Doprava zdarma od €100
Viac ako 42 000 produktov
{{ aa_name() }}

Glamour lampy

Glamour lampy

Čo robí glamour štýl jedinečným?

Glamour štýl je veľmi eklektický štýl. Spája v sebe prvky moderného dizajnu a prvky baroka. Glamour štýl často kombinuje matné textúry s jasnou farbou. Vďaka týmto vlastnostiam je glamour štýl kombináciou dekoratívneho luxusu a jemnej zmyselnosti.

Glamour štýl - interiéry plné dojmov

Glamour interiéry sú miesta, ktoré nás potešia svojou nádherou. Pri zariaďovaní takýchto interiérov musia mať veľké krištáľové lustre, ktoré okolo nich vysielajú neuveriteľné svetelné odrazy. Nezabudnite dať zlaté a strieborné dekorácie dokončiť svoj interiér tak, že dáva pocit luxusu.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Fabbian Illuminazione osvetlenie cubetto plafon

Spoznajte výrobcu dokonalého osvetlenia Fabbian alebo choďte priamo do ponuky žiaroviek Fabbian dostupnej v obchode - kliknite sem

Spoločnosť Fabbian Illuminazione bola založená v roku 1961. Postupom času si výrobca získal reputáciu a rešpekt na svetelných trhoch po celom svete. V ponuke výrobcu sú moderné žiarovky vyrobené z najkvalitnejších komponentov a navrhnuté tými najkreatívnejšími dizajnérmi. V súčasnosti sa značka Fabbian predáva v Európe a Ázii prostredníctvom podnikových obchodov a sprostredkovateľov a jej sesterské spoločnosti pôsobia na trhoch v USA a Hongkongu.

Glamour lampy