Doprava zdarma od €100
Viac ako 62 000 produktov
{{ aa_name() }}

Pracovné stoly

Pracovné stoly

Písací stôl je nepostrádateľným vybavením každého bytu, domu a spoločnosti - je to miesto práce a štúdia. Správny stôl je mimoriadne dôležitý - nie je len prvkom interiérového dizajnu. Pohodlný a priestranný stôl ovplyvňuje pohodlie a ergonómiu práce, a tým - jej efektivitu. Uistite sa, že pracovné stoly vašich a vašich blízkych sú faktorom úspechu.

Aký stôl zvoliť?

Písací stôl je dekoratívnym prvkom, ktorý musí byť predovšetkým užitočný. Estetika je dôležitá, ale najdôležitejšia je schopnosť optimálne využiť stolovú dosku na prácu a štúdium. Pri hľadaní správneho písacieho stola venujte pozornosť nielen štýlu a farbe, ale aj jeho rozmerom a tomu, či z hľadiska funkčnosti zodpovedá vašim očakávaniam. Početné skrinky a police umožňujú ukladanie dokumentov a učebných pomôcok a dostatočne veľká plocha dosky zvyšuje komfort práce.

Klasika žánru - drevené písacie stoly

Každý sa stretol s dreveným stolom - toto je najobľúbenejšie riešenie z hľadiska navrhovania bytových a kancelárskych priestorov. Pojem „drevený stôl“ pokrýva toľko možných riešení, že si každý nájde to svoje. Nezáleží na tom, či hľadáte moderne vyzerajúci pracovný stôl do pracovne alebo kancelárie, alebo pohodlný pracovný stôl do detskej izby. Drevený stôl nielen doplní vzhľad interiéru, ale predovšetkým umožní pohodlnú prácu. Priestranná stolová doska vám umožní umiestniť na ňu notebook, monitor a dôležité príslušenstvo a skrinky a zásuvky vám umožnia ukladať dôležité zakladače a dokumenty na dosah ruky.

Sklenené konzoly pre milovníkov štýlových riešení

Snívate o vytvorení modernistického interiéru s vzhľadom takmer ako zo sci-fi filmu? Sklenená konzola sa perfektne hodí do každého moderného interiéru - a ešte viac. Je to módne riešenie a tiež užitočné. Bude to fungovať v obývacej izbe, kancelárii alebo spálni. Na sklenenú konzolu môžete umiestniť všetky veci, ktoré sú pre vás dôležité, a zvýšiť tak funkčnosť miestnosti. Široký výber konzol zaručuje možnosť zladenia nábytku s akýmkoľvek interiérom.

Módny dizajnérsky nábytok

Fanúšikovia neobvyklých, originálnych interiérov si určite nájdu niečo pre seba. Dizajnový nábytok je skvelým riešením, ktoré zaručuje kombináciu krásy, originality a funkčnosti. Izby obohatené o tento typ predmetov sú výkladnou skriňou domova každého človeka, ktorý ocení myslenie po vybalení z krabice a je hrdý na schopnosť vytvárať jedinečné kompozície.

Pracovné stoly