Doprava zdarma od €100
Viac ako 65 000 produktov
Kôš:
{{ basket.value_before_discount | currency }} ({{basket.quantity}}) (prázdny)
Kôš:
{{ basket.value_before_discount | currency }} ({{basket.quantity}}) (prázdny)
{{ aa_name() }}

Glamour lampy

Glamour lampy

V našej ponuke nájdete žiarovky v očarujúcej estetike, ktoré budú dobre fungovať v klasických aj odvážnejších úpravách založených na tomto štýle. Nižšie nájdete tipy a návrhy, ktoré sme pripravili, ako si vybrať správnu lampu v štýle glamour.

Luxus a lesk - glamour osvetlenie

Luxus, elegancia a vkusná nádhera - to sú vlastnosti, ktoré umožňujú najjasnejšie rozpoznať štýl interiérového dizajnu označovaného ako glamour. Ale ako získať lesk a lesk, z ktorého pochádza? Potrebujete vhodnú kompozíciu, ktorá pozostáva z mnohých ozdobných drobností, zrkadiel v bohatých rámoch a predovšetkým z vhodného osvetlenia, ktoré vytvorí skutočne očarujúcu atmosféru. To zasa možno dosiahnuť iba lampou s charakterom, ktorej nie je cudzia ani zdravá dávka extravagancie.

Klasické glamour svetlá

Najikonickejšie úpravy bytov v štýle glamour odkazujú na historické obdobia, ktoré si cenia podobné črty - teda baroko a rokoko. Najmä klasický barokový zostane nevyčerpateľným zdrojom inšpirácie pre ľudí, ktorí majú záujem o klasické glamour estetiku. A čo viac môžeme spájať s barokovým interiérovým dizajnom než s galériou Versailles Zwierciadlana?

Preto by nemalo byť prekvapením, že krištáľové lustre sú také obľúbené. Ich ideálnymi predstaviteľmi sú luster Royal Queen E14 a luster Rosano E14 . Zaujímavou alternatívou krištáľových lustrov, o niečo menej ortodoxných, ale stále v podobnom duchu, sú plafondy . Také položky, akými sú Plafond Euphoria G9 alebo Plafond Waterfall E14, vyžadujú trochu intuície a odvahy, ale pri správnom použití sa môžu stať dominantami našej obývačky, ktoré kradnú pozornosť hostí. Na druhej strane na steny budú skvele pôsobiť striebristé nástenné svietidlá, ako napríklad nástenné svietidlo Exquisite Queen E14 , ktoré navyše svojou formou o to viac evokuje asociácie s érou luxusu, ktorou bolo baroko. Na druhej strane bude lampa Kartell BOURGIE vynikajúcou voľbou pre stôl alebo stôl v kryštálovom štýle.

Moderný pôvab

Interiér v štýle glamour však môžete zariadiť aj modernejšie , bez tak výrazného odkazu na staré historické epochy. Potom sú obľúbenejšou voľbou extravagantnejšie a lesklejšie formy. Závesné žiarovky Bellezia G4 a nástenné svietidlo Demeter 2 sú dokonalou ilustráciou tejto možnosti. Závesné žiarovky ZARA a nástenné svietidlá Genova sú o niečo pokojnejšou voľbou, ale stále nie sú nižšie ako aura elegancie . Určite oslovia tých, ktorí uprednostňujú minimalistickejší pôvabný štýl.

Je pravda, že pôvab je predovšetkým o zvýšení účinkov blesku a oslnenia, ale niektorí ľudia považujú čiernu farbu za vzor elegantnej farby . Bez ohľadu na to, či naše pôvabné usporiadanie má mať trochu noirového ducha, alebo ak majú čierne žiarovky byť len akcentmi v svetlej miestnosti, niečo pre našich nadšencov tejto farby bude v našej ponuke. Čierna verzia lustra Queen E14 dodá nášmu interiéru záhadne gotický charakter a čierna závesná lampa VIGO je dokonalým príkladom elegancie, ktorá nemusí lesknúť, aby si zaistila svoj štýl.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Fabbian Illuminazione osvetlenie cubetto plafon

Spoznajte výrobcu dokonalého osvetlenia Fabbian alebo choďte priamo do ponuky žiaroviek Fabbian dostupnej v obchode - kliknite sem

Spoločnosť Fabbian Illuminazione bola založená v roku 1961. Postupom času si výrobca získal reputáciu a rešpekt na svetelných trhoch po celom svete. V ponuke výrobcu sú moderné žiarovky vyrobené z najkvalitnejších komponentov a navrhnuté tými najkreatívnejšími dizajnérmi. V súčasnosti sa značka Fabbian predáva v Európe a Ázii prostredníctvom podnikových obchodov a sprostredkovateľov a jej sesterské spoločnosti pôsobia na trhoch v USA a Hongkongu.

Glamour lampy