenie v blízkosti skríň môže byť nedostatočné. Najväčšia pozornosť by sa mala zamerať na výber osvetlenia nad kuchynským pultom. Pri varení potrebujeme riadnu viditeľnosť, aby sme si neublížili. Z tohto dôvodu môže byť pod odkvapom inštalované aj ďalšie osvetlenie, vďaka ktorému maximalizujeme úroveň bezpečnosti. Pomôže to aj počas noci vstávať, pretože nebudeme musieť zapnúť hlavné svetlo. Nepochybne, podsvietenie osvetlenia rozjasní kuchynský priestor, ktorý najčastejšie používame.

Praktické a inovatívne osvetlenie v kombinácii s útulnou atmosférou je hlavnou charakteristikou osvetlenia nábytku. Ovplyvňuje nielen stupeň osvetlenia miestností, ale aj vizuálny efekt. Vďaka tomu sa každý interiér stane moderným a elegantným, takže výber osvetlenia stojí za zváženie, aký efekt chceme najviac.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Fabbian Illuminazione osvetlenie cubetto plafon

Spoznajte výrobcu dokonalého osvetlenia Fabbian alebo choďte priamo do ponuky žiaroviek Fabbian dostupnej v obchode - kliknite sem

Spoločnosť Fabbian Illuminazione bola založená v roku 1961. Postupom času si výrobca získal reputáciu a rešpekt na svetelných trhoch po celom svete. V ponuke výrobcu sú moderné žiarovky vyrobené z najkvalitnejších komponentov a navrhnuté tými najkreatívnejšími dizajnérmi. V súčasnosti sa značka Fabbian predáva v Európe a Ázii prostredníctvom podnikových obchodov a sprostredkovateľov a jej sesterské spoločnosti pôsobia na trhoch v USA a Hongkongu.

Podkrovné interiéry Priemyselné potrubné svietidlo

Pozývame vás, aby ste si prečítali o interiéroch v industriálnom štýle alebo si okamžite prezreli kategóriu žiaroviek v štýle industrial.

Netradičné sú interiéry v industriálnom štýle. Vďaka tomu prevzali mnoho sŕdc a fantázie dizajnérskych majstrov. Surový, minimalistický a pocitovo chladný. A napriek tomu sa vám môžu páčiť.

Ak oceníte pozoruhodné riešenia a cítite sa dobre, keď vás obklopujú objekty, ktoré vyzerajú ako z inej éry, alebo rešpektujete aktívny chlad a elegantný minimalizmus, je návrh interiéru v industriálnom štýle tou najvhodnejšou voľbou práve pre vás!

Nábytkové osvetlenie