Doprava zdarma od €100
Viac ako 44 000 produktov
{{ aa_name() }}

Detské plafondy

Plafony pre deti v obchode Lunares

Strop pre deti raz a strop pre deti sú dnes dva rôzne príbehy. V súčasnosti sú tieto svietidlá módne a predstavujú osvetlenie predovšetkým pre moderné interiéry. Raz, planfon bol v prvom rade spojený s bohatým dizajnom. V súčasnej dobe je stropné svietidlo svietidlo úsporné vo svojej forme a štýle. V detskej izbe, strop môže pôsobiť ako akcentačné osvetlenie alebo hlavné osvetlenie, keď si nemôžeme dovoliť bohato zdobený luster alebo závesné svietidlo.

Nábytok pre deti ako náhrada za závesnú lampu

Voľba hlavného osvetlenia detskej izby je často medzi lustrom, závesnou lampou a stropom. Nábytok pre detskú izbu je osvetlenie, ktoré tesne prilieha k stene. Výber plafondov pre detskú izbu v našom obchode je veľmi bohatý - počnúc bohato zdobenými plafondami až po skromné monochromatické stropy.

Plafony pre detskú izbu

Myšlienka takéhoto riešenia ako hlavného osvetlenia je hit, ak je izba nášho dieťaťa elegantná a nízka. Dlažby pre detskú izbu vytvárajú svetlý lesk na strope, ktorý dodáva celému interiéru atmosféry a vytvára útulnú atmosféru. Okrem toho, vyžarované svetlo odráža od stropu, takže celá miestnosť je dostatočne dobre osvetlená.

Centrum znalostí o osvetlení - blog

Ako osvetliť detskú izbu Children lamps

Aj keď osvetlenie domu a jednotlivých miestností veľa problémov nenarobí, povestné „schody“ môžu začať pri výbere toho správneho svetla pre detskú izbu, kde zohráva osobitnú úlohu. V našej kategórii Svietidlá pre deti zameriavame všetky najzaujímavejšie modely svietidiel určené špeciálne pre naše deti.

Detské plafondy